איזה באסה, נהיה לך כתם על החולצה הלבנה שלך ואת צריכה לצאת בעוד 10 דקות מהבית לארוחת ערב במסעדה. אין לך זמן לחפש אאוטפיט אחר, זה כבר לקח לך כמעט שעה עד שמצאת את הלוק המושלם עם הנעליים המתאימות והפעם הן אפילו נוחות! אבל כשהתאפרת, קצת פודרה סומק נפלה על החולצה שלך ועכשיו יש לך כתם כתום על החולצה..

אל תדאגי! יש מלא טריקים שיצילו אותך ברגע האחרון! אם נשבר לך הרוכסן, נהיה לך כתם על השמלה או כל דיזסטר אחר שיכול לקרות.

המגלות ריכזו לך 18 טיפים שיצילו אותך ואת הבגדים שלך!

 

1. למנוע מהיווצרות גולגולים על סריג: הניחי אותו בתוך שקית פלסטיק בתוך המקפיא למשך כל הלילה כל פעם לפני שאת לובשת אותו.

 

2. להימנע מריח לא טוב על הג׳ינס שלך: שימי את הג׳ינס בתוך שקית והשאירי אותו למשך הלילה במקפיא. קור מחסל חיידקיים וריח רע, וככה גם לא תצטרכי לכבס אותו לעיתים כ"כ תכופות.

 

3. להימנע מכתמי דאודורנט: כדי להוריד כתם דאודורנט מבגד, שפשפי אותו עם ג׳ינס בהיר.

 

4. להימנע מריח רע בבגדים: תכננת ללבוש את השמלה הצהובה שלך אבל ברגע האחרון את שמה לב שיש לה ריח לא טוב ואין לך זמן לנקות אותה, המסיבה היא הערב.. אל תדאגי, תאדי קצת וודקה על הבגד לפני שאת לובשת אותו ותחכי כמה דקות שהוא יתייבש. אכן, אלכוהול מחסל חיידקים- מקור לריח רע.

 

5. להוריד כתם איפור מהבגד: כשלבשת את החולצה הלבנה קצת מהמייק אפ נמרח עליה, ועכשיו יש לך כתם כתום לא יפה על הקולר. שפשפי בעדינות על הכתם קצת קרם גילוח, זה יעזור לכתם לרדת בזמן כביסה.

 

6. להימנע מכתם צהוב על החולצה באיזור בית השחי: את מכירה את הכתם הצהוב באיזור בית השחי על חולצות לבנות? אז אל תדאגי כי את יכולה להוריד את הכתמים הללו בעזרת מיץ לימון או סודה לשתייה. אכן, ערבבי מיץ לימון עם מעט מים ושפשפי על הכתם. במקרה והכתם חזק, ערבבי סודה לשתייה עם מים ושפשפי בעדינות את האיזור. המתיני כמה דקות, שטפי במים וכבסי כרגיל.

 

7.לנקות כתם אודם: אם זה כבר קרה לך, אז בדקי קודם אם את יכולה להכניס את הבגד למכונת הכביסה. אם כן, השפריצי ספריי לשיער והמתיני שיתייבש. שפשפי בעדינות והכניסי את הבגד למכונת הכביסה.

 

8. להימנע מכפתור רפוי: איזה באסה, את ממש ממהרת ואת פתאום שמה לב שהכפתור האמצעי של החולצה שלך רפוי. אין לך זמן לתפור אותו חזרה.. אל תדאגי, את יכולה להצמיד אותו לפחות למשך היום בעזרת לק ציפוניים שקוף שתמרחי על החוט.

 

9. להוריד לכלוך מנעלי עור: השתמשי במשייף ציפורניים. אכן, עם הצד המבריק עברי על הלכלוך שנצמד לנעליים שלך.

 

10. להימנע מכתמי מים על נעלי עור: אם נעלת את נעלי העור שלך בגשם, אז את בטח מבינה על איזה כתם מדובר. אז כדי להוריד אותו, השתמשי במברשת שיניים שתטבלי בחומץ יין לבן ושפשפי בעדינות.

 

11. לתקן שריטה על נעל עור: השתמשי בספוגית עם ואזלין ועברי על השריטה

 

12. להבריק מחדש נעלי עור: אם נעלי העור שלך פחות מבריקות, הגיע הזמן להשתמש בקרם לחות או חלב גוף שתמרחי על הנעליים. וזה אפילו עובד על תיקי העור שלך!

 

13. להימנע מריח רע בנעלי הספורט: אחרי כל אימון שלך, שפכי קצת סודה לשתייה בתוך נעלי הספורט שלך. אכן, זה יספוג את ריח הזיעה.

 

14. להימנע מהברזל של החזיה להכאיב לך: הברזל של החזייה שלך יוצא מהמקום שלו? שימי פלסטר ולא תרגישי אותו יותר

 

15. להוריד כתם יין אדום: אם נשפך לך קצת יין אדום על החולצה, מה שיוריד אותו הוא יין לבן! שפכי טיפה יין לבן על הכתם והמתיני כמה דקות. כבסי כרגיל את הבגד והוא יצא כמו חדש.

 

16. להימנע מכתם שמן על הבגדים: אם במקרה השפריץ לך שמן על השמלה האהובה שלך, אל תדאגי, את תוכלי ללבוש אותה שוב! שימי קצת נוזלי כלים ושפשפי את הכתם. אפילו על בגדים עדינים!

 

17. להימנע מגרביים קרועות: כדי לעצור את הסיוט שקורה לך, מחרי לק ציפורניים שקוף על האיזור.

 

18. לתקן רוכסן: אם הרוכסן שלך תקוע, את רק צריכה לשחרר אותו בעזרת ספוגית עם וואזלין.

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles