את אחת מהנשים הנדירות שמוכנות ממש מוקדם בבוקר? אנחנו מורידות את הכובע בפניך! אבל כנראה שדווקא לך יש 5 דקות מיותרות ואת חושבת על איך לנצל את ההזדמנות כדי להכניס כמה תרגילי כושר קטנים לשגרת הבוקר שלך! כל הכבוד לך! זה רעיון מצוין … רוצה בטן שטוחה?  אז תאמיני לנו, עם התרגילים האלו בכל בוקר, באמת תראי ותרגישי את השינוי בגופך! שרירי בטן מתחזקים די מהר (אבל גם כן נחלשים מהר). בגלל זה אנחנו ממליצות לך לעשות הרגל ולהכניס את התרגילים האלו לשגרת הבוקר שלך ובכנות, מה זה 5 דקות? שווה את זה לא?

אז, הנה 5 תרגילים פשוטים שיקחו לך גג 5 דקות ובאמת יעשו את ההבדל! אז, אם את רוצה לעצב את שרירי הבטן? הכתבה הזו היא בשבילך!

 

1- מספריים

שכבי על הגב, הרימי את הרגליים מהקרקע ובצעי את תנועת המספריים (פעם רגל ימין למעלה ופעם שמאל למעלה). כווצי את שרירי הבטן שלך כדי למנוע הקשתה בגב ולא לשכוח לנשום כמו שצריך.

כמה? 2 סטים של 10 חזרות.

 

2- הרמת רגליים

שכבי על הגב, הרימי את הרגליים ל 90 מעלות, הזרועות שלך מונחות לאורך הגוף והידיים קצת מתחת לישבן, כפות הידיים כלפי הקרקע. אחר כך הורידי את הרגליים בעדינות מבלי לגעת בקרקע עם העקבים. הימנעי מקימור בגב וחזרי עם הרגליים למצב הראשוני מבלי לשכוח לכווץ את שרירי הבטן. תנועה זו חייבת להיות איטית ומבוקרת.

כמה? 12 עד 15 חזרות.

 

3- כפיפות בטן כוכב

על הגב, בתנוחת כוכב, הרימי רגל אחת לכיוון התקרה ולאחר מכן עם היד הנגדית געי בעצם השוק. חזרי לתנוחת ההתחלה ובצעי את אותה תנועה עם הרגל השנייה ועם הזרוע השנייה. זה נחשב כחזרה.

כמה? 12 חזרות.

 

4- תנוחת כלב ראש מטה וכפיפת הברך

מקור: Pinterestב V הפוך, מתחי רגל אחת לכיוון התקרה כך שהיא תיצור קו ישר עם הגב. כשמורידים את הגו קדימה הביאי את עצמך לתנוחת פלאנק, כופפי את הרגל וקרבי את הברך הכי קרוב שאפשר לחזה. זרועותיך נמתחות מתחת לכתפיים. הרגל השנייה נמתחת ונשענת על קצות האצבעות.

כמה? 15 חזרות לכל רגל.

 

5- כפיפות בטן בעמידת שש

על שש, הרימי ברך אחת וקרבי אותה פנימה הכי קרוב שאפשר למרפק הנגדי. פשטי את הרגל ומתחי אותה לאחור. התנוחה חייבת ליצור קו ישר עם שאר הגוף. בו זמנית, האריכי את הזרוע הנגדית, ומשכי אותה קדימה. שמרי על הגב ישר והימנעי מקימור או כפיפה של עמוד השדרה.

כמה? 12 חזרות בכל צד.

 

תהני,

המגלות

 

 

 

No more articles