אם את מכירה אותה כבר שישה חודשים, שלוש שנים או 12 שנים, החברה הכי טובה שלך היא הכי מיוחדת ומקסימה בעינייך. היא תמיד פה בשבילך ותמיד זורמת איתך על כל דבר, גם על רעיונות הכי משוגעים ובואי נהיה כנות, לפעמים גם הכי מטומטמים.

בין התפקידים שלה זה לנחם אותך, להקשיב לך מתלוננת שעות, להרגיע אותך כשאת ממש עצבנית או סתם לבלות ולהינות מהחיים בערבים או בחופש, היא היחידה איתה את לא מפחדת להיות עצמך ב100% כי את יודעת שהיא אף פעם לא תשפוט אותך.

כשרואים אותך ישר יודעים שהיא לא רחוק מאחוריך, כי אין מצב שתצאו לבד בלי השנייה! אתן בלתי נפרדות. כן, היא הייתה לידך בסיטואציות הכי מביכות ולכן יש סודות שאף אחד אחר לא יכול לדעת, בחיים לא!

עם הזמן את מכירה את התכונות הטובות שלה וגם את הפחות טובות וזו הסיבה למה את כל כך אוהבת אותה. את פשוט מכירה כל פרט בחיים שלה. לכן, המגלות ריכזו 12 סימנים שיוכיחו  לך שאת ממש מכירה אותה טוב, יותר טוב מכולם !

 

1. את יודעת בדיוק איזו סרטים גורמים לה לבכות: טיטניק, פרל הארבור, או אפילו מלך האריות, את יודעת איזו סרטים ממש מרגשים את הבסטי שלך. גם אם היא נראית חזקה מול אנשים אחרים, היא יודעת להתרגש בפרטי ואת יודעת מול איזה סרט היא תבכה כמו ילדה קטנה. הסיבה היא פשוטה: את בוכה בדיוק מאותם סרטים!

 

2. עזרת לה לפוצץ חצ׳קון: את זוכרת את הפעם שבה היא התקשרה בהיסטריה כי חצ׳קון הופיע על הפנים שלה כמה שעות לפני הדייט שהיא כל כך חיכה לו! אז גם אם את נגעלת ממש מחצ׳וקונים אפילו על הפנים שלך, לא חשבת לשנייה והגעת אליה כדי לעזור לה להעלים אותו ואפילו לפוצץ אותו!

3. את מכירה את שאיפותיה הסודיות: באופן רשמי היא רוצה להיות עצמאית ולהקים סטראט-אפ, אבל באופן לא רשמי וסודי היא חולמת לשבור את השיא העולמי בכילת נוגטס בשעה ועדיין להיכנס בקלות למכנס במידה 36. אבל רוב האנשים לא מודעים לזה !

 

4. התווכחתן כבר כמה פעמים: הסיכסוך התחיל כשאמרת שג'סטין ביבר הוציא את השיר הראשון שלו ב 2009 והיא אמרה שזה יצא ב2008. והנה שעה שאתן בטוחות שכל אחד צודקת, וזה עובר לקרב דיגדוגים על המיטה וזה נגמר בצחוק ענק עד שכחת למה רבתן בהתחלה..

 

5. מבט אחד ואת יודעת בידיוק מה עובר לה בראש: מספיק לך להסתכל עליה ואת יודעת בדיוק מה היא חושבת. וכשהיא עושה פרצוף מסויים כשאתן עם אנשים אחרים את יודעת שבדרך כלל זה לא סימן ממש טוב, את מבינה שלא משנה מה היא תגיד בסוף לא כייף לה בכלל איתם, וזה דבר שרק את יכולה להבין ממבט אחד!

 

6. את היחידה שיודעת שפעם היא אכלה פיצה ו 2 המבורגרים ברצף: זו הסוד הגדול ביותר שלכן. היא לא תעיז לספר את זה לאף אחד אחר חוץ ממך. זה קרה פעם שחזרתן ממסיבה, והיא הייתה כל כך רעבה שעצרתן לפיצה אבל בדרך חזרה הבייתה היא עדיין לא הייתה שבעה, אז זרמתן וישבתן להמבורגר וצחקתן על זה שהיא לא תוכל לאכול עוד משהו.. בסוף היא הזמינה 2 המבורגרים! אבל זה דבר שרק את יודעת, ונראה לי שבחיים היא לא תספר לאף אחד אחר!

 

7. את יודעת בידיוק כמה כוסות אלכוהול היא יכולה לשתות לפני שהיא תהיה ממש שיכורה: חמישי בערב, אתן נפגשות בבר עם חברות. מזל, אף אחת מכן לא נוהגת ולכן אין תירוץ טוב כדי לא לשתות ויש רק סיבות לחגוג ! כוס אחת, צ׳סר ראשון, ושני, שלישי, ועוד כוס.. היא לא מפסיקה להזמין, ואת מסתכלת עליה כי את יודעת שברגע שהיא תשתה את הצ׳ייסר החמישי אחרי שתי כוסות יין זה נגמר, היא תהיה שיכורה לגמרי ותהפוך לאטרקצייה של הבר..

 

8. את יודעת אילו בגדים את יכולה לקחת ממנה ומאילו עדיף לשכוח: אין לך אף פעם משהו ללבוש, וגם לה, לכן הפתרון הוא קל: אתן מחליפות בגדים ביניכן! לפעמים גם בלי לשאול אחת את השנייה, כי מה שלך שלה וההפך! אבל, גם לה וגם לך, יש כמה בגדים שאסור לגעת בהם, ואת זה אתן שתיכן מכירות ויודעות היטב,  אתן אמנם החברות הכי טובות אבל הסטייל שלכן הוא רק שלכן!

 

9. היית פה בשבילה אחרי כל הפרדות מהאקסים שלה: רון, עמית, אייל, נדב.. הכרת את כל האקסים שלה וגם את אלו שלא נשארו ליותר משבועיים. גם אם לקחת חלק בתהליך הבחירה ואישרת לה לצאת איתם, בואי נגיד שגם לקחת חלק בתהליך הפרידה מהם. אחרי בכי רב וכמה כוסות יין, את תמיד גאה בכוח שיש לחברה שלך לעבור למישהו אחר מהר ולשכוח מהקודמים. טוב… חוץ מכמה שהיו דרושים כמה ערבים ואסטרטגיות כדי להתנתק מהם סופית. אבל זה נשאר ביניכן ואף אחד לא אמור לדעת מזה.

 

10. יש לך קולקציה של סלפי ותמונות מביכות שלה: זה היה הדבר המגניב ביניכן, לשלוח אחת לשנייה את התמונות הכי מכוערות שלכן, כי היפות היו מיועדות לפייסבוק ואינסטגרם. תמונה שהיא קמה בהנגאובר אחרי ערב מטורף, תמונה שלה מחכה לאוטובוס כבר שעות ומתייבשת, תמונה עם שיער כל כך שומני שהוא עומד על הראש בלי קוקו.. ובואי נגיד שאם יום אחד התמונות האלו עוזבות את הטלפון שלך, זה סוף החברות שלכן!

 

11. את יודעת בידיוק מתי היא מתחילה לכעוס באמת: היא בן אדם רגוע, יחסית שקטה ואלגנטית עם אנשים אחרים. אבל איתך, היא יודעת להשתחרר. ומספיק שהאקס שלה מדבר עליה או שקולגה אומרת לה משהוא לא נעים, היא תתחיל לכעוס בטירוף. האף שלה מתנפח, הגבות שלה רועדת, וזהו… את יודעת שלא כדאי לאף אחד לדבר איתה עד שהיא תרגע! אז את מאפשרת לה לכועס ולצעוק הכי חזק, או שאת מנסה להרגיע אותה, אבל זה ממש תלוי בכמה היא עצבנית וכמה כוח יש לך!

 

12. את פשוט יודעת שלא תוכלי לחיות בלעדיה: אתן לא בקטע של להגיד לשנייה כמה אתן אוהבות אחת את השנייה ולהיות רגשניות, אבל מבט אחת מספיק לכן בכדי להבין כמה אתן חשובות אחת לשנייה ושאתן חברות לחיים! אפילו עם כל התכונות הפחות טובות שלה, שהיא עקשנית, לא מסודרת, לא מוכנה להתנצל גם כשהיא טועה, את פשוט חולה עליה ולא יכולה לדמיין שנייה אחת בלעדיה!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: MarniDanielle@

 

No more articles