אם יש טרנד אחד לצבע שיער שכדאי לך לאמץ העונה זהו בהחלט ה ״Toasted Coconut Hair״ (בתירגום: ״קוקוס צלוי״) שמגיע היישר מקליפורניה. זה הצבע שיביא קצת אור ושמש לשיער שלך בימי החורף הקרים!

טרנדי ונשי בטירוף, מתאים לבלונדיניות ונשים עם שיער חום שמחפשות שינוי. יותר מלהכניס אור לשיער שלך, תוכלי גם לשחק עם גוונים שונים כדי להתאים אותו לצבע הטבעי שלך. הטכניקה החדשה הזאת מבהירה רק את קצוות השיער בגווני בלונד שונים כדי להגיע למראה זוהר ובהיר. זו גרסה חדשה להיילייט, היא די פשוטה ליישום ולא תצטרכי טיפול מיוחד יותר מדי.

 

למי זה מתאים? :

טרנד ה״Toasted Coconut" מתאים לכל מי שרוצה להבהיר את השיער שלה בלי לעשות גוונים קלאסים. לכן, נשים עם שיער חום או בלונד יוכלו לאמץ את הטרנד החדש. אבל, כמו שהסברנו קודם, יש מגוון רחב של גוונים ל״Toasted Coconut" ולכן, מה שיתאים לחברה שלך לא בטוח יתאים לך, אז כדאי לחשוב טוב ביחד עם הספר שלך.

 

איך משיגים את הצבע "Toasted Coconut" ?

מומלץ מאד לבקש מהספר שלך שיבצע את הטכניקה ובטוח שלא לנסות לבד בבית כדי להבטיח מראה מולצח ויפה.

בהשראה של טכניקות של גוונים בסיסיות, ה״Toasted Coconut Hair״ שונה בזה שלא מורחים את הצבע על השורשים אלא רק על קצות השיער, מה שיקל את הטיפול בהמשך. על אורך השיער הספר ימרח כמה גוונים שונים של בלונד כדי להשיג דירוג יפה : בלונד דבש, בלונד מעושן ואפילו בלונד פלאטין. התוצאה תהיה פשוט מהממת!

 

איך מטפלים בשיער כדי לשמור על הצבע?

גם אם הצבע הזה לא דורש טיפול מיוחד מצידך, אנחנו ממליצות לך לטפל בשיער עם מסכות עשירות בדבש וחמאת שיאה. השמן יזין את השיער בצורה מושלמת והדבש ירענן את הצבע.

 

אז מוכנה לאמץ את הצבע החדש הזה ?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: KayluhSKolors@

 

 

מקור: ViklerIRuz@

 

 

 

 

מקור: ShwarzkopfPro@

 

מקור: KayluhSKolors@

 

מקור: KayluhSKolors@

 

 

No more articles