כולנו חולמות על חיוך לבן מסנוור כזה כמו של כל הסלבז… אבל בין התה, קפה, קולה ועוד, לא תמיד קל לשמור על החיוך המושלם. כמובן שאפשר לרוץ ולקבוע תור לרופא השיניים אבל איך נגיד את זה..? חשבון הבנק במינוס ועכשיו בדיוק סוף החודש… נגמרו הצ׳קים… למזלנו הרב קיימות אלטרנטיבות פחות יקרות אבל עדיין אפקטיביות מספיק בכדי שתוכלי גם את לחייך ולסנוור את כל הסביבה!

המגלות ריכזו עבורך ארבע מתכונים פשוטים לביצוע להחזרת הברק והלובן לשיניים. « ! Say cheese »

 

1. אבקת סודה לשתיה ולימון: הלבנת שיניים = אבקת סודה לשתיה.

אפשר למצוא אותה בכל סופר או מכולת. ברגע שמוסיפים אליה לימון, תהליך ההלבנה נעשה יותר מהיר ובצורה יותר יעילה.

מערבבים בקערה קטנה מיץ מחצי לימון ו 2 כפיות אבקת סודה לשתיה עד לקבלת תערובת סמיכה. לאחר צחצוח עם משחת השיניים שלך, טובלים את מברשת השיניים בסודה לשתייה ומצחצחים. חשוב לשטוף את הפה היטב  עם מים קרים לאחר מכן.

חזרי על הפעולה פעמיים בשבוע ותתחילי לראות תוצאות כבר אחרי שבועיים.

 

2. שמן קוקוס וכורכום: כן, כן כורכום! בואי נתחיל עם הקוקוס. הוא אנטיבקטריאלי, שמן הקוקוס יסייע לניקוי יסודי של הפה. הכורכום ידוע כמלבין שיניים (פתרון היישר מהודו)

מערבבים כפית כורכום עם 2 כפות שמן קוקוס לקערה קטנה . מצחצחים את השניים עם התערובת ולאחר מכן חשוב לצחצח עם משחת שיניים רגילה.

 

3. אבקת סודה לשתייה ומשחת שיניים: פשוט מאוד בנות. מוסיפים מעטת אבקת סודה אל משחת השיניים ומצחצחים כרגיל. אפשר לחזור על פעולה זו עד שלוש פעמים בשבוע.

 

4. קליפת בננה: הפתרון הכי בריא, יעיל וכמובן הכי זול! לוקחים חתיכת קליפת בננה ומשפשפים אותה על השיניים. קליפת הבננה מכילה חומצה סליצילית אשר נלחמת ביעילות נגד אבנית ומכילה גם חומצה ציטרית שהיא מלבינה טבעית.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles