הרבה אנשים יגידו לך שאין ידידות אמיתית בין גבר ואישה… אבל את לא מאמינה בזה, את יודעת שהקשר הזה באמת קיים, ואנחנו מסכימות איתך! אבל כששניכם רווקים, לפעמים יכולות להיות הפתעות… טובות או רעות זו כבר שאלה אחרת. אז כדי למנוע אי הבנה, הכנו לך רשימת סימנים שיאותתו לך אם הוא מאוהב בך ושבעצם יש לך ידידות חד כיוונית!

1- הוא מקנא כשאת מדברת על גבר אחר
הוא תמיד ימצא משהו להגיד על הבחור שאת מתחילה לצאת איתו… כמו: הוא לא גבר רציני, הוא יוצא עם כל הבחורות, הוא ככה והוא ככה… אפשר לחשוב שזה בגלל שהוא לא רוצה שתיפלי על גבר שלא טוב בשבילך ושישבור לך את הלב, אבל במציאות, אולי הוא פשוט לא רוצה שתהיי עם אף אחד חוץ ממנו.

2- הוא שולח לך הודעות כל היום
גברים לא שולחים כל כך הרבה הודעות כפי שאנחנו הבנות עושות. אז אם הוא תמיד שולח לך אסמסים בצהריים כדי לברר איך הלך לך הבוקר… רוב הסיכויים שהוא מאוהב בך.

3- הוא מאוד אוהב לגעת
הוא מקניט אותך, מנסה להילחם איתך (מזויף), בקיצור, הוא פשוט מוצא כל דרך כדי לתת לך חיבוק ולהתקרב אלייך… ואצל הגברים, מגע מראה הרבה…הם פשוט מדברים יותר עם מחוות מאשר עם מילים (בניגוד אלינו) אז שימי לב!

4- הוא תמיד צוחק עליך
את זוכרת כשאמך הייתה אומרת שכשילד צוחק עליך זה אומר שהוא אוהב אותך? היא כנראה צדקה! אם זה מעצבן אותך כשהוא מסתלבט ומציק לך כל הזמן, חשבי לעצמך שהוא רק מנסה לקבל תשומת לב ממך.

5- הוא הכתף שלך כאשר את צריכה לבכות (או לצחוק)
חברים הם בדרך כלל פה בשבילנו. הוא תמיד כאן. הוא כל הזמן מציע לך קפה או ארוחת ערב, ואפילו מסמס לך גם אם הוא לא אמור להיות זמין.

6- הוא מגן עליך לא משנה מה
הוא אוהב להקניט אותך, אבל אם מישהו אחר מטריד אותך, הוא הראשון שיגן עליך.

7- הוא עושה מאמץ לאהוב את מה שאת אוהבת
הוא שונא את תוכניות הריאלוטי אבל עדיין עושה מאמץ כאשר את רוצה לראות את הפרק החדש של האח הגדול. הוא רוצה לצפות בסרט אימה אבל מסכים לראות קומדיה רומנטית בשבילך, "הפעם".

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles