סוף סוף הוא הציע לך לצאת לדייט ראשון!

נפגשתם בסופ״ש שעבר באיזה בר ואחרי כמה מבטים הוא בא לדבר איתך. הוא היה נחמד מאוד וביקש ממך את מספר טלפון שלך. מאז אתם לא מפסיקים להתכתב בוואטסאפ אבל בלי הצעה לשום דייט. התחלת לחשוב שלא תראי אותו שוב בחיים.. אבל פתאום, יום אחד בחמש אחר הצהריים הוא שאל אותך מה התוכניות שלך להערב. איזו התרגשות!

כמובן ששיחקת אותה כאילו יש לך ערב מתוכנן עם חברות.. כי את חייבת מספיק זמן לברר עם החברות שלך על מה תדברו ואת רוצה להיות בטוחה שיהיה לך מספיק זמן להתארגן לדייט הראשון שלכם!

אל תתביישי, כולנו עושות את אותם הדברים. אז כדי שלא תרגישי לבד בלחץ של לפני הדייט הראשון, המגלות משתפות אותך ב-15 דברים שקורים לכולנו לפני ה-ערב.

 

1. את מוכנה 3 שעות לפני הזמן: להתלבש לדייט ראשון חמש דקות לפני, זה דבר בלתי אפשרי בשבילך. את חייבת להיות בטוחה שנוח לך עם החולצה הזאת, שהמכנס לא משמין אותך, שהשיער שלך מסודר ולא הולך להתנפח ושהאיפור שלך יחזיק עד סוף הלילה (או הבוקר).

 

2. מחפשת סט תחתונים תואם: כי בואי נהיה כנות, כשאת רווקה את לא שמה לב אם הלבנים שלך תואמים. את סתם בוחרת חזייה שמתאימה לחולצה שלך ותחתון נוח. אבל לדייט ראשון, את מעדיפה להיות מוכנה לכל האפשרויות.. כי אין לדעת מראש מה הולך לקרות!

 

3. את הורסת את המניקור שלך: גם אם את יודעת מראש שלמרוח לק על הציפורניים שעה לפני דייט ראשון זה לא רעיון טוב, את עדיין לא מסוגלת לצאת עם ציפוניים בלי לק. וכמובן כשהחלטת לקלוע צמה וזה עשה לך סימנים על הלק.. איזה באסה!

 

4. את מלחיצה את עצמך: את מדמיינת את הדייט בראש שלך, חושבת על כל מה שאת הולכת להגיד לו… ואז פתאום את נלחצת ״מה אם שום דבר מזה לא יקרה?״ ״ומה אם אני לא הטעם שלו בכלל?״. אל תדאגי, תנשמי עמוק ותתקשרי לחברות שלך כדי להירגע, הן ימצאו את המילים הנכונות בוודאות.

 

5. את שותה את הכוס המיותרת: את כל כך לחוצה שאת מזמינה חברות לשתות לפני שאת יוצאת ומזמינה את הכוס המיותרת. אוי, את נהיית קצת יותר מדי שיכורה אפילו לפני שהגעת לדייט..

 

6. את שולחת תמונות של התלבושות שלך לחברות שלך: החלפת אולי 10 פעמים בגדים, וכל פעם מחדש את שולחת תמונה לחברות שלך. ״האם החולצה הזאת לא קצרה מדי?״, ״ומה עם בגד הגוף ההוא, לא צמוד מדי?״, ״מה את חושבת על המכנס, מתאים עם הטופ הזה?״

 

7. ובסוף את לובשת את האופציה הראשונה שמדדת: כי הבחירה הראשונה תמיד הנכונה, לא?

 

8. את בודקת אם הוא מחובר בוואטסאפ: לא דיברתם מאז שקבעתם להיפגש בערב, אז כדי להיות בטוחה שהוא לא נרדם ושכח אותך, את מרגישה שאת חייבת לבדוק אם הוא מחובר בוואטסאפ..

 

9. את פתאום שמה לב לכל הפגמים שלך: איך אף פעם לא שמת לב שהגבות שלך לא דומות? אוווי ויש לך פתאום עיגולים שחורים מתחת לעיניים.. תפסיקי מיד! את נראית מושלם, את סתם נלחצת ואין לך זמן לשטויות האלו עכשיו!

 

10.בא לך פתאום לעשות לעצמך פן Wavy: בדרך כלל את משאירה את המשימה הזאת לספר שלך, אבל הפעם בגלל שבא לך להיראות הכי יפה שאפשר, בא לך פן כמו ההוא של הדוגמניות של ויקטוריה'ס סיקרט. אבל בין מה שבא לך ובין המציאות יש הבדל משמעותי .. נשאר לך אז רק לנסות לסדר את השיער שלך בתסרוקת יפה ופשוטה כי ביזבזת כבר כל כך הרבה זמן!

 

11. את בודקת את השעה: חשבת שנשאר לך מלא זמן, אבל בין כל המדידות של הבגדים השונים, הניסיון הלא מוצלח לעשות פן וזמן להירגע קצת, עברו כבר שעתיים! הזדרזי, עוד 30 דקות את חייבת לצאת!

 

12. את מתאפרת בזריזות: אחרי כל הזמן שביזבזת סתם, לא נשאר לך אפילו מספיק זמן להתאפר כמו מאפרת מקצועית! הפעם רצית להשקיע יותר מהרגיל: קונטורינג או סמוקי לעיניים! טוב, לא משנה… את חייבת להזדרז ולהתאפר כמו שאת כבר יודעת: מייק אפ, מסקרה, סומק ואודם מושלם. וזה אפילו יוצא מדהים! לא אמרנו שגברים מעדיפים נשים טבעיות?

 

13. את לא מצילחה להחליט ביו עקבים או סנדלים: התלבושת שלך מושלמת, החולצה שלך מתאימה לך בול והמכנס שלך אפילו מרזה. אבל בנוגע לנעליים מגיעה הדילמה! עקבים למראה מתוחכם יותר או סנדלים שאת הכי אוהבת אבל יש סיכוי שאת נראית איתם קז׳ואל מדי..? טוב יאללה סנדלים! כי בסופו של דבר כשנוח לנו, אנחנו הכי סקסיות ומקסימות שיש, לא?

 

14. את חייבת להגיע לדייט כשאת בטלפון עם חברה הכי טובה שלך: את כל כך לחוצה שאת מרגישה שאת חייבת שחברה שלך תלווה אותך בשיחה טלפונית אחת לפני שאת פוגשת אותו. וככה תיראי בחורה עסוקה מאוד, מה אפשר לבקש יותר מזה?

 

15. את שואלת את עצמך איך תגידי לו להתראות: חיבוק? נשיקה על הלחי? כיף? למה זה צריך להיות כל כך מסובך?

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

 

No more articles