עם חיוך גדול את יוצאת מהמספרה אחרי שישבת שם שעתיים. עיצבת שוב את השיער, הסתפרת,  עשית גוונים מגניבים, וסיימת עם פן טבעי. את פשוט מהממת. יחד עם זאת, את יודעת שבעוד כמה שבועות הצבע המטריף הזה יתעייף, ידהה והשיער יראה חסר חיים.

כמו שאת מטפלת ומשקיעה בטיפוח העור, עלייך לטפל גם בשיער, עוד יותר כאשר הוא צבוע. המגלות כאן בכדי לתת לך כמה טיפים שיגרמו לצבע השיער שלך להישאר יותר זמן ולהיות תמיד מבריק ומהמם.

 

1. מסכות: צבע מייבש את השיער, בכדי לשמור על גמישות השיער, כדאי שבכל חפיפה תשתמשי במרכך. תפקידו של המרכך הוא לסגור את נקבוביות השיער, שנפתחו אחרי השימוש בשמפו ועוזר להגן עליו.

במקרה של שיער מאוד יבש וחסר חיים, מומלץ למרוח פעם או פעמיים בשבוע מסיכה למשך 15 דקות שיחזיר לשיער לחות וישמור על גוון הצבע.

 

2. שטיפה במים קרים: חשוב מאוד לשטוף טוב את השיער. כדאי להסיר את שאריות השמפו במים פושרים ולאו דווקא במים רותחים. בכדי לשטוף את המרכך, מומלץ להשתמש במים קרים שיגרמו לסגירת נקבוביות השיער וכך יגן עליו עד החפיפה הבאה.

 

3. מסיכות שמן: צביעת שיער מיבשת את השיער ועם הזמן גורמת לו להראות פחות מבריק וגמיש. בכדי להזין אותו ולהחזיר לו  לחות, מומלץ למרוח כמה פעמיים בשבוע שמן על השיער במשך כמה שעות. שמן אובלפיחה, ארגן או שמן קוקוס מומלצים מאד.

 

4. חומץ: את רגילה להשתמש בחומץ לבישול, אבל יש לו המון יתרונות שיעזרו לך לשמור על צבע שיער מבריק לאורך זמן. הוא מגן על השיער נגד אבן גיר וכך מחזק את הנקבוביות של השיער.

 

5. לרווח חפיפות: אף פעם לא נפסיק לגיד שחפיפה תדירה, זאת אומרת יותר משלוש פעמים בשבוע, מיבשת וגורמת לצבע לדהות יותר מהר. נסי לחפוף כמה שפחות. שימוש תדיר בכימיקלים וסבון גורם לשיער להתייבש ולהישבר.

 

תהני,

המגלות

מקור: AshBegash@

 

No more articles