עם גוף בריא, מצב הרוח שלנו משתפר ורואים את זה עלינו. אכן, כשנוח לנו עם הגוף שלנו, אנחנו מרגישות יפות יותר ורגועות. אנחנו אז מבינות למה יש כל כך הרבה מכורות לספורט ״Feel Good" כמו יוגה, פילטיס או טאי צ׳י שגורמים לאנשים להתחבר לעצמם ולהראות את היופי הפנימי שלהם.

אבל מה הם סוגי הזן ספורט האלו?

 

יוגה כדי לשחרר את הגוף מהלחץ:

נוהגים להגדיר יוגה בדרך כלל כפילוסופיה לחיים מאשר כפעילות גופנית. אבל יוגה הוא אימון כושר אמיתי. אכן, מדובר בסדרת תנועות מהירות או איטיות לפי סוג היוגה שתבחרי, שהן לא רק מרעננות את הגוף, אלא גם מחזקות אותו. יוגה גם מועילה לנו לנשמה וגורמת לנו להשתחרר מהלחץ עם תרגילי נשימה. בנוסף, בגלל שהעור שלנו מקבל יותר חמצן, הוא ייראה גם זוהר יותר.

 

פילאטיס כדי להשיג גוף של דוגמנית:

פילאטיס הוא בהחלט הספורט האהוב על כל הסלבס. בין כוכבי קולנוע לדוגמניות, כבר שנים שהספורט שיוסף פילאטיס המציא הפך להיות אימון הכושר הלוהט ביותר. הוא מאפשר לעבוד על כל השרירים בצורה עדינה, רחוקה מאוד מהבודי בילדינג, ובעיקר מתמקד בשרירי הבטן. בנוסף, כמו יוגה, פילאטיס מחבר בין הגוף והנפש שלנו וכך עוזר לשפר את הביטחון העצמי.

 

טאי צ׳י כדי להיות גמישה יותר:

טאי צ׳י הוא אמנות לחימה ידועה בסין, שם אנשים מתאמנים מוקדם בבוקר בגינות או על גגות הבתים. טאי צ׳י הוא רצף תנועות עדינות שגורמות לשיפור הגמישות והרגעת הנפש.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: VictoriaSport@

 

 

No more articles