חוץ מהגוף המהמם, יש לברזילאיות שיער מהמם וזוהר. כבר מגיל צעיר הן לומדות איך לטפל בו כמו שצריך כי בשבילן זהו סימן לנשיות בו הן מאד גאות. לכן, הגיע הזמן  לגנוב מהן כמה טיפים וטרנדים כדי שנוכל גם אנחנו להנות משיער מבריק ויפה ביותר.

ה״Illuminated Brunette״, הטרנד החדש לצביעת שיער שמגיע ישר מברזיל, כבר פלש אל עולם היופי ואל כל הרשתות החברתיות. זוהי טכניקה לצביעת שיער המתבססת על הבהרת שיער חום על מנת להכניס לו יותר אור וברק. כדי לשמור על הצבע הטבעי של השיער, מוסיפים לשיער גווני חום  ובלונד כהה, כך צבע השיער שלך מקבל יותר עומק וההבהרה מתבצעת בצורה מושלמת ביותר.

 

אבל איך משיגים צבע כזה?

ה״Illuminated Brunette״ היא טכניקה פשוטה. הספר יצבע את קצוות השיער שלך בצבע עם שלושה גוונים בהירים יותר מהצבע הטבעי שלך. הוא יצבע בעיקר את קצוות השיער כדי לתת יותר אור לשיער ובצורה בה הצבעים ישתלבו בהדרגתיות מהצבע הכהה אל הצבע היותר בהיר. בנוסף, הספר יישם על השורשים טונר שמתאים לצבע הטבעי שלך כדי שהכל ישתלב בצורה מושלמת.

 

איך מטפלים בצבע ״Illuminated Brunette"?

מה שהכי כייף בצביעת השיער הזו, היא לא דורשת טיפול מיוחד! צריך רק לחפוף עם שמפו ללא מלחים ולעשות מסכה פעם בשבוע. אחרי 6 חודשים תצטרכי ללכת שוב לספר כדי להוסיף עוד גוונים.

 

אז הגיע הזמן גם לבעלות שיער חום להינות מצבעים מבריקים וזוהרים !

 

תהני,

המגלות

 

מקור: BrunoHNunes@

 

מקור: PeterMenezes@

 

 

מקור: PeterMenezes@

 

מקור: JoBosco@

 

מקור: PeterMenezes@

 

מקור: PeterMenezes@

 

מקור: PeterMenezes@

 

מקור: PeterMenezes@

 

מקור: PeterMenezes@

 

מקור: PeterMenezes@

 

 

 

No more articles