את בטח אוהבת את הכסף שלך במקום שאת יכולה לראות אותו: בארון! מסודר על קולבים צבעוניים! חלום!

קארי בראדשו באמת לימדה אותנו את הכל, במיוחד כשמדובר בחדר הלבשה חלומי. מאז שאחסנה את בגדיה בכל מקום בדירה שלה ואפילו בתנור, עד היום שבו סוף סוף היה לה את ה-בית האופנה שהגיע לה (תודה למר ביג!).

עם זאת, בשנות השלושים המוקדמות שלה, רווקה ואופנתית חסרת תקנה בניו יורק, עדיין היו לה כמה שיפורים לעשות כדי לקבל את חדר ההלבשה הטוב ביותר על כדור הארץ.

לנו יש עוד מה ללמוד על סדר! אנחנו עדיין לא מומחיות, אבל אפשר להגיד שהיא נותנת לנו השראה!

אז אם גם את עייפה מללכת על קצות האצבעות כדי לא להרוס את כל הבגדים שמפוזרים לך על הרצפה בחדר, הנה הטריקים שמצאנו בשבילך, כדי לאמץ הכי מהר שאפשר חדר הלבשה חלומי בסיגנן של קארי בראדשו!

הנה 5 טיפים כדי להיות פאשניסטה אמיתית ולהפוך את הארון שלך למקום קדוש!

1 – למיין
אם את בשלב שבו את לא זוכרת מה יש לך בארון, אז כן, יש לנו בעיה… קחי שקיות ותתחילי למיין!

לשמור, לתת… את כבר לא יודעת. באופן עקרוני, צעד זה נראה פשוט. ההמלצה שלנו היא לשמור את הפריטים בהם את מרגישה יפה, אלה שאת בטוחה שתלבשי שוב. פריטים שניזוקו עם השנים, אלה שאת לעולם לא תלבשי שוב או שאת לא אוהבת במיוחד- פשוט תתני אותם! הם יעשו אנשים אחרים מאושרים.

את הפריטים שאת אוהבת אבל מעולם לא לבשת- שמרי בארון שלך על קולבים בכיוון ההפוך של שאר הבגדים המאוחסנים ותני לעצמך שנה כדי ללבוש אותם. אם לאחר שנה הם לא זזו, תגידי להם ביי ביי!

את הבגדים הקרועים שלך שאת שומרת כדי סתם להסתובב איתם בבית- זרקי הכל לפח! כך תאמצי פריטים איכותיים כדי שיהיה לך נוח בסטייל גם על הספה שלך.

2 – לארגן מחדש
אם «חדר ההלבשה» שלך מחולק ברוב החדרים של הדירה שלך, הרשי לנו להתריע! קודם כל תקבצי את כל הבגדים והאביזרים בחדר אחד. בחרי בארונות או בארון סגור אחד, ואם במקרה את יכולה להקדיש חדר שלם לבגדים שלך- אז תשכחי מהדלתות לארון כי כשזה מגיע לאחסון, עדיף לך לייעל את המרחב בצורה הטובה ביותר!

תתלי את השמלות והמכנסיים שאפשר לתלות על קלובים. אם הארון שלך לא גבוה מאוד, קפלי את הבגדים לשניים כדי שלא יתקמטו. סדרי על המדפים את הסוודרים הגדולים, האפודות, הפיג'מות ואת בגדי הספורט שלך. וכאשר מדובר במגירות, סדרי את הבגדים הדיסקרטים שלך, אלה שלא דורשים יותר מדי תשומת לב: תחתונים, גופיות וצעיפים.

3 – אחידות
בדיוק כמו שאת לעולם לא תלבשי לוק עם יותר מ-5 צבעים כדי לא להראות כמו ליצן, כך גם שמרי על אסתטיקה בארון שלך!

השתמשי באותם קולבים, גם כי זה הרבה יותר יפה וגם כדי שלא יסתבכו בקלות. ככה הם לא יגרמו לך להפיל איזו חצאית טועה כשרק התכוונת לקחת שמלה… הקפידי לסדר את הקולבים באותו כיוון כדי שיהיה לך נוח.

בחרי קולבים דקים במיוחד ונגד החלקה. כך לא תאבדי מקום ולא תבזבזי את הזמן שלך בלהרים ולתלות את שמלות הקיץ היפות…

לבסוף, קבצי את הפריטים האהובים עליך לפי קטגוריה ולפי צבעים! אנחנו עוד לא במקום הו ניצורר קשת יפה בארון שלך, למרות שזה מאוד מפתה… אבל הרעיון הוא בעיקר להקל עליך את החיים ולמנוע ממך לחפש את החולצה הכחולה שלך במשך 3 שעות!

4 – לסדר
אין שום דבר קשה בלתלות את הבגדים על קולבים מאורגנים היטב. אבל כאשר פותחים את המגירות שלך, זה סיפור אחר!

תגידי ביי ביי לערימות הבגדים שמעולם לא נגמרות, אלה שבלעו את הבגדים שלך וגרמו להם להיעלם. בחרי באחסון אנכי.

השתמשי בהפרדה בין הבגדים ותוודאי שלא לערום את הבגדים שלך כאשר הם מקופלים. מיושרים כראוי, הבגדים שלך יהיו הרבה יותר נגישים. בזכות האחסון אנכי, תהיה לך אפשרות לסקור את כל החולצות שלך ותוכלי לתפוס אותן בקלות ואפילו לסדר אותן כמו שצריך!

5 – לשכוח
כפי שאנו משערות, בחדר שלך יש כיסא שמחליף את ארון הבגדים. הוא מברך בחביבות את כל התלבושות שלך שכבר נלבשו אבל לא כובסו, אלה שלא מלוכלכות ולא נקיות… הכיסא הזה עלול לגרום לחבר שלך ולאמא שלך להשתגע, עם זאת, את לא תפטרי ממנו!

לעולם אל תחזירי בגד שכבר לבשת בחזרה לארון שלך! ריח הגוף של בגד שלבשת אפילו במשך שעה מושך עש ובעיות. אז, גם אחרי רבע שעה, הבגד האהוב עליך לא יורשה לראות את החלק הפנימי של הארון שלך לפני שנשטף היטב. #sorrynotsorry

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles