היחסים בינך ובין השיער שלך מיוחדים. את משקיעה כל כך הרבה כסף בכל המוצרים הקיימים כדי לטפל בו ובאותו זמן את עושה לו כל מני החלקות ופנים כדי להימנע מהקירזולים הבלתי נסבלים. והאמת היא שאת לא יודעת מה את יכולה לעשות יותר כדי להימנע מקירזולים, ועוד יותר בקיץ שיש לחות ואת מזיעה בחום..

אל תדאגי, המגלות ריכזו בשבילך 15 טיפים שיעזרו לך סוף סוף להילחם בקירזולים שאת כל כך שונאת!

 

1. הימנעי מחפיפה מדי יום: זה לא סוד, את יודעת כבר שלחפוף כל יום הורס את השיער שלך ובמקום להגן מקירזולים, ההיפך קורה ויש לך עוד יותר! אז נסי לחכות יומיים לפחות בין חפיפות והשתמשי בשמפו עדין כדי לשמור על הקרקפת והשיער שלך.

 

2. שטפי את השיער במים קרים: לא נשמע כזה נעים, אבל מים קרים סוגרים את הנקבוביות בקרקפת וכך השיער יהיה עדין וחלק יותר.

 

3. שטפי עם חומץ יין לבן: אכן, חומץ יין לבן מאזן את רמת החומציות בשיער ונותן לשיער שלך מגע עדין כמשי. לכן, ערבבי כמות זהה של חומץ יין לבן ומים, שפכי על השיער שלך ושטפי עם מים קרים כמובן.

 

4. הרטיבי את השיער שלך: כדי להזין ולהרטיב את השיער שלך השתמשי במוצרים שמכילים ויטמין E וגליצרין.

 

5. יבשי את השיער עם חולצת כותנה: בגלל שמגבת סופגת את כל המים מהשיער בשיפשוף, זה יגרום לעוד יותר קירזולים בשיער. העדיפי חולצת כותנה שיותר עדינה לשיער.

 

6. השתמשי במפזר של מייבש השיער: אכן, אם את משתמשת במייבש שיער בלי מפזר, יהיה לתלתלים מראה מרושל.

 

7. סיימי לייבש עם אוויר קר: כשאת מסיימת לייבש את השיער שלך, העבירי את מייבש השיער על קור ועברי על השיער בכיוון מטה כדי לסגור את קשקשי השיער.

 

8. הכיני מסכת שמן קוקוס: נפלא כדי להרטיב, לחזק ולהזין את השיער שלך. פעם בשבוע מרחי שמן קוקוס מאמצע השיער ועד הקצה ואספי אותו. המתיני לפחות שעה ותחפפי טוב. לתוצאות יותר טובות, תשני עם שמן הקוקוס על השיער כל הלילה.

 

9. מרחי סרום מגן לחום: בגלל שמייבש שיער ומחליק מזיקים לשיער ומחלישים אותו, את חייבת למרוח לפני סרום או כל מוצר אחר שמגן מחום, ובמיוחד על הקצוות היבשות. זה יעזור לך להימנע מקירזולים.

 

10.בחרי מוצרים ללא אלכוהול וסולפאטים: אכן, אלכוהול וסולפאטים מייבשים את השיער והורסים אותו. ואת יודעת שככל שהשיער שלך יהיה יבש יותר כך הוא יהיה יותר מקורזל..

 

11. השתמשי במברשות העשויות שיער של חזיר בר: מברשות עשויות שיער של חזיר בר מפזרות את הסרום הטבעי של השיער מהשורש ועד הקצה וכך מגבילות את הקירזולים

 

12.השתמשי במברשת שיניים: אחרי שייבשת את השיער וסידרת אותו, התיזי ספריי שיער על מברשת שיניים ועברי איתה על השיער. זה יחליק את הקירזולים בלי להשתמש ביותר מדי ספריי.

 

14. העדיפי ציפיות סאטן: בגלל שציפיות כותנה מגבירות את החיכוך בין השיער לכרית ואז נוצרים  קירזולים, מומלץ להשתמש בציפיות סאטן שעליהן השיער שלך יחליק וישאר חלק עד הבוקר!

 

15. תחזי מראש את הזיעה: כשאת מתאמנת את מזיעה ומלחים שנמצאים בזיעה מייבשים את השיער שלך. אז כדי להימנע מזה, מרחי קרם לחות לפני האימון לאורכו של שיערך.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: EmilyDiDonato@

 

No more articles