כל יום כשאת מסיימת להתארגן, האיפור שלך מושלם, העור נראה קורן וזוהר והשיער שלך מסודר בתסרוקת מהממת. גם אם השקעת את הדקות אחרונות שנשאשרו לך לפני שתאחרי לעבודה, את יודעת שהסיכויים שהכל ישאר מסודר עד הערב הם ממש ממש נמוכים. אנחנו אפילו לא מדברות עד סוף הלילה!

מה כל הבנות עושות כדי לתקן את האיפור והשיער שלהן מבלי לחזור הביתה ואפילו בלי שאף אחד ישים לב?

לפעמים צריך רק לזרוק כמה פריטים לתיק שלנו בחשאיות, שיעזרו לנו להיראות תמיד מדהימות עד הלילה!

המגלות עשו לך רשימה של הפריטים החיונים לתיק שלך אם את לא רוצה שהאיפור או השיער שלך יהרסו במהלך היום.

 

1. לעור מושלם : אחרי רגע של לחץ, חום או עייפות, השתמשי בנייר סופג איפור שיעזור לך להימנע ממראה מבריק מדי.

2. לשיער מנפילה: הבוקר לא היה לך לזמן לחפוף, את צריכה להזדרז, ועכשיו כשאת כבר בעבודה את שמה לב שהשיער שלך נהיה שומני ובלי נפח.. אל תדאגי! קחי איתך בתיק שמפו יבש. בתוך כמה דקות, בשירותים או במשרד בחשאיות, הוא יביא נפח ומראה נקי לשיער שלך.

3. לשפתיים מהממות: כדי שהשפתון שלך ישאר גם אחרי ארוחת הצהריים והשלוש קפה של היום, השתמשי בעיפרון שפתייים כשאת מתאפרת, הותוסיפי אותו לתיק שלך עם האודם.

4. לריח נעים ללא הפסקה: איזה כייף זה לשמוע אנשים אומרים שיש לך ריח מדהים כל פעם שאת עוברת לידהם. אבל עוד יותר טוב אם הריח יכול להישאר עד הערב. מומלץ לקחת איתך בתיק את הבושם שלך במיכל קטן.

5. לידיים עדינות: חום, קור, מזגן, כל שינויי הטמפרטורות מזיקים לידיים שלך. אל תשכחי לשים תמיד בתיק שלך קרם יידים לשמירת הלחות. מרחי בכל פעם שאת מרגישה שהן יבשות.

6. להישאר רעננה כל היום: את מספיקה לרוץ ממקום למקום כל היום, אז כדי לא להזיע יותר מדי ולהישאר רעננה עד הערב, שימי בתיק שלך מגבונים ודאודורנט. סמכי עלינו, תוך שנייה את תרגישי "פרש" לגמרי!

7. לעור קורן : קצת סומק, או קונסילר יכולים לעזור לך להיראות תמיד זוהרת, גם אם יש לך יום עמוס מדי ! זה אפילו לא יכביד לך את התיק.

8. לשלוט על השיער לא משנה מה מזג האוויר: לחות, גשם, רוח, כדי תמיד לשמור על שיער מסודר, קחי איתך מברשת מתקפלת.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: BeautyLookbook@

 

No more articles