את כבר כמה שנים עם בן הזוג שלך, ואת מרגישה שהגיע הזמן והוא הולך להציע לך נישואין! סוף סוף! כמה חלמת על זה כשהיית ילדה .. ועכשיו זה קורה!

דיברתם כבר על הנושא ביניכם, את סומכת עליו, הוא יודע להפתיע כשהוא רוצה! אבל כמובן כדי שלא תהיה טעות בבחירת הטבעת הראית לו כמה דגמים שאת אוהבת, והמלצת לו שכשיגיע הזמן שיברר עם החברות שלך שיודעות בדיוק מהי טבעת החלומות שלך. אכן, בואי נהיה כנות: את אוהבת אותו הכי הרבה בעולם, אבל את גם יודעת שבכל הנוגע לטעם בתכשיטים- הוא יצטרך מעט עזרה…

כדי שתהיי בטוחה ב-100% בדגם טבעת האירוסין העתידית שלך, יש כמה פרטים שאת צריכה לשים לב אליהם. לכן, המגלות הכינו לך מדריך קצר שיעזור לך בבחירת הטבעת!

 

 

1. תבררי איך בא לך שהיהלום ייראה: 

זאת אומרת שאת צריכה לדעת מראש כמה קראט את רוצה (וכמה הוא יכול לשלם..), כמו כן רמת הניקיון של היהלום, צבע וסוג החיתוך.

 

 

2. תמדדי כמה דגמים של יהלומים בסגנונות שונים:

מקור: LaurenBJewelry@

לפעמים אנחנו אוהבות דגם אחד, בטוחות שזה הדגם של טבעת האירוסין העתידית שלנו וכשמודדות אותה אנחנו מגלות שהיא בכלל לא מתאימה לנו.. כן זה קורה גם עם תכשיטים, לא רק עם בגדים! אז מומלץ מאוד לבחור כמה דגמים עם חיתוכים שונים ובגדלים שונים ולמדוד אותם כדי להיות בטוחות שזה הדגם שאנחנו אוהבות באמת.

 

 

3. להכיר את כל צורות היהלומים:

מקור: Beards_Jewelry@

בגלל שיש מגוון רחב של יהלומים וטבעות נישואין, מומלץ לך להכיר אותם מראש כדי שכשתלכי לתכשיטן, תוכלי לבחור מהר יותר את הטבעות שבא לך למדוד. לכן, בין צורת אגס, מרובע, עיגול, נסיכה וכו', עדיף לברר מראש ולהחליט מה את מעדיפה.

 

 

4. חיתוך יהלום אמריקאי או אירופאי:

מקור: RingConcierge@

ההבדל בין שני החיתוכים הוא המראה המבריק שיהיה ליהלום. אכן, חיתוך אירופאי הוא יותר ווינטאג׳ ומבליט יותר את צבע היהלום, כאשר יהלום בחיתוך אמריקאי שם יותר דגש על הברק, ונראה בהיר יותר.

 

 

5. יהלומים אפורים יתאימו יותר לתקציב קטן:

יהלומים אפורים לא פחות יפים, אלא פחות יקרים. לכן, אם התקציב שהוקצה לטבעת הוא יחסית מצומצם, כדאי לך לחשוב על יהלומים אפורים שגם מבריקים וגם יתנו לטבעת שלך מראה מקורי ומיוחד.

 

 

6. תכירי את היהלומים הוורודים:

בניגוד ליהלום אפור, יהלום ורוד מאוד יקר כי הוא מאוד נדיר. אבל אל תדאגי, את לא חייבת להיות מיליארדרית כדי להתפנק בטבעת וורודה. אכן, יש אלטרנטיבה מהממת שנקראת מורגניט ממשפחת הברקת, והאבן הזו לא פחות מבריקה מיהלום ורוד.

 

 

7. אל תשכחי מאבן חן, חלופה מדהימה ליהלום:

מקור: LaurenBJewelry@

חשוב לזכור שטבעת אירוסין לא חייבת להיות עם יהלום! את מחליטה איך היא תיראה בסופו של דבר. אז אל תשכחי שקיימות גם אבני חן כמו ברקת, ספיר, אודם או אפילו פנינים שיכולים להיראות מושלמים ביותר בטבעת אירוסין! והן אפילו יאפשרו לך להדגיש את הטבעת שלך עם צבעים נוספים.

 

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles