ההתיידדות באוניברסיטה אינה קלה בהתחלה: פוגשים הרבה אנשים באולמות ההרצאות, חיים שלמים חדשים ומבלבלים מתחילים … אבל ברגע שמצאנו את קבוצת החברים שלנו, האושר של חיי הסטודנט עולה לשמיים. חברות בקולג', זו בדרך כלל חברות חזקה שאפילו עוזרת לשפר את הציונים בתקופת הלימודים וחברות כזו בדרך כלל נמשכת לכל החיים.

והנה 14 הסימנים שחברות האוניברסיטה שלך תמיד יהיו לצידך.

1- ראיתן אחת את השניה ברגעים הגרועים ביותר שלכן.
אין ביניכן "פאדיחות"! אחרי שראיתן אחת את השניה ברגעים הכי גרועים, חצי גמורות יום אחרי מסיבה, שהסתיימה בשירותים שם החזקת לה את השיער בזמן שהיא הקיאה… אין כמו מסירות של חברה ! ובואי נגיד שחתמתן על חברות לכל החיים.

2- הן מכירות אותך יותר מכל אחד אחר.
במהלך הלימודים, את מבלה בין קבוצת חברים. אז כנראה חברותייך לאוניברסיטה יודעות עליך יותר מאשר החברות מהתיכון או הצבא.

יכול להיות שגדלת איתם באיזה חור והיית איתן באיזה בסיס סגור בסוף העולם במשך שנתיים, כן, זה יוצר חברות.

אבל ידידות בקולג' חזקה מאוד בקטע אחר. אגב, חברות האוניברסיטה כבר יודעות את הכל על החברות שלך מבית הספר התיכון, על השירות הצבאי ועל החור האבוד שבו גדלת.

3- הן מודעות לפחדים הקטנים שלך ומכירות את החלומות הגדולים ביותר שלך.
הן מודעות על הפחד שיש לך מלהתגבר על כישלון והן גם יודעות שאת חולמת בסתר על המורה שלך!

4- הן רוצות שיהיה לך רק טוב.
בטוח היה לך רגע כזה שבו היית עדיין בבר בשעה 10 בערב, כאשר היה לך מבחן חשוב מאוד למחרת. החברות שלך בטוח החזירו אותך לדרך הלימודים בכדי לתרום להצלחה האקדמית שלך. אלטרואיזם הוא ה-איכות של חברי האוניברסיטה שלך. ואת מחזירה להן רק בטוב.

5- גדלתן והתבגרתן יחד.
המעבר לבגרות אינו נהר שקט. ותודה לאל שעשיתן את הכל ביחד, כל השטויות האפשריות (בקטע טוב כמובן). וזה העניק לכן זכרונות בלתי נשכחים! אמרו לך בטח ששנות הלימודים הן השנים הכי יפות שלך, אז תהני! כנרא שהקשבת הפעם! השנים האלו, שבהן הסתדרת בעצמך שינו אותך, זה בטוח! (גם אם עדיין לא שמת לב לזה). זוהי הפעם הראשונה בחיים האמיתיים שאת לא נמצאת באיזהו מסגרת, אם זה משפחתית או צבאית. וכן, לשלם חשבונות לאינטרנט, לבשל לעצמך אוכל בערב (גם אם זה רוב הזמן פסטה עם פסטו), זה גורם לך להתבגר ולגדול. לחיות את התקופה הזו באותו הזמן עם החברות, זה יוצר קשורים לחיים.

6- הן תמיד יהיו איתך.
גם כאשר במקרה, הפרידו בינכן לעבוד על פרוייקט קבוצתי ושהן מצאו את עצמן עם עוד בחורה מגניבה, אתן עדיין ביחד כשאתן נפגשות בערב להזמין בורגרים, לשתות משהו, לקשקש קצת רכילות ולעצב את העולם מחדש. אתן נאמנות לקבוצתכן!

7- אתן משתפות הכול.
מסרבל הג'ינס פטיש שלך ועד לפאניקה שאת מרגישה כשהמצגת PowerPoint שלך מתקרבת, אתן משתפות הכל, ללא גבולות. שמחה, פחד, התלבטויות, ספק, מחשבות, אין תחושה שאתן לא משתפות.

8- אתן יכולות לעצב את העולם מחדש במשך שעות.
אתן לא מדברות רק על התואר או על איך לפגוש מישהו בטינדר. לא, אתן גם דנות על הנושאים החשובים של החיים: האם תמצאו עבודה יום אחד? האם תוכלו לקחת הלוואה? האם אלה שאוהבים חתולים חכמים יותר? כל זה כן! שיחות עמוקות ביותר (ואפילו בלי לשתות!!)

9- הן יודעות בדיוק איך לגרום לך לחייך כשאת צריכה.
יש שני סוגים של חברים בחיים. מי שיודעות שכוס יין, משלוח, סרט רומנטי ופיטפוטים תמיד יהיו הפתרון הטוב ביותר, ואת האחרות.

10- גם כאשר אתן לא ביחד פיזית, אתן לא עוזבות אחת את השניה.
הידידות שלכן היא  אינה חוזה של חצי-תוקף מיום ראשון עד יום שישי בצהריים. בזכות וואטסאפ, פייסבוק, סנאפצ'ט ואינסטגרם ה«צ'אטים» שלכן הם 24 שעות ביממה. אין דבר אחד, אפילו הדבר הכי חסר משמעות, שאתן לא יודעת אחת על השניה.

11- יש לכן מאות בדיחות פרטיות.
וזה לא רק בדיחות פרטיות על אנשים באוניברסיטה שאתן לא סובלות: הן בדיחות פרטיות ללא תאריך תפוגה! הן יגרמו לכן לצחוק תמיד. וזה נופל בול כי אתן הולכות להיות חברות לנצח! מסכנים האנשים סביבכן!

12- אתן לא צריכות «לעשות משהו» כדי ליהנות.
למעשה, בעצם רק העובדה שאתן נהנות בלנשנש צ'יפסים ולשבת אחד אצל השניה, הוכחה שאתן תמיד תהיו על אותו גל. אתן לא צריכות הסחות דעת אלא רק להיות ביחד!

13- הן תמיד כאן בשבילך כאשר את צריכה אותן.
כאשר את מנסה בטירוף להזכר במשהו, כאשר את רוצה להתחיל עם מישהו ולא יודעת איך לקחת את הצעד הראשון או כשהשארת יותר מדי מקום לסחבת, הן פה בשבילך בכל שעות, לילה ויום. חמושות בכרטיסי נאמנות ו״תואר״ בפסיכולוגיה. אתן יודעות להגיב כמו מקצועניות לכל סיטואציות. ואנחנו מורידות את הכובע בפניהן!

14- לא משנה מה העתיד שלך יהיה, את יודעת שהן יהיו חלק מזה.
BFF או לא ?!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles