עקבת אחרי הטרנד הלוהט ביותר והשתגעת : הסתפרת "קארה". רצית לוק בוגר יותר, להשתחרר מהמראה הילדותי. אבל מאז את מתגעגעת לשיער הארוך. בא לך לעשות כל מיני תסרוקות מהממות כמו אלו שראית באינסטגראם. כבר כמה חודשים שאת מחכה שהשיער שלך יגדל ובזמן שעובר את לא גוזרת אפילו מילימטר של שיער מהפחד שכל המאמצים שלך ייעלמו תוך דקה אצל הספר.

או קיי, קצת סבלנות. אמנם השיער שלך לא יגדל ב7 סנטימטרים בלילה אחד, אבל למגלות יש כמה טיפים שיגרמו לשיער שלך לגדול, להיות בריא ולחזור לימים הטובים שלו.

 

1. להסתפר: אנחנו כבר שומעות אותך צועקת שאין סיכוי שתסתפרי! אבל, אם את רוצה שיער בריא, מומלץ להסתפר בכל 4 חודשים ולהוריד כמה סנטימטרים.

 

2. מרכך בכל חפיפה: בכדי לגדל שיער בריא, ספרים ממליצים למרוח מרכך אחרי כל שמפו כדי למנוע שבירה והתפצלות השערה.

*חשוב לזכור שחפיפה יום וימית מזיקה לשיער.

 

3. שטיפה במים קרים: זה טיפ קטן, שלא יגרום לשיער לגדול אך בהחלט יעזור לשמור עליו לח ומלא חיוניות. אנחנו בוודאי לא מדברות על שטיפה מלאה במים קרים אלא בכמה שניות בסוף החפיפה.

 

4. מסכת חלב קוקוס: חלב קוקוס מאיץ גדילת שיער, אז מומלץ למרוח מסכת חלב קוקוס פעמיים בשבוע על כל השיער. מרחי את המסכה לכמה שעות ולשטוף.

 

5. מה להוסיף לצלחת? השיער שלך זקוק לחלבונים ומינראליים בכדי לגדול בצורה בריאה. מומלץ להוסיף לתפריט שלך דגים, אבוקדו, ביצים, בשר דל שומן והרבה ירקות ירוקים. הרכיבים הללו בין הייתר מלאים בברזל, אבץ וחלבונים. בנוסף את יכולוה לקחת תוסף תזונה ויטמין B שמאיץ גדילת שיער, ותורם לבריאות השיער.

 

6. שמן קיק: שמן קיק מועיל לטיפוח השיער, עוזר במניעת קצוות מפוצלים ומאיץ גדילת השיער. מומלץ למרוח שמן קיק על כל השיער ולהניח לכמה שעות או למשך לילה, ואז לחפוף היטב. השיער שלך יגדל חזק ובריא יותר.

 

7. אל תעטפי את השיער במגבת: אם אחרי כל חפיפה את עוטפות את השיער הרטוב במגבת עבה , הפסיקי מייד! זה שובר את השיער ומזיק לבריאות שלו. בחרי במגבת עשויה מיקרופייבר דקה שתמנע את שבירת השיער ותייבש אותו בעדינות.

 

תהני, 

המגלות 

 

מקור: RomeeStrijd@

 

No more articles