מגבת קשורה בשיער הרטוב שלך, את לבושה חלוק ויאללה, הגיע הזמן להתלבש או לפחות להתחיל לחשוב מה תלבשי…

את מנסה למצוא את האאוטפיט האידאלי ליום היפה הזה, אבל קולבים על הרצפה והר של בגדים על המיטה גורמים לך לחשוב שאין לך מושג מה את הולכת ללבוש. כנראה שלא תסרבי לקצת עזרה… כי כרגיל, בכל פעם שאת בוחרת בגד, תמיד משהו לא בסדר! כולנו מכירות את זה לצערנו…
אנחנו מוכנות לעזור לך! אז, באיזו מהבעיות את נתקלת?

את רוצה ללבוש את מגפי הירך שלך, יחד עם החצאית הפרחונית המהממת שקנית לקיץ שמגיע, אבל המגפיים האהובים עליך לא מפסיקים להחליק מטה ולא בא לך להתצבן כל היום… אז את חולצת אותם, פושטת את החצאית ומעדיפה ללכת על הג'ינס, פשוט ותמיד עושה את העבודה! אבל אז את נזכרת שכבר לבשת אותו יומיים ברצף ואת לא בטוחה האם מביך ללבוש אותו עוד פעם אחת.
אל תשתגעי, על כל השאלות המעצבנות האלה, יש לנו סוף סוף תשובות!

הנה 5 השאלות שללא ספק כבר שאלת את עצמך כאשר את מתכוננת להתלבש!
אל תודי לנו, זו מתנה מהלב!

 

1 – כמה פעמים אפשר ללבוש חזיה לפני שמכבסים אותה?
כשכל החזיות שלך בכביסה, וכשאף אחת מהן עדיין לא נקיה, אין לך מה לעשות אלא ללבוש אותה במשך כמה ימים.

בעיקרון, זה לא נראה לנו כזה ביג דיל, ואז אנחנו חושבות על כך שאנו חושפות מדי פעם רצועה אחרת של החזיה בכל יום ואנחנו מתחילות לדאוג…

את יכולה להירגע: זה לא נורא ללבוש את אותה החזיה כמה ימים ברצף, להיפך- זה אפילו מומלץ. זה מאפשר לך לטפל בהלבשה התחתונה שלך. כביסה בתדירות גבוהה מדי עלולה להיות סיוט אמיתי למשולש התחרה המדהים שלך. את יכולה ללבוש אותה עד שלושה ימים ברציפות לפני שתעבירי לכביסה. מעבר לכך, אל תשכחי שכשהחזיה באה במגע עם העור שלך ועם זיעה, היא עלולה להשאיר חיידקים על העור שלך.

 

2 – כמה פעמים אפשר ללבוש ג'ינס לפני שתכבסי אותו?
הג'ינס הוא המכנס הפופולרי ביותר בחדר ההלבשה שלנו. פריט חיוני לחלוטין ובמיוחד בימים אלה, בהם לא בא לנו יותר מידי להתאמץ ואנחנו מעדיפות לבחור בלוק פשוט וללא סיכון אופנתי מיותר. אלא שבאופן פרדוקסאלי, הוא הפריט בארון הבגדים שלנו שאנחנו הכי פחות יודעות לטפל בו…

צריך לשטוף אותו לאחר לבוש או להיפך- לעולם לא לקרב אותו למכונת הכביסה?

הג'ינס הוא חומר ייחודי שכן הוא ניזוק רק באופן נדיר מאוד, כמו שטיפה לעיתים קרובות מדי. באופן כללי, רצוי לשטוף את הג'ינס לאחר 5 או 6 פעמים בהן תלבשי אותו. כך תשמרי על הג'ינס נקי, שיחזיק מעמד הרבה זמן ושצורתו לא תיהרס.

 

3 – איך למנוע ממגפי הירך שלנו להחליק מטה?
מגפי ירך… בינינו, זה סיפור אהבה מסובך! מצד אחד את מתה עליהם וחושבת שהם מבליטים כל אאוטפיט אפשרי, ומצד שני הם מעצבנים אותך, במיוחד כשהם לא מפסיקים להחליק לך על הרגל, ואת מבזבזת את כל היום שלך בניסיון להחזיר אותם למקומם!

כדי לגמור עם הסיוט הזה יש מלא פתרונות.

קודם כל, אם בא לך להתאמץ, את יכולה לתפור גומי אלסטי בתוך המגף באורך של הרגל שלך. אם לא, את תמיד יכולה לבחור בזוג גרביים גבוהים או בגרביונים שיעשו את העבודה בדיסקרטיות. לבסוף, את יכולה להשתמש בסוג של סרט דביק שיחזיק את המגפיים שלך אחת ולתמיד!

 

4 – מה ללבוש מתחת לחולצת טריקו לבנה?
בואם של ימי השמש מביאים עימם תשוקות מיוחדות ללבישת החולצות היפות. קלות ובהירות, הן מתאימות בול לעונה האהובה עלינו. אבל בכל פעם שאת מודדת אותה חוזרת אותה ההפתעה: את מגלה שזה לגמרי שקוף!

המשחק של שקיפות הוא בהחלט יפה מאוד, אבל עבור הימים האלו בהם אנחנו לא באמת רוצות לגלות יותר מידי לכל אחד, יש לנו את הפתרון.

חזיה לבנה או אפילו אדומה תתאים לחלוטין מתחת חולצת טריקו לבנה. כשמדובר בטופ שקוף, את יכולה ללבוש חזיה בצבע של החולצה. וכמובן אל תשכחי את בגד הגוף! כל כך סקסי, שיקי, נמצא בשיא הטרנדיות ותמיד מתאים בול לכולנו.

 

5 – איך למנוע משמלת מחשוף עמוק ליפול ולהפשיט אותך?
את יוצאת הערב ואת רוצה להתלבש כמו שצריך. וכדי ללכת על בטוח, את בוחרות את ה-שמלה היפה ביותר שלך. האחת שבה את נראית הכי מושלמת. עד לכאן הכל נראה מהמם ויפה!

אבל הרבה פעמים, השמלה היפה שלנו לא ממש בצד שלנו, ובמיוחד כשאיו לנו חזיה מתחתיה! אז היא מחליטה לבדוק את סבלנותנו ולראות כמה רחוק נלך כדי ללבוש אותה!

בגלל שתקרית כזו יכולה לקרות לכל אחת, אנו ממליצות לך להתכונן היטב ולא לצאת בסבבה מבלי לחשוב! הפיתרון שלך: הדביקי דבק דו צדדי! הוא יאפשר לך להדביק את הבגד שאת לובשת לגוף שלך! מושלם לשמלות עם מחשוף עמוק, עם גב חשוף או אפילו לחולצה עם כתפיים חשופות.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles