פעלול שגרת יופי אמיתי! הפילינג מסיר בתוך כמה דקות מהאפידרמיס (תאי עור) מתים שמטשטשים את העור והתוצאה? הפנים שלך קורנות והעור שלך זוהר! כל עוד שאת נוהגת בפילינג שלך באמנות. עקבי אחר המדריך!

בחירת המוצר הנכון לעור שלך
חיוני לבחור פילינג המותאם לסוג העור שלך כדי למנוע אדמומיות ופצעונים. הבחירה היא בין פילינג "מכאני", המסופק עם גרגרים שבעת שפשוף ידני מסירים את התאים המתים. באופן אידיאלי הוא עדיף לעור שומני ומשולב.

אופציה אחרת היא פילינג "כימי". כאן, אין גרגרים, אבל יש אנזימים (AHA או חומצה סליצילית) שדואגים לחיסול התאים המתים, ללא שפשוף. נקרא גם פילינג אורגני, הם עדינים ומושלמים עבור עור רגיש.

החלי לשפשף כראוי
איך לעשות פילינג בלי להזיק לעור או לשרוט אותו? עם פילינג גרגרי, שימי כמות קטנה של המוצר על פנים נקיות ולחות ובעדינות תעשי עיסוי מעגלי מבפנים אל חוץ הפנים, הימנעי מאזור העיניים.
בסיום שטפי במים פושרים.

עבור פילינגס אנזימטי, התהליך הוא שונה: יש למרוח ולהשאיר למשך 10 דקות, לאחר מכן, שטיפה או הסרת המוצר עם צמר גפן, בהתאם למוצר.

בכל מקרה, תדירות יישום הפילינג אינו זהה ובהתאם לסוג העור!

עם עור רגיל אפשר לעשות פילינג פעם בשבוע, ועד פעמיים בשבוע עבור עור שמנוני, עור רגיש, יבש או תגובתי יהיה חיוני עם שפשוף כל 15 ימים.

להוסיף לחות לעור לאחר הפילינג
קילוף מסיר את התאים המתים מן האפידרמיס, אך גם מסיר מהשכבה ההידרוליפידית (אחראית על לחות) שלו. לכן חשוב מאוד להוסיף לחות לעור מיד אחרי הפילינג, עם קרם או סרום.

יותר מזה, אחרי ניקוי, ללא כל לכלוך, העור שלך מוכן לקבל טיפול: אל תהססי להאריך את רגע היופי עם יישום של מסכה.

 

תהני,

המגלות

 

No more articles