חנויות קוסמטיקה הם כמו הדיסנילנד של האיפור.

רגל אחת בפנים והעיניים שלך פתאום קורנות מול כל כך הרבה קסם. בא לך לרוץ בכל מקום, לנסות את כל האטרקציות של האיפור, את חולמת שישכחו אותך בחנות אחרי שעות הסגירה. אההה זה יהיה חלום: מדפים מלאים באלף ואחד גוונים של בושם וצבעים נעימים של מסירי איפור ושפתונים שתוכלי לנסות כל הלילה. בואי נהיה כנות, חנות קוסמטיקה היא גן עדן קטן ואפילו לא צריך לקחת את המעבורת לשמים והעננים… הכל יפה, הכל זורח, הכל גורם לך לרצות, ומעל לכול: הכל נבנה לטובת כך שאת תהיי הכי יפה.

אז כל עוד לא שדדת בנק בכדי לקנות איפור, את עדיין בשליטה על המצב.

כדי להרגיע את עצמך, הנה 19 מחשבות שיש לכולנו בזמן קניות בחנות קוסמטיקה, או לפחות כאלו שעברו לנו בראש !

1. הארץ המובטחת!
זהו, יש לך באופן רשמי רגל בגן עדן והללויה ! עכשיו הכל מתחיל ! איזו התרגשות !

2. תסלחו לי על כל מה שאני הולכת עולל לחשבון הבנק, חיים שלי!
כבר עמוק בפנים את יודעת שאת הולכת לפגוע במישהו בסוף הסיפור הזה: כרטיס האשראי שלך/כרטיס האשראי של חבר שלך/כרטיס האשראי של אמא. אבל את לא שולטת!

3. אווייי שכחתי מהריח המרגש הזה
האשמה הזו שהיתה לך (או שכאילו הייה לך) נעלמה ברגע שנכנסת לשם ושהרחת הריח הבלתי נשלט שאת כל כך אוהבת… .

4. וואו אבל המחלקות מלאות
המחלקות תמיד מפוצצות, לא להאמין שחנוכה נמשך כל השנה בחנויות הקוסמטיקה, או שהרבה בנות אחרות גם מכורות לכל מה שקשור ליופי, בדיוק כמוך. טוב אז את לא לבד… כולן עושות את זה… זה בסדר !

5. אמאלה.. שפתון
בקושי שנייה מאז שנכנסת לחנות הזאת, ואת כבר בהלם מהיופי הקטלני: השפתון… אמא, אני לא אעמוד בזה.

6. כל מה שקורה פה, נשאר פה!!!
זה חוק ! שאף אחד לא ידע ! חס וחלילה… לא משנה מה את לוקחת, אף אחד לא צריך לדעת את זה: זה בינך לבין המקום החלומי הזה. אם אף אחד לא יודע, אף אחד לא יטיף לך מוסר, ואת לא תתעני עם חרטות.

7. קול החוכמה מדבר אליך
«אל תתפתי, אל תתפתי» לוחש לך קול החכמה הקטן …
«אל תבזבזי את כל הכסף שלך, את יותר חזקה מזה»: הוא צודק ואת יודע את זה, אבל החיים החליטו אחרת …

8. כל כך הרבה יופי במקום אחד, זה מרגש אותך
הוא מצחיק הקול הקטן הזה, אבל איך הוא עושה הכל כדי להשאר כל כך לא רגיש מול כל כך הרבה דברים יפים? את נמצאת מול מערת עלי באבה ואת לא יכולה לשדוד הכול? אנחנו נשים בכל זאת…

9. טוב, היום אני כאן רק בשביל קרם היום שלי
אבל מספיק עם הדיבורים, אנחנו חייבות לפעול. מעל לכל, בואי לא נאבד את המטרה של היום: קרם יום. אי אפשר לכסות לעצמך את העיניים, אבל את מנסה שלא להסתכל מסביבך.

10. כן אבל מה שווה קרם יום, אם העור שלי מלא בפצעונים?
כאשר השד שבתוכך בא לשכנע ודוחף אותך לקנות משהו אחר.

11. אוקי, יש לך אישור למסכת קליי, תיקון לנקודות שחורות, קרם יום ותעופי מפה!
ובכן, הוא לא אובייקטיבי במיוחד, אבל הפעם הוא צודק: מזנב של חזיר לא עושים מצנפת לשבת! צריך לחסל את הזיהומים לפני השימוש בקרם.

12. אני לוקחת, אני לא לוקחת, אני לוקחת, אני לא …
רגע אינטנסיבי של השתקפות: זהו מאבק חסר רחמים המתרחש בין התבונה לבין הפיתוי. הלכת בהתחלה על קרם יום והנה את עם שתי רכישות נוספות … השד של הקניות כנרא הצליח שוב לעשות לך בלגן בראש.

13. נו באמת, תהיי קצת שקולה: זה עדיין אפשרי
בכל פעם זה אותו הדבר, האם הוכחנו פעם אחת ולתמיד שיש לנו את הכוח? האם תמיד תוכלי  שלא להתפתות למרות הפיתויים הרבים. את חייבת לנצח במלחמה!

14. הפעם זה שונה: את באמת צריכה את זה
את תמיד מוצאת תירוץ טוב בכדי לשכנע את עצמך שלקנות היא ההחלטה הנכונה. יש את המסיבה אצל ליטל, יש לך ארוחת ערב מקצועית, יש לך דייט … טוב, אין לך צורך לחשוב יותר … את חייבת את המוצרים האלו !

15. את לא קונה, את מנסה
לקנות ולנסות הם שני פעלים שונים ונבדלים, וזו הסיבה:  לנסות = לא מתכוונת לקנות, או לפחות ב-10% מהמקרים … כי כאשר מדובר באיפור, ישר את נהיית מאוד נדיבה.

16. את, אחרי שניסית
זהו זה את כובשת. התאהבת במוצר אחד ויש לך ברק בעיניים … פשוט אי אפשר להתנגד. כעין הבדולח זכה וצלולה! את לא צריכה לשקר לעצמך יותר. זהו.

17. אלוהים, אין לי שום שליטה עצמית
אבל מה לא בסדר איתי? את יכולה להיות ברוגז עם חבר שלך במשך חודש כי הוא קרא לך צ'יפוטלה כאשר הראית לו את השמלה החדשה שלך, אבל את לא יכולה להתנגד ליותר מדקה עם שפתון.

18. טוב זו פעם אחרונה שאני מתמוטטת
תקשיבו טוב: פעם הבאה שאני קונה משהו שאני לא צריכה לקנות, תכו אותי, תסקלו אותי, אל תדברו איתי יותר, ותקשרו אותי לעץ. כן כן, אנחנו מאמינות לך …

19. את מתפללת שסוף סוף האיפור יהיה חינם
איפור חינם?  זה היה סתם תירוץ כדי לחזור לחנות קוסמטיקה עוד יותר מוקדם! חינם או לא, את תחזרי לשם בכל מקרה, תחלמי על זה עוד וכולם כבר יודעים ! אין מה לעשות איתך !

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles