היא החברה הכי טובה שלך כבר שנים. את לא יכולה לדמיין יום אחד שעובר מבלי לדבר איתה. את מספרת לה את הכול, והיא מכירה את כל הסודות שלך, אפילו את הכי מביכים. את לא מתביישת לידה כי את יודעת שהיא לא תשפוט אותך בחיים, גם אם היא לא כל כך מסכימה עם מה שעשית. את פשוט יודעת שמה שהיא תגיד לך זה לטובתך. אתן יכולות לשבת שעות אחת עם השנייה מבלי לדבר וליהנות מזה. היא תמיד זורמת איתך ומוכנה לצאת לנקות את הראש כשאת צריכה . היא בקיצור הבסטי שלך, והנה 15 סימנים שיוכיחו את זה.

 

1. היא תמיד פה בשבילךלא משנה מה השעה, מה היא עושה ועם מי, את יודעת שאת יכולה לסמוך עליה והיא תמיד תהיה שם בשבילך. אפילו ב 3 בבוקר היא מוכנה לקפוץ אליך אם צריך.

 

2. אתן שונאות את אותם אנשים: הגיוני לא? את לא יכולה לדמיין את עצמך נחמדה אל החברה של האקס שלה, והיא בחיים לא תהיה חברה של הבחורה הזאת שדברה עליך לא יפה.

 

3. את מכירה את הארון שלה יותר טוב ממנההיא תמיד מתקשרת אליך לפני דייט בכדי שתעזרי לה למצוא את האאוטפיט המושלם, גם בלי להיות איתה מול הארון היא יודעת בדיוק מה יש לך שם. בואי נגיד את האמת, חצי מהארון שלך נמצא אצלה, ושלה אצלך…

 

4. היא מכירה את כל המשפחה שלך, ואת את שלהאתן מבלות כל כך הרבה זמן אחת אצל השנייה עד שהמשפחה של כל אחת מכן הפכה להיות כמו המשפחה של השנייה. כמה פעמים ישבת שעות ודיברת עם אמא שלה כאילו היא גם חברה שלך?

 

5. היא לא מפחדת להגיד לך דברים שלא נעים לשמוע, אבל את יודעת שהיא עושה את זה לטובתך: אין לה שום בעיה לגיד אם השמלה הזאת משמינה אותך, ומזל שהיא אומרת לך דברים כאלה במקום אחרים.

 

6. יש לכם בדיחות פרטיות שרק אתם מבינות: אין, לפעמים רק מילה אחת מספיקה בכדי ששתיכן תתחילו לצחוק מבלי שאף אחד יבין למה. אין צורך לבקש ממכן הסבר, זה רק ביניכן.

 

7. היא ראה אותך במצבים הכי מביכיםכן, אנחנו מדברות על הערב הזה שהקאת במונית חזרה הביתה. או גם על הפעם ההיא שחזרת מהבית שלה מבלי להתארגן, עדיין עם פיג׳מה אבל על העקבים של הלילה הקודם ..

 

8. היא מיד יודעת אם הבחור הזה מתאים לך או לאמילה אחת מספיקה לה לדעת אם הקראש החדש שלך מתאים לך או אם כדי להיזהר ממנו.

 

9. אתן תמיד טסות ביחדאין סיכוי שהיא תטוס לאיזה מקום מושלם בלעדייך! טוב אולי עם החבר שלה…

 

10. היא תמיד פה בכדי לתת לך מוטיבציה, גם אם את הכי שבוזה: כמה פעמים התקשרת אליה בכדי להתלונן על הבוס שלך, או על כמות העבודה שיש לך. והיא תמיד מוצאת את המילים הנכונות כדי לתת לך כוח להמשיך ולא לעזוב את הכל.

 

11. היא קולטת אותך במבט אחדאתן אפילו לא צריכות לדבר בכדי להבין מה השנייה חושבת.

 

12. את לא מסוגלת לכעוס עליה יותר משעה: גם אם היא מעצבנת אותך לפעמים, את לא יכולה שלא לדבר איתה יותר משעה.

 

13. היא אף פעם לא תשפוט אותך: את יודעת שאת יכולה לספר לה הכול, אפילו דברים שאת לא כל כך גאה בהם כי את יודעת שהיא תמצא המילים הנכונות ובחיים לא תשפוט אותך אלא רק תעזור לך.

 

14. אין לך סודות, היא יודעת כבר את הכלכל דבר שקורה לך בחיים את חייבת לספר לה. גם כשחברה אחרת מספרת לך סוד, את פשוט חייבת לשתף אותה. מה? זה לא באמת נורא, היא החברה הכי טובה שלי, ביחד אתן אחד לא ?

 

15. בקיצור את לא תוכלי לחיות בלעדיה: את אוהבת אותה כמו אחות, היא פשוט החברה הכי טובה שלך ובחיים את לא תפרדי ממנה.

 

תהנו,

המגלות

 

מקור: Bridget@

 

No more articles