זה לא תמיד קל למצוא את המוטיבציה או את האנרגיה ולהיפרד מהספה הנוחה שלך כדי לצאת למסיבה לכל הלילה. אבל, מצד שני, גם לא בא לך לפספס את הערב של השנה ולהנות עם החברים… חיים קשים, נכון ?! למזלך, מצאנו פיתרון! אפילו כמה פתרונות שאנחנו בטוחות שיעזרו לך להתגבר על הקושי!  פשוט גלי את חמשת הדרכים להיות בשיא הכושר שלך ולהנות מהמסיבה כמו שצריך!

ארוחת צהריים קלה
אחרי יום עבודה ארוך, אין לך תמיד כוח ליציאות… לא משנה אם זה כדי לחגוג יום הולדת, אירוסין, סתם מסיבה או סילבסטר! פשוט קשה לגייס מוטיבציה!
כדי להימנע מהרגשת התשישות בסוף היום, צריך קודם כל לשלוט במה את אוכלת.
בארוחת הבוקר ובארוחת הצהריים, המנעי מלאכול יותר מידי סוכר, אשר גורם להיפוגליקמיה (צניחה ברמות הסוכר בדם) יותר מאוחר בערב. אם אפשר, לכי על מנות קלות כדי להקל על העיכול, ובמיוחד מזון חם, כדי לא לעייף את הגוף.
בערב, לפני היציאה, לכי על אוכל שיתן לך אנרגיה לאורך כל הערב (או הלילה בכמה מקרים!), כמו אורז מלא לדוגמה!

לישון שנת צהריים
אם למרות הכל, את עדיין מרגישה מותשת כשאת חוזרת הביתה, אל תהססי לנוח טיפה… והאמת, מה יותר טוב משנת צהריים כדי  למלא את הבטריות ולהתמלא בכוח?
שנת כוח של 20 דקות ולא יותר, עדיף להימנע מלהגיע לשלב של שינה עמוקה כי אז תרגישי עוד יותר עייפה שתתעוררי!
אין ספק שזה לא נשמע הרבה, אבל זה באמת יעזור לך, תאמיני לנו.

ספורט כדי להתעורר
אם את עדיין חסרת אנרגיה, לכי על אימון, לא משנה איזה, אם זה 40 דקות הליכה או רבע שעה של תרגילים אירוביים מול הטלוויזיה או המחשב.
את תהיי מלאה באנדורפינים ודופמין, שני הורמונים מרגיעים אך גם מעוררים!

להתכונן עם חברים ליציאה 
גם כיף וגם יעיל! כן, את הולכת להרגיש כאילו חזרת לבית ספר התיכון או לאוניברסיטה, כאשר את והחברות הייתן עושות ישיבות יחד בחדר כדי לבחור את האאוטפיט האידאלי לערב, להתאפר ולהתכונן.
אבל אחרי כמה טיפים שיעזרו לך פיזית, למה לא לתת לעצמך דחיפה פסיכולוגית?
להיות מוקפת באנשים, דיבורים על התוכניות לערב, צחוקים… בטוח יתנו לך מוטיבציה והרצון שלך לצאת למסיבה יהיה חזק יותר מהעצלנות או העייפות.

לשתות משקה אנרגיה
כן אבל לא סתם אחד !
אם את צריכה פוש אחרון לפני הערב הארוך שמחכה לך, שתי תה צמחים אנרגטי.
בריא יותר מאשר משקאות מלאכותיים, תה צמחים אנרגטי יכול גם להחליף קפה ותה רגילים. המשקה הזה עשיר בויטמינים ומינרלים (מגנזיום, ברזל, סידן) ויתן לך בוסט של אנרגיה.
אם הטעם המר אינו דוחה אותך, שתי 2 עד 4 כוסות ביום.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles