לצפות בסדרה זה נחמד, זה מרגיע, אנחנו נהנות מהרגע. אבל, לפעמים התענוג הזה הופך להתמכרות אמתית שתופסת יותר ויותר מקום בחיינו.

 "binge watching":  כאשר את צופה באופן כפייתי ואוהד (לעתים בקטע מוגזם!) בסדרות.

אם את מוצאת את עצמך צופה ועל הדרך יכולה גם : לאכול, לבשל, להתקלח או לסדר את הדירה, אם אי פעם בזבזת את כל הסופ׳׳ש מול הסדרות האהובות עלייך, אם החיים שלך נראים חסרי משמעות בלי סדרות, אם כבר חשבת שהכבאים ידפקו בדלת בכדי לבדוק שאת עדיין בחיים? אלו הם הסימפטומים של ההתמכרות! את כמובן מודעת  לזה! ועדיין, את לא יכולה בלי, את אפילו לא יודעת איך לעצור את עצמך… אין ספק, סדרות הפכו לחלק מרכזי בחייך!

המגלות ריכזו 20 סימפטומים שהתמודדת איתם בוודאות ואת לא לבד !

חדשות מרעישות: מספר החירום יהיה זמין בקרוב בכל אתרי הסטרימינג!

 

תהני, 

המגלות

 

 

1-  העברת את כל הלילה ב " בינג' "!

את רואה שכבר 3:00 בבוקר, את אמורה לקום בעוד ארבע שעות! אבל במקום להיות בפאניקה את אומרת לעצמך: "בסדר, צ׳יל".

זה ידוע, כשמתחילים אי אפשר לעצור!

 

2-  את יכולה לשרוד מול פרק אפילו כשאת חצי רדומה ! 

את לפעמים רואה פרק לפני העבודה « רק בשביל המוטיבציה ! » וגם חוזרת לסיים את הפרק במהלך הפסקת הצהריים שלך! כל החיים שלך מתנהלים סביב הסדרה הנוכחית.

 

3-  אם קורה משהו לאחד הדמויות האהובות עליכן בסדרה, זה יהרוס לך את היום! 

את רוצה לקחת יום חופשה להתאושש ממותה של הדמות האהובה עליך. למרבה הצער, "הלוויה של מייק דלפינו" לא תעבוד עם הבוס שלך…

 

4-  הספוילר הוא האויב שלך! 

גם אם את תמיד מעודכנת, זה קורה שאת מפספסת פרק (בגלל סיבה מוצדקת, כמובן). עם זאת, הראשון שיקלקל  לך את הפרק שפספסת עם ספוילר, יראה את הצד האפל שבך.

 

5-  המורים שלך לאנגלית יכולים להתבייש! הסדרות לימדו אתכן הכל!

תודה חברים אבל , סקס והעיר הגדולה לימדו אותנו יותר מ 7 שנים של אנגלית בחיינו!

 

6-  כן, הם אפילו השפיעו על תכנון הקריירה שלך! את חולמת ורואה את עצמך במקומן!

את בהחלט רוצה לגנוב את חייהם של השחקניות האהובות עליך, זה הופך להיות באמת רציני … את חולמת להיות מתמחה ומנתחת כשאת צופה ב אנטומיה של גריי, את חולה על החיים העממיים של הדמויות האהובות עליך בגוסיפ גירל וכו' הלאה!

 

7-  נטפליקס, בשבילך? המצאת המאה!

תודה לאל, נטפליקס והסטרימינג הם שתי הפנינים של חייך! להאקרים הגדולים לפי דעתך, מגיע להם צל"ש.

 

8-  כבר ביטלת תכניות עם חברים רק בכדי להמשיך את הצפייה בסדרה האהובה עליך!

את עוזבת את החברים שלך בטענה שאת חולה ואת משקרת לעצמך ואומר שאת צריכה להישאר בשקט בסופ״ש הזה, כאשר במציאות: לא יצאת כבר חודשיים.

 

9-  את קשורה לאנשים ש… לא קיימים!

« נייט ארצ'יבלד הוא באמת בחור זהב ! » שלום, שלום, הכל בסדר בראש שלך? הבן אדם הזה לא קיים באמת בחיים האמתיים, כיוון שאת מבלה יותר זמן בסדרה מאשר לחיות את חייך האמתיים, את מבינה שהגבול ביניהם מתחיל להיות מטושטש!

 

10-  החלום שלך? להיות מבקרת סדרות, ולהתפרנס מזה!

לא הרבה זוכים לעבוד במה שהם אוהבים לעשות ולחיות מזה. למזלך את כבר מצאת את הקריירה החלומית שלך!

 

11- את עוקבת אחרי החדשות של כל השחקנים האהובים עלייך!

אם שחקן זה נמצא במערכת יחסים, את הראשונה לדעת. בנוסף לזה שאת המעריצה הגדולה ביותר שלהם בתפקיד כשחקן, את גם מעריצה אותם בחיים האישיים שלהם.

 

12-  ראית את אותן הסדרות אלף פעם!

 משחקי הכסעקרות בית נואשות, גוסיפ גירל או חברים, את מכירה את כל הסדרות בעל פה. ראית וסקרת אותם. כשחושבים על זה, את חושבת שיכולת ללמוד סינית, לעבוד ולהתאמן ,בכל הזמן הזה! אבל… לכי תביני למה, את עדיין ממשיכה פשוט להתעלם מזה!

 

13-  את בלחץ בית כל היום רק כדי ליהנות מול הסדרה שלכן!

עוד 10 שעות לפני שאני בבית, עוד 10 שעות לפני שאני חוזרת הביתה לג'ון סנואו. הימים שלך בריחוק מהמחשב או הטלוויזיה הפכו למעשה לספירה לאחור קבועה. יש כאלו שמחכים לראות את החבר שלהן, את לא צריכה את החבר כל עוד את חוזרת הביתה לקיט הרינגטון כל ערב!

 

14-  הסופ׳׳ש שלך? מרתון סדרות!

כשאת אומרת את זה, את מתכוונת לזה. בלי שום ספק. את מחכה שהבטן שלך תצעק מרעב לפני שאת אפילו תחשבי לקום מהמיטה. ללכת לשירותים הפך לעונש! את לא מרגישה צורך לצאת להתאוורר אפילו. את גם מסוגלת להעביר את כל הסופ"ש בלי להתקלח! החרדה הכי גדולה שלך בימים אלה : שמישהו יקפוץ אלייך הביתה באופן בלתי צפוי.

 

15-  עונה של 20 פרקים? עסק של יומיים/ שלושה!

כולם בסביבתך יודעים, כשמדובר בסדרות את הבוס! הכל התחיל כשהיית ילדה עם האנה מונטנה: חודשיים כדי להשלים את הכל. היום, יש לך מעמד חברתי בתחום!

 

16-  שהפרק אחרון מגיע … נוסטלגיה… עצב …(אין לי מילים)

הסדרה הזו ליוותה אותך במשך שלושה חודשים, אנחנו יודעים שזה כואב … את יודעת, כמו הכל, זה יעבור ואת תשכחי את הכאב הזה שמרגיש יותר אינטנסיבי מפרידה. החזיקי מעמד, אנחנו כאן, חוסר היציבות הרגשית שלך יעבור יחד עם הסדרה החדשה.

 

17-  התנהגותך משתנה לפי הסדרה שאת רואה!

כשאת צופה בגוסיפ גירל: את צריכה ללכת לקניות. כשאת צופה בעקרות בית נואשות: ניקיון הופך לאובססיה. טיפ קטן להעביר חודשים קשים: מתים לרגע תפעיל את ההישרדות האינסטינקטיבית שלך.

 

18-  אם מישהו זר אוהב את הסדרה שלך, הוא הופך לבסטי של הערב!

 בן האדם הזה אוהב את הסדרה שלך? את אוהבת אותו\ה ! :  חוקי הכימייה של החיים!

 

19-  את מתחילה להדביק את כל החבורה שלך

את כל הזמן מדברת על הסדרות שאת צופה בהן, החברות שלך רוצות לעלות על גל השיגעון הזה. ברגע שהזיהום יתחיל, יידרשו כמה ימים בכדי להשפיע על שאר החבורה. הבעיה היא שהחברות שלך היו היחידות שעדיין יכולו להכריח אותך לזוז קצת ולהתיר את קללת התמכרות שלך …!

 

20-  לפעמים, אנחנו חייבות לחזור למציאות …!

כלים, עבודה, הזמנה לחתונה, חופשה באיביזה. הכול נראה תפל. הדבר היחיד שיכול באמת למלא אותך הוא לדעת האם כן או לא הדמות האהובה עליך מתה או עדיין בחיים!

 

 

 

No more articles