בין אם זה סלפי או תמונה עם חברות, הרשתות החברתיות גורמות לנו תמיד לעלות עוד ועוד תמונות.

הדור הדיגיטלי יצר לעצמו סוג חדש של ריב בין חברות.. כן כן קראת נכון, מדובר ממש בריב! כאשר אחת מעלה תמונה שבה היא נראת מהממת אבל השנייה (ממש) פחות. זה קרה לכולנו לפחות פעם אחת. הגיוני בסך הכל?! הרי מי תסכים להראות לא טובה בתמונה שכל העוקבים שלנו יראו? בין אם זה אומר לעלות תמונות עם נופים מדהימים, תמונות במסיבות מטורפות או סתם תמונות עם בן הזוג היקר שלנו, החיים שלנו חייבים להראות הכי מושלמים! אז סלפי? תמונת גוף? עם חברות? לא משנה איזו תעלו לאינסטוש, הכי חשוב שתיראו בהן לא פחות ממדהימות.

אז, כמה פעמים קרה לנו שאנחנו חושבות שאנחנו נראות טוב, מצטלמות ואז לא יוצות טוב בכלל..? איך יכול להיות שפתאום השיער שלנו נראה שטוח? שעין שמאל יצאה יותר קטנה מעין ימין? למה תמיד החברה הזאת נראת מושלמת בכל התמונות? איך לומדים איך להצטלם ולהראות טוב בכל תמונה?

המגלות ריכזו לך 8 טיפים כדי תמיד להראות מצויין בתמונה.

 

1. הכירי את הצד הכי טוב שלך: שמאלי או ימני, לכולנו יש את הצד ה"טוב" שלנו, שבו אנחנו נראות יותר טוב. לפי מחקר, הצד השמלי כנראה יהיה הצד היותר אטרקטיבי. אז תתאמני מול המראה כדי למצוא את הצד המועדף שלך.

2. למדי איך לעמוד: בסלפי עם קבוצת חברות תישארי טיפה מאחורה כדי להראות יותר רזה וטבעית

3. העדיפי תמונות של כל הגוף ומלמטה: תמונות מצולמות מלמטה, שבהן רואים כל הגוף יוצרת מעין אשליה אופטית : את תראי יותר גבוהה ויותר רזה.

4. או תמונות מלמעלה כאשר את יושבת: כאשר את יושבת, תבקשי שיצלמו אותך מלמעלה, ותסתכלי ישר למצלמה.

5. הטי טיפה את הראש: להטות את הראש יותר מחמיא מלהישאר ישרה מול המצלמה. זה יתן עומק לפנים שלך והתמונה תראה יותר טבעית.

6. מקמי את לשונך מאחורי השיניים: לשים את הלשון מאחורי השיניים יעזור לך להימנע מחיוך מקומט ולא טבעי.

7. לפני הצילום הביטי למקור אור: שנייה לפני שאת מטצלמת, מומלץ להביט במקור אור כדי להרגיל את העניים למבזק, זה ימנע את האפקט של עיניים אדומות.

8. גזרי את התמונה בצורה טובה: לפני שתעלי את התמונה לאינסטגראם, גזרו את התמונה בצורה שכל הגוף שלך ייכנס לתמונה, זה יגרום לך להיראות יותר גבוהה.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: MariaFRubies@

 

No more articles