איזה חמודים הייתם את ובן הזוג שלך לשעבר. הייתם עושים יחד הכל. הוא היה מקשיב לך במשך שעות, הוא היה החבר הכי טוב שלך, מגן עליך בכל סיטואציה, פשוט מושלם.. אבל הינה, נפרדתם כי זה היה הדבר הנכון לעשות, והיום את רווקה ואת בסך הכל סבבה עם זה. את נהנית מהחיים שלך ומהעצמאות החדשה שלך.

אבל אם נהיה כנות לגמרי, לפעמים חסרה לך זוגיות. יש רגעים בהם את רוצה לחיות עם מישהו ולא בא לך להיות לבד בבית.  אל תדאגי, זה קורה לכולנו כשאנחנו רווקות. לכן, המגלות משתפות איתך 12 רגעים בהם את נזכרת שאת באמת רווקה.

בכל זאת, זכרי שזו תקופה בחיים שתעבור ושכדאי גם לך להינות ממנה!

 

1. את עוברת את לילות החורף רק עם השמיכה שלך: אין מה לעשות, בקיץ את נהנית מהרווקות שלך, אבל כשמתחילים הימים הקצרים והקרים את פתאום מתחרטת שאת לא בזוגיות כדי לעבור את החורף והערבים מול טלוויזיה יחד עם בן זוג. אז כדי להתחמם, השתמשי בשמיכה שלך בינתיים.

 

2. התמונות של החברה הכי טובה שלך ובן זוגה מקבלות יותר לייקים מכל התמונות שלך: כמובן שאת לא מקנאה… אבל בכנות, את לא באמת מבינה איך כל תמונה שהיא מעלה יחד עם בן זוגה מקבלת יותר לייקים מהתמונות הכי מהממות שלך. וברור שאת גם עושה לה לייק, היא החברה הכי טובה שלך, אבל את עדיין לא מבינה למה תמונה של שני אנשים שאוכלים במסעדה יותר מגניבה מהתמונה שלך מול מגדל אייפל?!

 

3. רוב החברות שלך מתחתנות או בהריון: היית יחד איתן בבית הספר, בתיכון או בצבא. פשוט כמעט גדלתן ביחד ועברתן כל כך הרבה חוויות יחד. היום הן כולן מזמינות אותך לחתונות שלהן או למסיבות בייבי שאוור. ואת תמיד מגיעה לבד כדי לשמח אותן כמו שצריך!

 

4. היחיד שאת קוראת לו ״אהבה שלי״ זה הכלב או החתול שלך: זה הדבר הראשון שאת עושה כשאת מגיעה הביתה: ״אהוב שלי, חזרתי!״, וזה לא בן הזוג שלך שבא לקבל את פניך אלא הכלב או החתול שלך..

 

5. את תמיד צריכה לדעת אם החברות שלך מתכוונות לצאת עם בני זוגן או לא כדי לארגן ערב בנות: ״נו אז מה עושות הערב?״ ״הוא אמר לך אם הוא מתכוון לעשות משהו או שאפשר להזמין מקום במסעדה?״, אלו ההודעות שאת רגילה לשלוח בכל פעם שאת רוצה לצאת עם חברות שלך שנמצאות בזוגיות. אבל לא משנה לך באמת כשהן עונות לך, כי זה תמיד ברגע האחרון שבן הזוג של החברה הטובה שלך מעדכן שהוא מגיע לדייט, ואז את קצת כועסת..

 

6. בכל פעם שאת שיכורה את מתחרטת על כך שאת לא בזוגיות: כוס אלכוהול אחת מיותרת ובא לך פתאום לשלוח הודעה לאקס שלך או לקראש החדש שלך. ובואי נהיה כנות, זה לא תמיד רעיון טוב.. הפעם את קצת מקנאה בחברות שלך שיחזרו ישר למיטה שלהן לצד בני הזוג שלהן.

 

7. את עושה לייק לכל כתבה שמדברת על אהבה או על רווקות: יש לפייסבוק אלגוריתם שמפרסם לך על הדף הראשי פוסטים שעשויים לעניין אותך בקשר למה שכבר עשית לו לייק. לכן, כל את מכירה כל כתבה שעוסקת ברווקות טוב טוב, והן מזכירות לך שוב פעם שאת רווקה!

 

8. שעווה ברגליים הפכה להיות אופציה ולא חובה: לא משנה אם תגלחי את הרגליים שלך או לא, קר מדי בחוץ כדי שתגלי את הרגליים שלך. לכן, אין צורך לבזבז זמן או לסבול אם אף אחד לא יראה אותן! אבל זכרי שחשוב אפילו בשביל עצמך להרגיש יפה וסקסית, גם אם אף אחד לא יהנה מזה חוץ ממך! אי אפשר לדעת מה יכול לקרות, אם פתאום תפגשי מישהו?

 

9. את צוחקת כשאת קוראת את הציפיות שהיו לך ביומן האישי כשהיית צעירה יותר: גם אם היית בת 11 כשכתבת את השטויות האלו, את היום צוחקת כשאת קוראת מה שכתבת.. היית בטוחה שכשתהיי בגיל שלך היום, את תהיי נשואה ועם ילדים.. אבל במקום להיכנס לדיכאון, את פשוט מעדיפה לצחוק מזה!

 

10. כשחברות שלך מתלוננות על בני הזוג שלהן, את מתלוננת על הדייט האחרון שלך: אין מה לעשות, כל בחורה שנמצאת בזוגיות מתלוננת על החבר שלה. וכשאתן נפגשות לדרינק, את פשוט מרגישה לא כל כך בנוח להתלונן על הדייט האחרון המביך והמוזר שהיה לך כשהן מדברות על בני הזוג שלהן ..

 

11. אמא שלך נמצאת במועדפים בטלפון שלך: כשהיית בזוגיות, הבן אדם הראשון אליו היית מתקשרת כדי לספר לו מה שקורה לך בעבודה או במשך היום היה החבר שלך. עכשיו כשאת רווקה, את פשוט ישר מתקשרת לאמא שלך כדי לספר לה כל מה שקורה בחיים שלך. איזה מזל שהיא תמיד פה, מזכירה לך כמה את שווה וכמה היא אוהבת אותך!

 

12. כל פעם שבן הזוג של חברה שלך מביא חבר רווק, כולם מנסים לשדך לך אותו: תמיד אותו סיפור: בכל פעם שגבר רווק מצטרף לחבורה שלכם, החברות שלך מנסות לארגן לכם דייט. ולא משנה אם הוא כן הטיפוס שלך או לא..

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Elisha_H@

 

No more articles