מוכר יותר בשל היותו מרפא ומרגיע גירויים חיצוניים בעור או בשימושו הלוהט במיטה, הוזלין הוא גם מוצר יופי בפני עצמו, עשיר בויטמינים A ו-E.

בין אם זה כדי להגביר לחות בעור, להתאפר או לחזק את השיער והריסים באופן מושלם, יש מספר דרכים שונות כדי להשתמש בוזלין ולהינות מכל היתרונות שלו. אפילו מאפרים וסלבריטאים כבר מכורים אליו. אז אולי גם הגיע תורך להוסיף וזלין לשגרת יופי שלך?

המגלות ריכזו בשבילך 15 דרכים באמצעותן תוכלי להשתמש בוזלין כמוצר יופי.

 

1. וזלין כשפתון לחות: לשפתיים יבשות, וזלין היא תחליף מושלם לשפתון שלך. מרחי שכבה דקה על השפתיים והמתיני מספר דקות או השאירי למשך כל הלילה.

 

2. וזלין כקרם לחות לידיים: וזלין היא תכשיר פלא לידיים יבשות ולעור הקשה מסביב לציפורניים. לכן, מרחי וזלין על האיזורים היבשים בידיים שלך כדי להינות שוב מידיים עדינות.

 

3. וזלין כקרם לחות לכף רגל: כמו ידיים, כפות הרגליים גם יכולות להיות יבשות. לכן, כדי לרפא עקבים יבשים מאוד, אין מוצר יעיל יותר מוזלין. מרחי אותו לפני שאת הולכת לישון וגרבי גרביים כדי לאפשר לקרם לפעול. בבוקר תיהני שוב מרגליים עדינות ויפות!

 

4. וזלין להחדרת לחות לברכיים ולמרפקים: אין מה לעשות, הברכיים והמרפקים שלנו בדרך כלל יבשים. לכן, מרחי כמות קטנה של וזלין על האיזורים הללו כדי להימנע מהיובש הזה.

 

5. וזלין למניעת היווצרות של עיגולים שחורים מתחת לעיניים: מרחי שכבה עבה של וזלין מתחת לעיניים בערב, ותעסי את האיזור כדי להימנע למחרת מהיווצרות עיגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים.

 

6. וזלין שיסייע לך כשאת מורחת לק על הציפורניים: מרחי וזלין סביב הציפורן לפני שאת מורחת לק על הציפורנים, כדי להגן על העור סביב הציפורן ולהימנע מעודף לק על העור. באותה מידה, תוכלי למרוח וזלין על המצח והרקות לפני שאת צובעת את השיער.

 

7. וזלין כגלוס: אפשר להשתמש בוזלין כשפתון גלוס. מרחי וזלין על השפתיים ומרחי מעל את השפתון הרגיל שלך כדי להינות ממראה מבריק יותר.

 

8. וזלין לעיצוב גבות: מרחי וזלין על מברשת לגבות כדי לקבע את צורתן בצורה מושלמת לאורך כל היום.

 

9. וזלין לאיפור העיניים: מאפרים מקצועיים משתמשים בוזלין כדי להדביק נצנצים על העפעפיים או להשאיר את הצלליות לאורך זמן רב יותר. את גם יכולה לערבב את הוזלין עם הצלליות שלך כדי לאמץ את הטרנד ה"גלוסי״.

 

10. וזלין כפילינג: מעורבב עם סוכר, וזלין הופך לפילינג ביתי מושלם לשפתיים או לגוף. עסי בצורה עדינה את האזור הרצוי ושטפי במים. כדי להינות מעור עדין ביותר, עשי את הפילינג הזה פעם השבוע.

 

11. וזלין לשיער: וזלין הוא מוצר פלא לשיער שעוזר לו לגדול מהר יותר, מוסיף לו מראה מבריק יותר, מוסיף לו לחות ומחזק אותו. לכן, מרחי וזלין כקונדישינר, המתיני כמה דקות ושטפי במים.

 

12. וזלין כמסייע לגדילת ריסים באופן מהיר יותר: כדי שהריסים יגדלו מהר יותר, מרחי קצת וזלין על מברשת מסקרה נקיה והעבירי אותה על הריסים כל ערב לפני שאת הולכת לישון.

 

13. וזלין כמסיר איפור: הודות למרקם השומני של הוזלין, אפשר להשתמש בו כמסיר איפור יעיל. מרחי וזלין על הפנים ועברי עליהם עם פד להסרת איפור כדי להסיר את האיפור- גם איפור שעמיד במים ושטפי היטב במים.

 

14. וזלין שיגביר את ניחוח הבושם שלך: כדי לגרום לבושם שלך להריח זמן רב יותר, מרחי שכבה דקה של וזלין באיזורים בהם את מתיזה בושם.

 

15. שימוש בוזלין להסרת ריסים מלאכותיים: הורדת ריסים מלאכותיים יכולה להיות קצת מאתגרת. צריך להוריד אותם בלי להרוס אותם ואז להסיר את שאריות הדבק, ולכן וזלין הוא מוצר פלא שיעזור לך באתגר הזה! אחרי שהורדת את הריסים המלאכותיים, שפשפי בעדינות את הריסים שלך עם פד להסרת איפור ועליו וזלין וכך תסירי בקלות את שאריות הדבק!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: ShayMitchell@

 

 

No more articles