כבר מספר עונות שהקרופ טופ מצאה את מקומה במלתחה שלנו. אם בהתחלה לא היית מעיזה ללבוש אותה, היום היא הפכה לפריט חיוני לכל הפשיניסטיות שבנינו.

מושלם בעונת הקיץ כדי להראות את השיזוף שלך, הקרופ טופ מתאים לתלבושת יום כמו גם לתלבושת ערב. מתחת לבלייזר למראה מתוחכם יותר או מתחת לסרבל ללוק קז׳ואל, הקרופ טופ הוא פריט אידיאלי שתוכלי ללבוש במגוון דרכים שונות. אז כדי לעזור לך להימנע מעמידה ממושכת מול הארון שלך כדי למצוא תלבושת מגניבה, מצאנו לך 5 דרכים מושלמות ללבוש את הקרופ טופ:

קרופ טופ עם ג׳ינס ללוק סטריט וואר: כבר שעה שאת עומדת מול המלתחה שלך ועדיין לא מוצאת תלבושת אופנתית שמוצאת חן בעינייך להיום? אל תבזבזי יותר זמן! בחרי ג׳ינס בצבע כחול, שחור, ורוד או לבן ולבשי יחד איתו קרופ טופ ונעלי סניקרס. לוק טרנדי בקלות, מה צריך יותר מזה?

קרופ טופ עם חליפה: כיום קיים גוון רחב של חליפות: חליפת מכנסיים ארוכים או חליפת מכנסיים קצרים, או אפילו חליפת חצאית, לבשי אותן יחד עם קרופ טופ בצבע אחיד ותהני מלוק אופנתי ביותר! נעלי סניקרס ללוק קזו׳אל או נעלי עקב לתלבושת ערב הורסת.

קרופ טופ עם חצאית ארוכה: תיק קש על הכתף, משקפי שמש, סנדלים ואת מוכנה לגמרי ליום בילוי בים. וכמובן כדי להבליט את הלוק הקייצי שלך, מה יכול להתאים יותר מחצאית ארוכה יחד עם קרופ טופ שמגלה את הבטן השזופה שלך?! צבעוני, עם תחרה או מודפס- הקרופ טוב הוא הפריט המושלם ביותר ללוק רומנטי- בוהמי שאנחנו כל כך אוהבות!

קרופ טופ מתחת לסרבל: אם בא לך לוק קז׳ואל אופנתי ומקורי, אין פריט שיתאים יותר מסרבל. נוח וטרנדי ביותר, לבשי אותו יחד עם קרופ טום וסניקרס. פשוט, מושלם ואופנתי.

קרופ טופ מתחת לבלייזר ללוק מתוחכם: את עדיין בעבודה ואין לך זמן לחשוב על התלבושת לערב? אל דאגה, הוסיפי פשוט בלייזר מעל הקרופ טופ שלך ותהני מלוק מתוחכם, מושלם ביותר וכזה שמתאים לכל מצב! יחד עם שורט, חצאית או ג׳ינס, הבלייזר הוא פריט חיוני שיהפוך כל תלבושת שלך למתוחכמת יותר. ויחד עם קרופ טופ זה בהחלט לוק מנצח!

 

תהני,

המגלות

מקור: Aylin_Koenig@

 

מקור: HuntForStyles@

 

 

 

 

מקור: WeWoreWhat@

 

 

מקור: MajaMalnar@

 

מקור: ARiviere@

 

מקור: LeonieHanne@

 

מקור: WeWoreWhat@

 

מקור: CamilaCoelho@

 

 

 

 

מקור: Constantly_K@

 

 

 

 

מקור: LeonieHanne@

 

 

No more articles