אין לך באמת הסבר לזה, אבל כמו אלו שמפחדות מהכבישים או מחולדות, את לא מסוגלת לחבק אנשים או בכלל שיגעו בך. את אפילו לא מבינה מה הקטע הזה עם חיבוקים, נשיקות או לגעת אחד בשני כאשר מדברים פנים מול פנים.

את ממש לא יכולה לסבול כשנוגעים בך. אז כמובן שבהתחלה את נראית כזאת מוזרה, אבל כשמתחילים להכיר אותך יותר טוב, חברים שלך מגלים שיש לך לב ואת אפילו יכולה להיות בן אדם רגיש! גם אם את לא אוהבת חיבוקים ונשיקות או כל סימן אחר של חיבה, זה לא אומר שלא אכפת לך מאחרים. את פשוט מראה את זה בצורה קצת שונה.

אבל, בגלל שלא כולם יודעים שאת נמנעת מנגיעות מיותרות, את תקועה ביום יום שלך בסיטואציות מביכות..

המגלות ריכזו בשבילך 12 דברים שרק בנות שלא סובלות שנוגעים בהן יכולות להבין..

 

 

1. להגיד שלום זה תמיד עינוי בשבילך:

מקור: Giphy

מה הקטע הזה שמחבקים כשאומרים שלום? את ממש לא מבינה למה את צריכה להיות כזאת קרובה לאנשים שאת אפילו לא מכירה באמת טוב. אפשר ללחוץ ידיים במקום?

 

 

2. חיבוק .. מי המציא כזה דבר?!

מקור: Giphy

למה חייבים לחבק אנשים כדי להראות להם חיבה? למה אי אפשר להסתפק במילים? כשהם שמחים הם מתחבקים, עצובים מתחבקים .. נו באמת?!

 

 

3. ומה שלא מובן לך זה אנשים שעומדים קרוב מדי אליך בתחבורה ציבורית

מקור: Giphy

איזה אסון זה בשבילך לעלות על אוטובוס ולסבול מאנשים שנמצאים קרוב מדי אליך. למה דווקא אליך כשיש עוד מלא מקומות פנויים? מה עשית שכולם נמשכים אליך?

 

 

4. מסיבות, אלכוהול וכייף.. עד שהחברות השיכורות שלך באות לחבק אותך כדי להגיד לך כמה הן אוהבות אותך 

מקור: Giphy

תמיד אותו סיפור. התחלתן בסדר, כוס יין במסעדה, ועוד כמה צ׳ייסרים במועדון.. כולן שמחות, קצת שיכורות, פשוט כייף! ואז את לא מבינה איך זה קורה, שחברה אחת מתחילה להגיד לך כמה את חשובה בשבילה, שהיא לא תדע מה לעשות בלעדייך, וכל זה כשהיא מחבקת אותך ממש חזק … ממש ממש חזק

 

 

5. את מנסה להימנע מסיבוב חיבוקים ונשיקות כשאת מגיעה אחרונה לאיזה מקום

מקור: Giphy

טוב פה אפשר להגיד שזה בגלל עצלנות.. אבל האמת היא שאין סיכוי שתחבקי או תנשקי עשרות אנשים! את פשוט מעדיפה לצעוק שלום קולקטיבי לכולם ולהיות בטוחה שלא שכחת אף אחד.

 

 

6. את תמיד קצת מפחדת להודיע חדשות טובות מהפחד שאנשים יחבקו אותך ויראו לך סימני חיבה בצורה מוגזמת

מקור: Giphy

״קיבלתי את העבודה״, ״אני מצטיינת השנה״, ״יש לי חבר חדש״ או ״הוא הציע לי נישואין״.. כל מני חדשות מרגשות וטובות שעושות חשק לאנשים לחבק אותך.. וזה כל כך מלחיץ אותך אפילו לחשוב על זה! ואת צודקת, כי בכל פעם שיש בפיך חדשות כאלה טובות לחברות שלך או למשפחה, את יותר נלחצת מהרגע שהם יתרפקו עליך מאשר מהתגובה שלהם לחדשות שאת מספרת! פעם הבאה את תספרי להם את זה בטלפון!

 

 

7. ולהיפך, את ממש לא יודעת מה לעשות כשחברים שלך צריכים נחמה

מקור: Giphy

היא מתקשרת אליך בוכה כמו ילדה קטנה.. הוא נפרד ממנה. שעת משבר רצינית! את אומרת לה שאת מגיעה אליה ישר. אבל ברגע שאת מגיעה אליה, את עומדת מולה ולא יודעת מה לעשות. ברגעים שכל חברה אחרת הייתה מחבקת אותה חזק ונותנת לה כתף לבכות עליה, את פשוט נשארת במקומך ומנסה להצחיק אותה, ובלי שום סימן אמיתי של חיבה.. וזה לא שלא ניסית, זה פשוט בלתי אפשרי בשבילך! אבל, את בכל זאת חברה ממש טובה והבאת לה עוגיות, שוקולד ובקבוק יין! במקום להתחבק חזק, כמה כוסות, מוזיקה והיא תשכח מהפרידה.. לפחות להערב

 

 

8. את נלחצת רק מלחשוב על לעשות שופינג בשעת העומס

מקור: Giphy

מכורה לשופינג אמיתית, אבל ברגע שאת קולטת שזאת שעת העומס- את נלחצת כל כך.. רק מלחשוב על כל האנשים שיגעו בך את כבר מוותרת על הרעיון הטיפשי הזה של לעשות שופינג בשישי בבוקר!

 

 

9. את אפילו מתחמקת מהנשיקות של אמא שלך!

מקור: Giphy

את יודעת, זה לא יפה וממש לא נחמד, אבל היא יותר מדי מחבקת בשבילך. אז ברווור שאת חולה עליה ואוהבת אותה יותר מכולם, אבל את פשוט לא מצליחה להראות לה את זה כמו שהיא מצפה. את אוהבת אותה בצורה שלך, ועם השנים היא הבינה!

 

 

10. עיסויים? ממש לא בשבילך

מקור: Giphy

את לא מבינה למה אנשים מוכנים לשלם כדי שמישהו יגע בהם במשך שעה, ויתרה מכך- מישהו שהם לא מכירים! אוי והם אפילו אומרים שזה מרגיע אותם…  מה קרה להם? איך מישהו שנוגע בך יכול לעזור לך להשתחרר מהלחץ?! בשבילך זה לגמרי ההיפך!

 

 

11. ואם במקרה מישהו מחבק אותך, כל הגוף שלך מתקשה

מקור: Giphy

זאת פשוט תגובה טבעית של הגוף שלך. גם אם את צוחקת, מתעצבנת או בוכה, תמיד אותו דבר קורה: הגוף שלך נהיה נוקשה, את לא זזה והמבט שלך מתקדר. הגיע הזמן שמי שהעיז לחבק אותך להתרחק מהר ובעדינות!

 

 

12. אנשים בסופו של דבר חושבים שאת לא מתקשרת ולא נחמדה

מקור: Giphy

אין מה לעשות, תמיד אותו סיפור. בגלל שאת כועסת כל פעם כשמישהו מתקרב לחבק אותך ואת מרחקת ממנו, אנשים חושבים שאת לא אוהבת אף אחד ולא בן אדם שמתקשר עם אחרים. הגיוני בסך הכל, אבל ברגע שהם מתחילים להכיר אותך, הם מגלים את הלב שיש לך (עמוק עמוק) והאופי המיוחד שלך!

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles