צבע Vanilla LilacCold Brew או Toasted Coconut מאוד פופולרים העונה. אך יש צבע אחד שאנחנו לא יכולות בלעדיו: ה-Pink Gold Hair. דוגמאות לצבע החלומי אפשר לראות באינסטגרם, הוא רלוונטי גם לאלו שרוצות גרסה שנונה יותר וסקסית לשיער ורוד.

כקונטרה לאפרוריות, הגוון הוורדורדי האופנתי והנועז הזה הוא אחד מסוגו והוא אחד מעשרת הצבעים בטופ פריוריטי לנסות בדחיפות.

ממוקם בין בלונדינית / חום בהיר ורדרד עם גוונים רכים של נחושת. כל מה שאת צריכה לדעת על הצבע ורוד מתכתי זהוב, זה שהוא ייתן לך לוק סופר-נשי, ונוצץ.

1 – מה זה ה-Pink Gold Hair?
ראינו את ה-Pink Gold Hair בפינטרסט ובאינסטגרם, הצבע הזה כבר כבש לעצמו הרבה ראשים של מפורסמות אהובות, עכשיו תורך לאמץ אותו. הורוד זהב, מרתק בתשלובת הייחודית שלו שנעה בין גוונים זהובים, וורודים וההשתקפויות של סלמון. הוא נראה קצת כמו שמפניה וורודה, מעיר לחיים את גווני הורוד, זהב בצורה מתוקה ויוקרתית.

2 – Pink Gold, למי?
יש לצבע הזהב ורוד את הייחודיות ליצור הרמוניה עם כל גוונים. בין אם את בלונדינית, חום בהיר או חום כהה, עם שיער חלק, מתולתל, גלי או מסולסל; את יכולה לאמץ את הגרסא הזאת, בתנאי שאת מוצאת את הספר המושלם שיידע ליישם את הצבע הזה.

3 – איך לקבל אותה?
מה שכייף בזהב ורוד זה שאפשר לקבל אותו בקלות. הוא דורש שינוי צבע עדין בעיקר אם יש לך שיער חום כהה או שחור. הוא מתקבל על ידי תערובת של צביעה אדומה במינון נמוך על כל השיער עם מסכת לחות כדי להגן על הקרקפת. גוווני הוורוד זהב יופיעו באופן אוטומטי לאחר ההסרה ותקבלי ברק אפרסקי על כל השיער.

4 – איך לשמור עליו?
אם את רוצה לשמור על השיער שלך ורוד זהב במשך זמן, תצטרכי לעקוב אחר כמה טיפים. קודם כל תצטרכי להשתמש בשמפו ללא צבע או סולפט. בנוסף, רווחי את החפיפות שלך ושטפי עם מים חמים בכדי למנוע הצטברות של סבון שיכול להשפיע על הצבע. נסי להימנע משימוש בכלי תסרוקות שיכולים להזיק לשיער שלך. אם את נאלצת להשתמש בפן אז אל תשכחי להשתמש בספריי הגנה תרמית.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles