להסתדר עם קולגות בעבודה זה דבר חשוב כדי להצליח ולשגשג בעבודה. אבל מה יותר טוב מלמצוא את ה״בת הזוג״ שלך לעבודה ? יותר מקולגות פשוטות, ה״בנות זוג״ של העבודה הן החברות הכי טובות במשרד, הבלתי נפרדות, אלו שלוקחות כל ההפסקות יחד ואפילו נפגשות מחוץ לעבודה.

את חושבת שמצאת את ״בת הזוג״ שלך לעבודה? הקולגה ששינתה לך את חווית העבודה? המגלות ריכזו בשבילך 16 סימנים שיוכיחו לך שהקולגה שלך היא באמת הכי מושלמת והיא בת הזוג שלך לעבודה !

 

1. את זוכרת את הרגע המדויק שבו הפכתן מקולגות פשוטות לחברות הכי טובות בעבודה:  יום אחד אלו היו רק כמה מילים בבוקר, ״היי״ וחיוך ביישן, ויום למחרת אתן מגלות שאתן יוצאות לאותם מקומות, צופות באותן סדרות ופתאום, חיים חדשים מתחילים לכן בעבודה !

 

2. צהריים הוא הרגע הכי כייפי ביום שלך : למצוא את השותף לארוחת הצהריים מסמן את סופן של הארוחות מול המחשב לבד, אבל זה בעיקר סימן להתחלה של חיים חדשים בעבודה! כבר מהבוקר אתן מחליטות לאיפה תלכו לאכול ובמקרה שאין לכן זמן לצאת אתן פשוט קובעות את השעה שבה תפגשו לארוחת צהריים במשרד ואז, אתן מחכות בכליון עיניים אל הרגע הזה!

 

3. הפסקות קפה הן כל כך חשובות שאת אף פעם לא מפסידה: כל יום, בבוקר כדי להתעורר, ובצהריים כדי להחזיק עד סוף היום אתן נפגשות להפסקת קפה, קצרה אבל כל כך חשובה בשבילכן, כי זה הרגע שבו אתן יכולות ליהנות ביחד ולהשתחרר קצת מהלחץ.

 

4. אתן נשארות תמיד ביחד באירועים של העבודה: אתן יודעות כבר שהמטרה של אירועים בעבודה זה להכיר את שאר העובדים, לקשור קשרים חדשים, אבל יש לכן כבר אחת את השנייה אז אין צורך! אתן זוג לעבודה ויש לכן מלא מה לספר אחת לשניה. לכן, אתן תמיד יושבות רחוק מכולם, כוס ביד ושאף אף אחד לא יעיז להפריע לכן!

 

5. אסור לשאר העובדים להיכנס לשיחות וואטצאפ שלכן: אם זה העובד החדש הבלתי נסבל או הבוס שלך שלא מפסיק לצעוק ושאף פעם לא מרוצה.. יש דברים שכדאי להשאיר רק ביניכן ושאף אחד לא ישמע או יקרא! לכן וואטצאפ היא הדרך הנפלאה ביותר לניהול שיחות פרטיות בינכן, אפילו אחרי שעות העבודה!

 

6. כל אמצעי התקשורת לא מספיקים לכן: למה להגביל את עצמכן לאמצעי תקשורת אחד כשאתן יכולות לדבר גם במיילים או במסנג׳ר בזמן עבודה, וגם בוואטצאפ מחוץ למשרד ?

 

7. אתן מבינות אחת את השנייה במבט אחד: את סובלת מהערות קשות מקולגה אחר ואת מוכנה להתווכח איתו כי את יודעת שאת צודקת ! ופתאום את מסובבת את הראשת ורואה את המבט והחיוך של ״בת הזוג״ שלך לעבודה שאומר שאין צורך לבזבז עליו את האנרגיות שלך. את מתחילה להירגע ויודעת שכדאי לך לשכוח ממנו ולהמשיך את מה שאת עושה בשקט.

 

8. יש לה את התרופות הכי טובות נגד הנגאובר: את אפילו לא צריכה לדבר, היא רק רואה אותך מגיעה למשרד והיא כבר הכינה לך אקמול, תה ואפילו פינתה את השירותים למקרה גרוע יותר.. ובטח שבגע שתרגישי יותר טוב היא תשאל אותך על כל הפרטים מהערב המשוגע שהיה לך אתמול.

 

9. אתן מרימות אחת את השנייה בעבודה: זה הוכח, חברות מאפשרת להיות יותר פרודוקטיבית בעבודה ויותר יצירתית. אז לשתיכן, אתן מוצאות פתרונות לכל קושי!

 

10. את הימים הלחוצים יותר קל לעבור כשהיא לידך: קולגה פשוטה לא שמה לב שאת עוברת מפגישה אחת לאחרת בלי שום הפסקה או זמן לאכול. ה״בת זוג״ לעבודה שלך, היא, כבר הניחה לך במשרד את הסנווידץ׳ שאת הכי אוהבת ואפילו קנתה לך עוגת שוקולד לקינוח. אין שניים כמוה היא אחת ומיוחדת במינה!

 

11. אתן לא מפסיקות לשלוח אחת לשנייה גיפים מצחיקים ומביכים: כל היום כדי להשתחרר מהלחץ של העבודה, אתן שולחת אחת לשנייה גיפים שמצליחים להצחיק אפילו לפני פגישה חשובה עם הבוס!

 

12. רק הנוכחות שלה מעוררת לך את מצב הרוח : אין שביזות של יום ראשון אם היא פה איתך במשרד. לראות אותה בבוקר ולספר אחת לשנייה אודות הסופשים שלכן מספיק כדי לשמח ולתת לכן מוטיבציה למשך כל היום !

 

13. אתן מכירות את האיזורים הכי טובים של המשרד כדי לשוחח בפרטיות: כל פעם שאחת מכן מרגישה חלשה, או לחוצה מדי השנייה עושה מאמץ כדי למצוא את המקום הנכון והשקט כדי שתוכל לשחרר את כל מה שיש לה על הלב.

 

14. כשהיא לא פה, היום עובר לאט יותר: גם אם את אוהבת את העבודה שלך, היום שלך עובר יותר לאט וקשה כשהיא לא נמצאת במשרד. את פשוט מחכה לרגע שהיא תחזור שוב !

 

15. את תהיי בדיכאון אם היא תעבור מקום עבודה: אם היא עוברת עבודה, את בטח תהיי מרוצה בשבילה, אבל את לא תוכלי שלא להיות בדיכאון כשתחשבי שאת תצרכי לעבור כל יום בעבודה בלעדיה.

 

16. אתן נפגשות מחוץ לעבודה: כשקולגות מהעבודה נפגשות מחוץ לשעות עבודה, זה סימן שעברתן שלב. אתן רגילות להיפגש לארוחת בוקר שישי, וליציאות של חמישי ערב.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

 

No more articles