שיער מפוצל? איזו זוועה!

למרבה הצער את צריכה לעבור אצל הספר ולהגיד ביי ביי לאורך המושלם שלך! אלא אם כן …

השיער שלנו מותקף בכל יום על ידי קרמים למיניהם, לחות, התקני חום, צבעים, זיהום ועוד הרבה דברים … ואת רועדת רק על לחשוב לאבד כמה סנטימטרים.

אין סיכוי לגעת ברעמה הארוכה המהממת שלך שטיפחת כל כך במשך חודשים ושנים, אז אם את חוששת מקיצור השיער עקב פיצולים, אנו ממליצות לך לנסות את הטרנד של ה-Hair Dusting!

כיוון שאת כנראה עדיין  לא מכירה את הקטע הזה, המגלות יגלו לך את זה מיד.

1. Hair Dusting: מה זה?
טכניקה זו פותחה על ידי Sal Salcedo, ספר מבוסס בלוס אנג'לס, יאפשר לך להיפטר מקצוות מפוצלים, פגומים ומגעילים מבלי לגעת באורך, חלום! תוכלי לקבל שיער חדש מבלי לאלץ אותך לקצץ מהרעמה הארוכה שלך. הספר המקצועי מסביר שמספיק למתוח ולהחליק קווצת שיער פגום עד לקצה, כך השיער השבור "מרחף" ורק את השיערות האלו, יגזרו.

הטכניקה הישנה זו עושה את הקאמבק הגדול שלה ושיגעה את האינטרנט ואת הרשתות החברתיות. רק צריך טיפת סבלנות כי הטכניקה הזו לוקחת יותר זמן מאשר תספורת רגילה.

2. איך זה עובד?
את פשוט יכולה ללכת לספר. אבל לא כל הספרים מבצעים את ה-Dusting. הטכניקה היא להחליק את השיער שלך כך שהקוצים הפגומים ייצאו החוצה. הספר אז יגזור במספריים את השערות הפגומות המיותרות.

אם את רוצה לעשות את זה לבד, תשתדלי שלא!!  בלי המכשור וזוג מספריים וידיים מיומנות, את עלולה לגזור שיער "חף מפשע" ולהסתכן בתספורת לא מחמיאה.

את כן יכולה, לקחת קבוצת שיער ולסובב אותה בכדי להבליט את הקוצים הפגומים. תגזרי עם מספריים לשיער בעדינות את קצוות השיער שקופצות להן החוצה.

אל תשכחי להיות סבלנית ורגועה על מנת למנוע אסון.

 

תהני,

המגלות

 

No more articles