שישי בבוקר, את מתעוררת ומרגישה כאב ראש מטורף. יש לך בחילות והראש שלך מסתובב כל כך… את בהנגאובר של החיים.. שוב פעם!

הערב שלך התחיל בצורה נורמלית. פגשת את החברות שלך לארוחת ערב במסעדה שמזמן דיברתן עליה, הזמנתן כוסות יין, היתה מוזיקה, המלצרים היו נחמדים, ופתאום הכל התחיל להשתגע. מכוס יין אחת, זה הפך לצ׳ייסרים עם המלצר החתיך, ומארוחת ערב שקטה זה המשיך לישיבה בבר עד הסגירה! כולכן הייתן שיכורות, מצחיקות, במצב רוח ממש טוב ואז אף אחד לא מנע ממך לשתות את הכוס המיותרת. אז בואי נגיד את האמת, הבעיה איתך כשאת מתחילה להיות שיכורה, היא שאת לא יודעת להפסיק לשתות ותמיד זורמת עם כל מי שרוצה לעשות צ׳ייסר נוסף. וזה עוד יותר גרוע כשאת לא רגילה לשתות אלכוהול בכלל, ומשתכרת אחרי 2 כוסות יין.. אוי אוי אוי!

אבל אל תדאגי, אנחנו מכירות את הכוס הנוספת הזאת שמתחרטות עליה למחרת בבוקר.. לכן ריכזנו לך 15 סימנים שזו באמת היתה הכוס המיותרת שהיה עדיף להימנע ממנה.

 

1. את מדברת בקול רם, וכמעט צועקת: זה לא שבדרך כלל לא שומעים אותך, פשוט כשאת שותה יותר מדי את מדברת ממש בקול רם, שכולם יכולים להשתתף בשיחה שלך!

 

2. אין לך יותר פילטרים שאת מדברת: את ישירה וממש כנה, אבל את גם יודעת להיזהר ולא להגיד את כל מה שאת חושבת לכולם אלא רק לחברים שלך. אבל כשאת שיכורה, זה לא באמת מה שקורה. את לא חושבת יותר ופשוט אומרת כל מה שעובר לך בראש.. ממש הכל!

 

3. את מתה מרעב: אין מה לעשות, גם אם אכלת ושבעת בארוחת הערב, כשאת שותה יותר מדי את פשוט מתה מרעב ומוכנה לאכול הכל! בין מקדונלד'ס לפיצה, הכל עושה לך חשק ואת לא תוכלי ללכת לישון בלי לאכול לפחות קורנפלקס כשתחזרי הביתה.

 

4. כרטיס האשראי שלך לא עובר יותר: זה מה שקורה כשאת שותה כל כך הרבה. אין לך גבולות ואת מרגישה שיש לך מיליון ש"ח בחשבון הבנק שלך..  את לוקחת את החלום שלך כמציאות! ואז קורה מה שצריך לקרות: את באה לשלם על הכוסות הנוספות שהזמנת והכרטיס שלך לא עובר יותר! איזה מזל שחברות שלך פה כדי להציל אותך!

 

5. את לא מפסיקה לרקוד: אין מה לעשות, אף אחד לא יכול לעצור אותך! עם רגאטון, היפ-הופ, או מזרחית, את מרגישה שאת לא יכולה להישאר בלי לרקוד. על הבר לבד או עם החברות שלך בין כל האנשים, את לא מפסיקה לרקוד כמו משוגעת! העיקר שאת נהנית מזה!

 

6. ואת לא מפסיקה לשיר: כמובן, אחרי שהראית לכולם את היכולת שלך בריקוד, את עכשיו חייבת לשיר את כל השירים שמשמיעים בבר .. ובואי נהיה כנות, אין לך באמת קול יפה.. אבל לא אכפת לך כי את מכירה את השיר הזה ובא לך לשיר אותו בקול רם, וכל הבר יכול לשמוע אותך!

 

7. ועכשיו אין לך קול יותר: בגלל שלא הפסקת לצעוק (נקודה 1) ולשיר (נקודה 6) את מסיימת את הערב שלך בלי קול..

 

8. ועכשיו נהיה קשה להבין מה את אומרת: אחרי ששרת במשך חצי שעה בלי להפסיק, הכוס האחרונה שלך עולה לאט לאט לראש, ופתאום נהיה קשה להבין מה את מנסה להגיד. את פשוט לא מצילחה לבטא מילים כמו שצריך!

 

9. את שולחת הודעות שעליהן תתחרטי ביום שלמחרת: ההודעה לקראש שלך ב-3 בבוקר ובה שום דבר לא מובן כי את אפילו לא מצליחה לכתוב בעברית כמו שצריך זה ממש לא היה רעיון טוב.. חבל שעדיין אין אופציה בטלפון שלנו שתמנע מאיתנו לשלוח הודעות כשאנחנו שיכורות מדי..

 

10. את לא רואה טוב: אחרי כל הצ׳ייסרים ששתית בנוסף ל-3 כוסות יין במסעדה, הגיוני שאת לא רואה ישר יותר. וזה בלי לדבר על הראש שלך שמסתובב כל כך..

 

11. את לא מצליחה לעמוד ישר וללכת כמו שצריך: את אפילו לא נועלת עקבים ולא מפסיקה ליפול. בין המדרגה שלא ראית או הניסיון שלך לרדת מהכסא הגבוה ההוא, את כל פעם נופלת על הרצפה.. עכשיו את מבינה מאיפה כל הכחולים על הרגליים שלך!

 

12. כולם נראים חתיכים בעיניך: אולי זה ערב מיוחד שבו כל הגברים החתיכים החליטו לצאת, אבל הערב כל הבחורים ממש חתיכים בעיניך ואת פשוט מתחילה עם כמה מהם ונותנת אפילו את מספר הטלפון לכל מי שמבקש! עכשיו את מבינה מי יכול להיות ״גיא מאתמול״ ו״רועי מהבר״.

 

13. את נהיית חברה של כולם: את בטוחה שמצאת את החברה הטובה החדשה שלך בתור לשירותים! ועדיין לא מדברות על אלה שישבו לידך… כי את פשוט מדברת עם כולם ומוצאת פתאום מלא קשרים איתם. איזה יופי! אבל עם כמה מהם דיברת שוב אחרי הערב הזה?

 

14. את בטוחה שאת לא שיכורה: את לא מבינה איך אחרי כל הכוסות ששתית את עדיין לא שיכורה .. או לפחות את חושבת שאת לא! ואת אפילו משתפת את החברות שלך בתהייה שלך שאלכוהול לא עושה לך כלום יותר.. חכי לקום בבוקר כדי לגלות כל מה שעשית בערב!

 

15. את מקיאה כל הבוקר: אחרי שערבבת כל מיני סוגים של אלכוהול, ושתית כמות מוגזמת ממנו, זה לא כל כך מפתיע שאת עוברת כל הבוקר בשירותים .. ואת עכשיו מבטיחה לעצמך שזאת הייתה הפעם האחרונה שאת שותה כל כך הרבה!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

No more articles