לא משנה העונה, מזג האוויר או המקום, את תמיד לובשת שחור. זה הצבע האהוב עליך ואף אחד לא יוכל לשנות את זה. מתאים לכל מצב, ליום עבודה או לערב, את יודעת שאת יכולה ללבוש את אותם הבגדים ואף אחד לא ישים באמת לב. וזה אפילו מרזה! מה אפשר לבקש יותר?! בין אם זו שמלה שחורה, אוברול, חולצה או מכנס, את תמיד לובשת שחור וכולם התרגלו לזה עם הזמן.

אז המגלות ריכזו בשבילך 15 דברים שבנות שלובשות רק שחור יכולות להבין.

 

1. המשפט האהוב עליך : ״האם הוא קיים גם בשחור?״ זה בהחלט המשפט שאת אומרת הכי הרבה כשאת עושה שופינג. לא משנה למי את אומרת אותו, בין אם זה לחברה, לאמא שלך או למוכרת, העיקר שאת רוצה לדעת אם החולצה הכחולה המדהימה הזאת קיימת בשחור, כי אם לא את שוכחת ממנה מיד!

 

2. שופינג אונליין: החיפושים שלך כשאת עושה שופינג באינטרנט עשויים אך ורק כשסינון הצבעים כמובן על שחור. זה פשוט הדבר הכי חשוב, אפילו לפני המידה.

 

3. המלתחה שלך: לחפש חולצה מסויימת במלתחה שלך זה סיוט אמיתי. זה לוקח לך לפחות 10 דקות עד שתמצאי סוף סוף את האחת שחיפשת, כי כמובן כל הבגדים שלך דומים אחד לשני.

 

4. חברות שלך: הן פשוט הפסיקו לשאול אותך מה תלבשי בחמישי בערב כי הן כבר יודעות שהתשובה שלך תהיה ״נראה לי שסתם חולצה שחורה עם ג׳ינס סקיני״

 

5. תשומת לב לפרטים: אין משהו יותר מאתגר בשבילך מלנסות להתאים גווני שחור אחד לשני, ועוד יותר כשאת מנסה להתאים את הנעליים החדשות שקנית אתמול לבגדים שלך! חברים שלך פשוט לא מבינים איך קיימים כל כך הרבה גוונים שונים של שחור: שחור כהה, שחור בהיר, אפור-שחור ..

 

6. הניקיון שלך: כולם שואלים את עצמם אם את לא לובשת את אותו ג׳ינס כבר שבועיים. אבל זה לא משנה כי בכל מקרה כל הבגדים שלך דומים אחד לשני

 

7. אירועים חשובים: כל אירוע בו את מתבקשת ללבוש משהו צבעוני מלחיץ אותך. בין אם זה לברית מילה של אחיין שלך, חתונה של החברה הכי טובה שלך או ליום הולדת של אבא- את תלבשי שחור, אין מה לעשות!

 

8. חיות המחמד שלך: הן פשוט הפכו להיות סיוט לכל הבגדים שלך. נראה שאת מבזבזת את כל זמנך בלנסות להוריד את השיער שלהן מהבגדים שלך!

 

9. טיפה צבע: וזה בא לידי ביטוי למשל באודם אדום בהיר, לק צבעוני.. סוף סוף מצאת משהו שאת אוהבת והוא לא שחור!

 

10. הסטייל שלך: לא משנה מה תלבשי, בגדים בצבע שחור תמיד אלגנטים ואופנתיים. הם אפילו סקסים ומתאימים לכולם!

 

11. מהירות ההתארגנות שלך: מכל החברות שלך את זו שמתארגנת הכי מהר. כי גם אם לא תמיד קל להתאים כמה פריטים שחורים ביחד, זה תמיד יותר קל מלהתאים כמה צבעים למראה מושלם! ומה יותר טוב משמלה שחורה שמתאימה לכל מצב ואירוע?!

 

12. ללבוש צבעים: את פשוט לא מרגישה עצמך כשאת מנסה ללבוש צבע שונה משחור.. אבל לפחות ניסית, זה הכי חשוב, לא?

 

13. התיקים שלך: מה שטוב בללבוש שחור, זה שכל תיק יכול להתאים לתלבושת שלך, ואפילו אחד צבעוני! כן, אמרנו קודם שאת מוכנה לבחור פריטים ואביזרים צבעוניים, לא?

 

14. נראית רזה תמיד: זה לא סוד שצבע שחור מרזה. ואת הבנת את זה מזמן! אז מה יותר נעים מזה שחברים שלך שואלים אותך אם רזית?

 

15. הביטוי שלך: ״אני אפסיק ללבוש שחור כשימצאו צבע כהה יותר״

 

תהני,

המגלות

 

מקור: WeWoreWhat@

 

No more articles