תהיי רגועה, אין צורך להיות מומחית לעבודתו של הצייר ההולנדי כדי לפצח את שיתוף הפעולה של ואנס ומוזיאון הוואן גוך. נעלי ספורט, בגדים, אביזרים… את תמותי על זה ותרצי לקנות הכל!
לאוהדי הספורט וואר עם הארונות המלאים שלהם: הגיע הזמן לעשות בהם מקום. האוהדים של הציור הפוסט-אימפרסיוניסטי הייחודי של וינסנט ואן גוך סוף סוף יוכלו להציג בגאווה את תשוקתכם.

שיתוף פעולה של ואנס ומוזיאון וואן גוך
מי אמר ששום דבר מרגש לא קורה באמצע הקיץ? המותג הקליפורני ואנס חשף שיתוף פעולה חסר תקדים עם מוזיאון וינסנט וואן גוך באמסטרדם.

ואנס בחרו לבקר מחדש את הקלאסיקה שלהם (מוצרי אולד סקול חיונים של ואנס: תיקי גב, חולצות, כובעים) באמצעות היצירות המפורסמות ביותר של וואן גוך: החמניות, גולגולת, פריחת השקדיה, כוחו של וינסנט ואפילו מכתב מוואן גוך אל אחיו תיאו.

הם כבר עיצבו עשרות זוגות של נעלי ספורט אופנתיות, וגם כמה בגדים ואביזרים. אנחנו במיוחד אוהבות את הז׳קט ז׳קטר «פריחת השקדיה». חתיכת אומנות אמיתית!

איפה לקנות את קולקציה ואנס X וואן גוך?
יש לנו חדשות טובות: שיתוף הפעולה האומנותי החדש נחת ב-3 באוגוסט בחנויות ובאתר של המותג ואנס, וגם בחנות של מוזיאון וואן גוך באמסטרדם ובאתר האינטרנט שלהם.

את גם תהיי מופתעת לגלות על תוויות המוצרים עובדות היסטוריות ואנקדוטות לגבי יצירת האומנות המדוברת.

לסיום, יש לנו חדשות טובות נוספות לגלות לך: חלק מהרווחים ממכירת מהמוצרים ואנס X וואן גוך ייתרמו. הכספים ישמשו לשמירת העבודות והמורשת של הצייר עם האוזן החתוכה.

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles