את רגילה להשתמש במרכך שיער אחרי שאת חופפת עם השמפו שלך. אבל האם ידעת שאפשר להשתמש במוצר הזה בכל מני דרכים שונות? אכן, מרכך השיער שלך יכול להציל אותך במספר סיטואציות כמו כמרכך לבגדים, כקרם גילוח או אפילו כמסיר איפור.

יש למרכך שיער שלך שימושים שאת בטח לא יודעת על קיומם… אז הגיע הזמן לגלות את 7 השימושים שונים שיש למרכך השיער שלך.

 

1. מרכך בגדים: שמרי את בקבוק מרכך השיער לבגדים שלך ותשתמשי בו כמרכך בגדים. תקבלי את אותן תוצאות אבל במחיר זול יותר!

 

2. מסיר איפור: את מכירה את הסיטואציה הזאת שאת מוכנה להסיר את האיפור שלך אחרי יום ארוך ופתאום את נזכרת שהיית צריכה לקנות מסיר איפור חדש? אל תדאגי, את יכולה להשתמש במרכך שלך כחלב פנים ומסיר איפור. מרחי קצת מרכך על צמר גפן, עברי איתו על הפנים בעדינות ושטפי במים.

 

3. מטפל בעור קשה סביב הציפורן: בגלל שבדרך כלל קרם לעור קשה הוא שומני מדי, מרכך שיער נהיה האלטרנטיבה המושלמת. מרחי קצת מרכך שיער על העור הקשה מסביב לציפורניים שלך.

 

4. מסדר שיער נפוח: הסיוט של כל בחורה כמעט הוא שיער עם נפח לא מחמיא או חשמל סטטי. אז כדי להימנע מזה, מרחי קצת מרכך שיער בידיים שלך, שפשפי אותן והעבירי את ידייך בשיערך. מבטיחות לך שיער מסודר ועם ריח טוב!

 

5. פותח קשרים בשיער: מלאי מיכל במים וקצת מרכך שיער, ערבבי את הכל ותאדי על שיער רטוב. את לא תצטרכי יותר לפתוח קשרים בשיער במשך שעות!

 

6. מתקן רוכסנים: בגלל שמרכך שיער פועל כמו חומר סיכה, אז מומלץ למרוח קצת על הרוכסן שקשה לך לסגור או כשהוא נתקע.

 

7. קרם גילוח: אם את נמצאת בסיטואציה שנגמר לך קרם הגילוח, אל תדאגי, את עדיין יכולה לגלח את הרגליים בעזרת מרכך שיער. הוא יעזור לסכין הגילוח להחליק ואפילו ירכך את העור שלך!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: StyleIsMyThing@

 

No more articles