איטליה כבר נמצאת ברשימת היעדים שלך לחופשה הבאה. את עדיין מתלבטת לאן לטוס האם לרומא, פלורנס, החוף האמלפיטאני או אולי סרדיניה?

אם את מחפשת מקום שקט, בהיר, חם וריק מתיירים, זהו יום המזל שלך. איטליה מחביאה כמה פנינים נפלאות שלא הכרת עד כה. אז במקום לטוס ליעדים המוכרים, למה לא לבקר באי נטול תיירים ועם נוף מדהים ביותר?

המגלות מצאו לך 5 איים מדהימים, שטופי שמש ושקטים שיתאימו לחופשה עם בן זוג, משפחה או אפילו חברות.

 

 

1. האי מדלנה:

האיי מדלנה הוא חלק מקבוצת איים במיצר בוניפאצ׳יו. הוא היחיד שמיושב אבל שומר על הקסם שלו בזכות התושבים ששומרים על הסביבה באיקות מירבית. בשעתיים תוכלי לעשות הקפה שלמה של האי וליהנות מנופים מטורפים. אחרי ששחית במי התכלת, עשי סיבוב בפיאצה אומברטו אונו כדי לאכול פסטה או פיצה מקומית!

 

 

2. איי טרניטי

איי טרניטי גם חלק מרצף איים של החוף המזרחי האיטלקי , הוא היחידי שמלא בצמחייה עבותה. תוכלי להינות משקט מרגיע ולטעום אוכל מקומי, הפרזאלה, סגנון של ברוסקטה עם רוטב עגבניות, שום ושמן זית.

 

 

3. האי פלמרולה

מקור: GiveHeart@

האי פלמרולה הוא שמורת טבע מדהימה. השם שלו בא מ״דקל גמדי״ שגדל בצורה פראית על כל האי. זה אי שקט עם מעט חופי רחצה. לכי לקלה דו פורטו כדי להינות ממי תכלת בהירים ושקט מרגיע. אם בא לך לנוח ולהתנתק מהלחץ היומיומי זהו יעד מושלם בשבילך. אבל, זה לא אי שמתאים לחופשת מסיבות.

 

 

4. האי פביניאנה

אחד מהאיים האגדיים, האי פביניאנה לא באמת מוכר לתיירים כמו שאר האיים ברשימה הזאת. לכן, אין בו כל כך אטרקציות, חוץ מלטעום פסטה עם בוטרגה שמוגשת בכל מסעדות האי ולהינות בחופים המדהימים. לבחירתך עמדים החופים -Cala Azzurra, Lido Burrone או Cala Rotonda, תוכלי לשחות במי תכלת שקופים ובין נופים מהממים.

 

 

5. האי פנטלריה:

מקור: MaluVanni@

האי פנטלריה הוא במקור שרשרת הרי געש. ההר הגבוה ביותר באי מתנשא לגובה של 836 מטר שעליו תוכלי לטפס. האי פנטלריה מציע נופים מדהימים: ים תכלת, הרים, סלעי בזלת שחורים ומעיינות חמים. אבל יותר מנופים יפים, תוכלי גם לטעום יין אדום על בסיס צימוקים, Moscato Di Pantelleria, היהלום של האי.

 

תהני,

המגלות

No more articles