כמו שכולנו כבר יודעות, ASOS הוא חד משמעי הסיוט הגרוע ביותר של הבנקאי שלנו. אין לנו תירוץ, אבל איך אפשר להתאפק מול כל היופי הזה? כשהבגדים המהממים משווקים בדיוק כמו שצריך, הסיכויים שניכנע לטוטל לוק גבוהים.
ללא ספק, ASOS אתר הקניות האהוב עלינו. בין אם זה בימים של גשם או ימים של דיקי, ASOS תמיד כאן בכדי לנחם אותנו. ברגעי המצוקה שבהם עדיין אין לנו שמלה לחתונה של בן דודנו, אנחנו יכולות לסמוך על המותג. האתר האנגלי מעולם לא אכזב אותנו והפעולה האחרונה שלו רק מאשרת את זה!

כן, ASOS שינתה את האופן בו היא מציגה בגדים על דגמים. מעכשיו, הם מודלים של מורפולוגיות שונות אשר מציגים את אותם בגדים. נכון, עכשיו יש לך הזדמנות לגלות את שמלת החלומות שלך על אישה שאינה בהכרח מידה 36.
ASOS אישרו שהחידוש היה זמין רק עבור דגמים מסוימים, לא רחוק היום בו העניין ישפיע על חלקים אחרים נוספים באתר ובאפליקציה. בחדשנות מתמדת, האתר רוצה לשפר את חוויית הלקוח ולאפשר לנו להשפיע וגם להזדהות עם הדוגמניות הלובשות את המודלים האהובים עליהם.

בנוסף לתמונה חיובית של גיוון, ASOS מוכיח שאין מורפולוגיה מושלמת ואנחנו אומרות להם תודה על כך ומקווים שזה יהווה השראה למותגים אחרים ללכת באותה הדרך.

הנה עוד סיבה לבזבז בלי אשמה…

 

תהני,

המגלות

 

 

מקור: Asos

 

 

No more articles