פגשת אותו אתמול באיזה בר לראשונה. התחלתם לדבר, להכיר אחד את השניה, והרגשת שהיה משהו ביניכם ופשוט בא לך לראות אותו שוב. כמובן הוא ביקש ממך את המספר טלפון שלך ונתן לך את שלו. ועכשיו את מחכה שהוא ישלח לך הודעה להוציע לך דייט. ואת מחכה ומחכה, ועדיין הוא לא שלח כלום.. אז שתמתיני בלי לעשות כלום? ברור שלא! את חייבת לדעת מה קורה בחיים שלו ואולי למצוא תירוץ שווה שיסביר למה הוא עדיין לא יצר איתך קשר. אבל הבעיה היא שיש לך רק את השם הפרטי שלו… מה תעשי כדי לגלות יותר על החיים שלו?

אל תדאגי, המגלות ריכזו לך 7 טיפים שיהפכו אותך לסטוקרית אמיתית. בין אינסטגרם לפייסבוק, את תהיי מוכנה לנתח כל תמונה ופיסת מידע שאת מוצאת כדי לדעת יותר על הקראש שלך ובלי לעשות טעויות.

 

 

1. מצאי את שם המשפחה שלו או שם המשתמש באינסטגרם

מקור: Giphy

זה השלב הראשון כדי להתחיל לגלות עליו פרטים ברשתות חברתיות. אז את בטח שואלת איך לעשות את זה אם יש לך רק את השם הפרטי שלו ומספר הטלפון? אל תדאגי, זה מספיק! אכן, פייסבוק ומסנג׳ר בדרך כלל משלבים מספרי טלפון ומשתמשי פייסבוק שהזינו את מספר הטלפון שלהם באתר/ באפליקציה, אז סביר להניח שתוכלי למצוא בקלות את השם המלא ודף הפייסבוק שלו! גאון הפייסבוק הזה!

אם במקרה הוא לא הזין את מספר הטלפון שלו בפייסבוק, יש לך עוד אופציה: ברור שבזמן שיחתכם מצאתם מלא חברים משותפים! אז הגיע הזמן להשתמש במידע הזה: חפשי בעוקבים של החברים המשותפים שלכם באינסטגרם את השם שלו ובטח תמצאי אותו מהר. אנחנו סומכות עליך!

 

 

2. היזהרי מחברים משותפים:

מקור: Giphy

כמו שאמרנו קודם, כמעט לכולם יש חברים משותפים בארץ הקטנה שלנו. אז אם לפעמים זה יכול לעזור לך, את גם צריכה להיזהר לא לעשות פאדיחות כמו לתייג אחד מהם בפוסט מביך שלך…

 

 

3. השתמשי בקיצורי דרך כדי להיכנס לחשבון האינסטגרם והפייסבוק שלו

מקור: Giphy

אם את מאלה שרגילות לעשות לייקים שלא בכוונה, ממש לא מומלץ לך להשתמש בחשבון הפרטי שלך כשאת עוקבת אחרי הקראש שלך. ואם לא בא לך לפתוח חשבון חדש, את יכולה לחפש אותו ישר באתר של אינסטגרם בצורה כזו: www.instagram.com/השם שלו – או בפייסבוק בצורה כזו: www.facebook.com/השם שלו. זה יאפשר לך לראות את התמונות שלו מבלי להיות מחוברת מהחשבון שלך.

 

 

4. השתמשי בחשבון אינסטגרם אחר או מזוייף (זמני)

מוקר: Giphy

גם אם זה נראה נוח לחפש אותו בלי להיות מחוברת זה עדיין מגביל אותך באפשרויות, כי לא תוכלי לראות את הסטורי שלו. אז כדאי לך לפתוח חשבון אינסטגרם חדש, אבל שלא יקושר לחשבון הפייסבוק שלך. עם החשבון הזה את תוכלי אפילו לעקוב אחריו בלי שהוא ידע שזו את. ממש שימושי במקרה של חשבון סגור ופרטי. כדי שהחשבון לא ייראה מזוייף, הוסיפי כמה תמונות של אוכל ונופים כדי למלא את החשבון וכך, יהיה יותר סיכוי שהוא יאפשר לך לעקוב אחריו. אל תשכחי כמובן לא לספר לאף אחד על החשבון המזוייף ההוא כדי שהוא לא יגלה את הטריק שלך.

 

 

5. היזהרי לא לעשות לייקים שלא בכוונה

מקור: Giphy

אם כבר התחלת לעקוב אחריו ולעבור תמונה תמונה, סביר להניח שהגעת לתמונות שמתארות שלוש שנים אחורה. אז אם את עושה לייק שלא בכוונה כמובן, ואפילו מורידה את הלייק מיד אחר כך, הוא כן יראה את זה.. דבר כזה יכול להרוס לך את כל הסטוקינג שאת עושה כבר ימים. וגם אם החשבון מזוייף, זה עדיין חריג. אז היזהרי!

 

 

6. חפשי את הסטורי שלו

מקור: Giphy

איזו המצאה גאונית זה הסטורי! לראות מה הוא עושה בזמן הנכון ולגלות איפה הוא בלי להתאמץ כל כך, זה בול מה שכל סטוקרית צריכה בחיים! אכן, זה ממש יכול לחסור לך עצבים אם הוא לא שולח לך הודעה בזמן שציפית או לא עונה להודעה האחרונה שלך. תבדקי את הסטורי שלו באינסטגרם ותגלי אם יש לו תירוץ שווה או לא. ואת גם תוכלי לדעת איפה הוא, במקרה שבא לך לקפוץ לשם ב״טעות״… ואם הוא לא בן אדם של סטורי, יש תמיד את האופציה שהחברים שלו יפרסמו סטורי ויתייגו אותו! אנחנו רק מניחות את זה פה…

 

 

7. תוסיפי אותו כחבר בפייסבוק או עקבי אחריו באיסטגרם

מקור: Giphy

לפני שתגידי שאין סיכוי שתעשי את זה, תחשבי שזה רק יכול לעזור לך בחיפושים שלך ואפילו בלי להראות כמו סטוקרית אמיתית. ככה תוכלי לבדוק בלי מאמץ מה קורה בחיים שלו ולהיות מעודכנת בכל פוסט חדש שהוא מפרסם. תאמיני לנו, לפעמים זה יכול להיות הרבה יותר פשוט!

 

תהני, 

המגלות

 

 

No more articles