אין לך הרבה זמן אבל את באמת רוצה לפסל את הגוף שלך?

אל תחפשי יותר, מצאנו את ה-תרגיל שאת צריכה … ה-Burpee! בשביל אלו שמכירות כבר, אתן כבר בטח רועדות, עבור האחרות, אל תדאגו! תכף תרעדו גם.
גם אם בהתחלה הוא גורם לך לסבול, בהמשך את תאהבי אותו ולא תוכלי להסתדר בלעדיו.

יעיל ומביא תוצאות, את לא תאמיני למראה העיניים שלך אם תבצעי אותו לעתים קרובות. כן, עם קצת התמדה את תראי את התוצאות מהר מאוד. אז, בואי נסביר לך קצת יותר על התרגיל הזה, על השרירים שהוא מפעיל ונסביר לך איך לייעל את התרגיל, כדי להתקדם אל עבר גוף החלומות שלך בזמן מקוצר.

1. מה זה בכלל?
תרגיל עיצוב הגוף הזה הוא לא יותר מאשר שילוב של סקוואטים, פוש אפס ופלאנק. את מכירה היטב את התנועות האלו, בדרך כלל השילוב ביניהם מכאיב, אך הם מצוינים לשרירים שלך. כהוכחה, ה-Burpee נפוץ מאד בקרב הספורטאים הגדולים ביותר ובעיקר אצל חסידי הקרוספיט.

2. השרירים 
זה פשוט, כל המפרקים של הגוף עובדים ב-Burpee, ואיתם רוב השרירים, לכן יעילותו מובטחת. בכל Burpee, את עובדת על הכתפיים, הזרועות, החזה, הירכיים, השוקיים ועל הבטן.

3. היתרונות
היתרונות של תרגיל כזה מגוונים.

– הכוח שלך הוא ללא ספק גדל פי עשרה. למעשה, ההבדל בין תרגילי פיתוח גוף מסורתיים היא שהשרירים באמת עובדים על ייצור כוח. כלומר, הכוח שלך באמת יהיה זמין לשימוש. במילים אחרות, אלו לא שרירים ליופי, אלו שרירים אמיתיים שיאפשרו לך להשתמש בהם בזמן אמת.

– השומן: איך לומר … הברפי מכווץ שרירים רבים בזמן קצר מאוד, מה שמגביר את המאמץ וגורם לשומן להיעלם במהירות. ה-Burpee הוכח כשורף עד 50% יותר קלוריות מאשר תרגילים קונבנציונליים אחרים.

– היכולות הקרדיו-וסקולריות ממש משתפרות. קצב הלב והנשימה גדלים. כל הכוחות שלך מגוייסים כשאת מזיזה את משקל הגוף במהירות, זריזות ועם הרבה כוח. המטבוליזם מואץ בטירוף.

4. כמה לעשות בכדי לקבל תוצאות?
טוב, לנו קל לומר. אבל את חייבת לעלות בהדרגה, כי די במהירות תביני את המאמץ שתרגיל כזה דורש. התחלי בביצוע של 5 חזרות (ו2 עד 3 סטים) ולאט לאט תגדילי את הכמות והקצב.

את יכולה לתבל את התרגיל על ידי הוספת פוש אפס, ספרינט, או כל סוגי פעילות גופנית. הדבר החשוב הוא לשמור על הגוף תמיד ישר ודרוך ולבצע את התנועות מהר ככל האפשר.

5. איך לעשות?
– התחלי בעמידה, הרגליים ברוחב הירכיים.

– רדי למצב סקוואט, בקרקעית הסקווט הניחי את הידיים על הקרקע לפניך.

– האריכי את הרגליים לאחור כדי לשים אותך במצב 2  (פוש אפ).

– מיד, קפצי חזרה לישבה שפופה.

– קפצי מיד מעלה, הכי גבוה שאפשר מן המיקום בו ישבת.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles