בשבילנו, דייט ראשון הוא רגע מלחיץ ומרגש! מצד אחד, אנחנו מתרגשות להכיר את בר המזל הזה, ומצד שני, אנחנו בלחץ שהדייט לא ילך כמו שאנחנו רוצות ומדמיינות!

כמה שאלות…  כמה אנחנו אוכלות לעצמנו את הראש !

מה אלבש? על מה נדבר? מה אם אני לא מוצאת חן בעיניו? מה אם לא תהיה לנו כימיה טובה? מה אם הוא יחשוב שאני ככה או ככה? … ועוד הרבה כמובן ! סיר לחץ !!!

בנות, אל תיבהלו! המגלות נחלצות לעזרה וילמדו אתכן לנהל את הדייט הראשון כמו מקצועניות! להלן 15 טיפים לדייט ראשון מוצלח… נבדק ואושר!

תעשו חיים !

 

תהנו,

המגלות

 

1-  התלבשו יפה: סקסיות וקלאסיות

למרות שאנו אומרות ש« המראה החיצוני הוא לא הדבר הכי חשוב », אסור להגיע לדייט ראשון מוזנחות. אל תשכחו שהרושם הראשוני חשוב מאוד. בלי להתאמץ יותר מדי, נסו להבליט את עצמכן כדי להראות אטרקטיבית אבל לשמור על הטבעיות שלכן.

 

2-  בושם .. ריח טוב מדליק אותם !

שיער נקי, שיניים מצוחצחות, שפריץ קטן של בושם … ריח יכול לעשות את כל ההבדל במהלך הדייט הראשון. אפילו הבחורה היפה ביותר לא תשאיר זיכרון טוב אם היא מסריחה.

 

3-  נסו לדעת את הציפיות של הדייט שלכן מראש !

אין צורך להרחיב יותר מידי, אנחנו בטוחות שאת כבר מומחית בנושא! לחקור, לחקור ולחקור… המנטרה שלנו בנות!

 

4-  נסו להיות רגועות מבחינה פסיכולוגית !

אל תפעילי יותר מדי לחץ על עצמך! עברי את הדייט שלך במצב נפשי רגוע: אם זה עובד, נהדר, ואם זה לא אז חבל, אבל לא נורא!

 

 5- הגיעו בזמן  

דיוק! כלומר, לא להגיע מוקדם מדי – את עלולה להראות כמו בחורה נואשת – ולא מאוחר מדי – את יכולה להיחשב כבחורה נודניקית – זה הכל.

 

6-  תנו לו להזמין !

« תביא לי ויסקי עם קוביות קרח!  – אה, אני אקח רק קולה. »  איי! לא ההרגשה הכי נעימה, להראות כמו אלכוהוליסט על ההתחלה!

#לא_נעים

 

7-  הציעו דייט יוצא דופן !

אם את רוצה למנוע מהמלכודת של הנקודה הקודמת, קיימים פתרונות רבים. אל תפחדי להציע דייט מקורי יותר: טיילת, תערוכה, קולנוע … משהו שמתאים לכם ושיקשר ביניכם.

 

8- היו בטוחות בעצמכן! אתן מדהימות כמו שאתן… לא צריך להגזים! 

« תהיו אמתיות אין טעם להסתיר את האמת כי היא תמיד תצא החוצה ! » תמיד לשנן את המנטרה הזו בראש במהלך הדייט הראשון. אלא אם כן את רוצה סטוץ של לילה (יש לך את הזכות, כמובן),אין צורך להעמיד פנים שאת מישהי אחרת, הוא בסופו של דבר יגלה את האישיות האמתית שלך!

 

9-  לא לחפור יותר מדי !

« בלה בלה בלה אתמול… בלה בלה בלה חברה שלי בעבודה…בלה בלה קניון…»

זה לא סוד, בחורות אוהבות לדבר במיוחד כשהן לחוצות. קחי נשימה עמוקה, הכל בסדר. אל תשכחי שאת יכולה מהר מאוד לעשות לו מיגרנה. טיפ קטן: ישר ולעניין, תשאלו שאלות, תתעניינו (או שתעמידו פנים)… גם הם אוהבים תשומת לב.

 

10- OMG OMG, הוא לא אומר כלום, למה הוא לא אומר כלום?! אל תשתגעו !

עוד פעם, אל תשתגעו, באמת! מה לא לעשות: « אני חייבת למצוא משהו להגיד אחרת הוא יחשוב שאני משעממת, או כבדה! » -לא! לא להיכנס לפאניקה! אתם לא באמת מכירים אחד את השניה, אז זה די נורמלי שיש לפעמים מעט שתיקות בשיחה. קחי את ההזדמנות הזאת בכדי להראות לו חיוך מקסים או קשר עין אטרקטיבי.

#muycaliente 

 

11-  תהיו מצחיקות (אבל לא להגזים, אתן לא עם החבורות שלכן !)

בחורה מצחיקה ומחוייכת תמיד תהיה מושכת יותר מבחורה עם מצב רוח רע עם פרצוף ת**. אז, תראי קצת הומור. אבל השאירי טעם של עוד. הוא לא יצא לדייט עם ליצן!

 

12-  אל תדברו על האקסים שלכן

« היה לנו כל כך טוב ביחד, אני לא מבינה מה קרה! » , « האקס שלי, איזה ****! » אלה סוגי שיחות שאסור לחלוטין לנהל בדייט ראשון. שתי אופציות: או שהוא יחשב שאת עדיין אובססיבית על האקס שלך (וגם אם זה המקרה, הוא לא צריך לדעת את זה), או שהוא יחשוב שהוא יצא עם משוגעת . שתי האופציות לא משהו!

 

13-  להימנע מנושאים רגשים

« מה הצבעת בבחירות האחרונות? », « האם אתה מרוויח מספיק בעבודה? », « אתה יותר אייל גולן, או שלמה ארצי? » בדייט ראשון תשכחי את הנושאים הרגישים האלו! אולי עדיף שנחכה קצת לפני הויכוחים הראשונים! … זה יגיע מספיק מהר!!

 

14-  אל תהיו כל הערב על הטלפון 

כן את מכורה, כולנו ככה. אבל הכבוד הבסיסי הוא לפחות להסתכל על בן האדם שמדבר איתך. במיוחד בדייט ראשון. חכי שהוא יקום לשירותים ותוכלי לעדכן את כל החברות.

 

15-  לשמור על מסתוריות…

תנסי להימנע מאובר חשיפה בדייט הראשון. חשוב לשמור על מסתוריות, זה סקסי. זה גם יגרום לו לרצות להיפגש איתך שוב ולגלות עוד.

 

16-  אם אתם במסעדה, אל תאכלו תרד או שום… בבקשה !

אם בחרתם להיפגש במסעדה, נסי להימנע ממנות ”מסוכנות“ כגון שום (שיעשה לך ריח רע מהפה בלשון המעטה) ותרד שתמיד נשאר בין השיניים. ראינו גמל יותר מושך מזה.

 

17-  תשחקו עם קשרהעין , אל תברחו מהמבט שלו!

ייתכן שבדייט הרשון תהייה מובכת ולא תרגישי בנוח. למרות הכל נסי לשמור על קשר עין.זה לא אומר לבהות בו כמו דג, אלה לשלוח לו כל מיני מבטים מסתורים. זה יעיד על ביטחון עצמי וזה תמיד מושך.

 

18-  תוציאו את הארנק כאילו אתן תשלמו  (רק בשביל הג׳סטה !)

כשהחשבון מגיע, בנות, תכניסו ת׳יד לתיק. תראי לו שאתן מתכוונות לשלם. אם הוא ג׳נטלמן הוא ישלם.

 

19- אל תלכו מהר מדי ! תנו לו לחכות קצת !

בוודאי כל אחת והקצב שלה. אבל חשוב לא לעלות את הציפיות שלך יותר מדי כדי שלא תפגעי חס וחלילה. גברים זה כמו חמין, צריך לתת לו להתבשל.

 

20. תכיני תוכנית יציאה

לא כל הדייטים יובילו אותך לחופה, זה ידוע. תמיד טוב למצוא תירוץ מראש כדי שתוכלי לברוח אם יהיה צורך. תבקשי מחברה להיות בהיכון בזמן שאת בדייט בכדי שהיא תוכל להציל אותך מסיטואציה לא נעימה.

 

 

 

No more articles