בדרך כלל אנחנו אוהבות לצחוק על גברים שהתחילו איתנו בצורה מוזרה או שעשו פדיחות בדייט הראשון. גם אם זה לא תמיד אומר שאנחנו לא רוצות לראות אותם יותר, אנחנו אוהבות להתקשר לחברה הכי טובה כדי לספר לה איך היה הדייט שלנו ולמצוא דברים לצחוק עליהם.

אבל, אל תשכחי שגם את יכולה לעשות פאדיחות בדייט אפילו בלי לשים לב אליהן! לפעמים את חושבת שאת מתחילה איתו בצורה הכי טובה שיש, אבל כשאת מספרת את זה לחברות שלך את פתאום שמה לב שזה לא היה הרעיון הכי טוב .. בין אם זה שקרים או צחוקים בלי הפסקה, את בטח עושה מלא טעויות כשאת מנסה לגרום לו לרצות אותך.

אל תדאגי, זה כבר קרה לכולנו, וגם אם היינו מעדיפות לשכוח את הפדיחות האלו, המגלות החליטו לרכז בשבילך 15 טעויות שכולנו עושות כשאנחנו מתחילות עם גבר.

 

1. צוחקת מכל דבר שהוא אומר בקטע מוגזם: ברור שזה דבר טוב ורצוי לצחוק, אבל הבעיה היא שאת צוחקת יותר מדי אפילו כשלא צריך, והוא עכשיו חושב שהוא ממש מצחיק כשהוא לא באמת..

 

2. לשתות יותר מדי אלכוהול: כמובן שאין בעיה לשתות אלכוהול בזמן דייט, אבל לשתות יותר מדי, ברמה שאת נופלת מהכיסא שלך כשאת רוצה ללכת לשירותים, זה ממש גרוע ..

 

3. לעשות כאילו כל מה שהוא מספר מאוד מעניין ולהסתכל עליו עם עיניים גדולות מדי: זה לא נורא לא להתעניין אם הוא מספר סיפור על הכלב שלו כשהוא היה בן 12! תפסיקי להסתכל עליו עם עיניים פקוחות לרווחה ולעשות כאילו כל מילה שיוצאת לו מהפה מעניינת. זה ממש לא סקסי, את נראית יותר כמו כלב שמחכה לאוכל שלו ולא מפסיק להסתכל על חתיכת הבשר שמולו.

 

4. להיות יותר מדי כנה: ברור שלא כדאי לך לשקר לו, אבל את גם לא חייבת לספר לו בדייט הראשון על האקס המוזר שהטריד אותך עד שבוע שעבר, או על הכינוי המוזר שחברות שלך נותנות לך כי קשה לך להתאהב במישהו.. תאמיני לנו, עדיף לך לשמור את הסיפורים האלו ליותר מאוחר..

 

5. להיות יותר מדי בטלפון שלך: מה יכול להיות יותר מעצבן ממישהו שמסתכל על הטלפון בזמן שאנחנו יושבות איתו? אז תחכי לחזור הביתה כדי לספר הכל לחברות שלך, הן לא חייבות לדעת הכל באותה שנייה! הוא יחשוב שאת לא מעוניינת אפילו אם את מבקשת מחברות טיפים כי את ממש נמשכת אליו

 

6. לדבר על הגברים האחרים שהתחילו איתך בזמן האחרון: אם חשבת שזה כדי שהוא יבין שאם את פה זה בגלל שהוא באמת מעניין אותך ולכן את מעדיפה להיות איתו מאשר עם גברים אחרים, תדעי שבדרך כלל הוא יחשוב שאת משחקת עם כולם והוא עוד אחד ברשימת הדייטים שלך .. שוב פעם, אל תהיי כנה מדי!

 

7. להביך אותו בצחוק כדרך להתחיל איתו: לצחוק איתו זה ממש בסדר ומומלץ, אבל להביך אותו בקטע מוגזם יכול להיחשב כמשהו רע אפילו אם בשבילך זו דרך נוספת להתחיל איתו! אולי אין לו את חוש ההומור שלך? אז מומלץ לך להיזהר ..

 

8. לשקר על הבילויים ותחומי העניין שלך: אם הוא מת על קמפינג כשאת יותר בקטע של מלונות, זה יכול להיות בעיה אמיתית עבורך!

 

9. לתת לו יותר מדי מחמאות: רצית להיראות ממש נחמדה, אבל יותר מדי מחמאות זה מביך ומוזר, הוא יחשוב שאת כבר מאוהבת בו!

 

10. להיות נחמדה בהגזמה: אם בשבילך זו דרך להתחיל איתו, בשבילו זה יכול להיראות שאת יותר כמו חברה טובה ונחמדה שעוזרת לו עם הכל. אזעקת ה-״FriendZone" !

 

11. לשחק אותה כאילו הוא לא מעניין אותך: את מכורה לדבר הזה שככל שאת מתרחקת כך הוא מתקרב. אבל לפעמים אם זה בקטע מוגזם מדי הוא יתרחק ולא יחזור! הגיוני בסך הכל, הוא יחשוב שהוא לא מעניין אותך!

 

12. להעלות יותר מדי סטורי באינסטגרם בכוונה כדי למשוך את תשומת ליבו: את מחכה להודעה ממנו אז כדי למשוך את תשומת ליבו את מעלה סטורי באינסטגרם אבל הוא עדיין לא שולח כלום.. את אז מחליטה להעלות עוד ועוד סטורי, אפילו של תמונות ישנות, כדי שהוא יחשוב שגם לך אין זמן ואת ממש עסוקה! תיזהרי, בסוף הוא גם יחשוב שאת מספרת את כל החיים שלך ברשתות החברתיות..

 

13. לשלוח לו הודעות רק כדי לשאול אותו אם הוא יוצא: ברור שהמטרה היא שתפגשו ותצאו לדייט, אבל אם תמיד כשאת שולחת לו הודעה זה רק כדי לדעת אם הוא יוצא, הוא יחשוב בסוף שאת לא רוצה משהו רציני ומדברת איתו רק כדי להיפגש אפילו בלי להתעניין בחיים שלו .. אוי זה בדיוק ההיפך והוא לא יודע!

 

14. לשקר ולהגיד שאת יוצאת כל ערב: כל פעם שהוא שואל אותך אם יש לך תוכניות להערב, את תמיד עונה לו שאת יוצאת עם חברות, אפילו כשאת סתם יושבת בבית מול הטלוויזיה.. את לא רוצה שהוא יחשוב שאין לך חיים! אבל, בין להיות בלי חיים ללצאת כל ערב ברמה מוגזמת יש הבדל גדול!עכשיו הוא יחשוב שאת בחורה רק של יציאות עד מאוחר, וזה לא באמת מתאים לו..

 

15. לא לשלוח לו הודעה ולחכות עד שהוא ישלח: זו הטעות שכולנו עושות תמיד! אנחנו חושבות שאם נשלח הודעה ראשונות הוא יחשוב שאנחנו כבר מאוהבות בו! לא, הוא סתם יחשוב שאת גם בעניין וזה יתן לו רצון לראות אותך ולהמשיך לדבר איתך!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

 

No more articles