כואב לך הראש? קשה לקום אחרי מסיבה? השמיכה קוראת לך להישאר במיטה? האם עצם המחשבה לקום מהמיטה עושה לך בחילה? זה מה שחשבנו … נצטרך להילחם בכאב הראש הזה ואולי אפילו בכאב הבטן יחד. אז, בכדי לחזור למיטבך ומהר, המשקאות שבחרנו לכן יעבדו כמו קסם!

מילה שלנו: לשתות אותם בטמפרטורת החדר ובלגימות קטנות.

לתרופות סבתא המושלמות לאחרי ערב ״שמח״, הגעת למקום הנכון.

1. הבסיס: מים
אולי אין לך חשק לשתות מים בכלל, אבל את פשוט חייבת. זה חשוב להתרענן ולהרוות את הגוף שהתייבש מעט. אם ממש קשה לך עם מים את תמיד יכולה לשתות מי קוקוס במקום.

2. מלא בקלוריות אבל יעיל: קולה עם לימון
כן, קולה מלאה בקלוריות וסוכר, אבל נחשבת כאחד משיקויי הקסם הטוב ביותר להתמודדות עם האנגאובר. לשתות כוס בטמפרטורת החדר ובתוספת מיץ מחצי לימון.

3. חליטת נענע
בכוס, מוסיפים כף של עלי נענע מיובשים עם קמצוץ של פלפל שחור. לאחר מכן תני לחליטה לשבת בין 10 עד 15 דקות,מסננים. נגמר הסיפור !

4. קמומיל
אם את רוצה להיפטר מאי הנוחות בבטן, קמומיל הוא החבר שלך ליום! תשתמשו בתיון תה עם מים פושרים ותראו את התוצאות. אין צורך לפרט…

5. מי לימון חמים
בכוס, שימי חצי לימון שטוף, חתוך לפרוסות ומעל לשפוך מים רותחים. להשרות במשך 10 דקות, להוסיף כף דבש ולחכות 5 דקות לפני השתייה.

6. עירוי ג'ינג'ר
קוצצים 5גרם של ג׳ינג׳ר טרי, מוסיפים אותו למים רותחים ומחכים 8 דקות. בדיוק לפני הטעימה, המתיקי את החליטה עם דבש ומעט מיץ לימון.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles