מי אף פעם לא שיקר ברשתות החברתיות? גם אם זה היה כדי לעצבן את האקס, למשוך תשומת לב מהקראש החדש, או אפילו לתת לעצמנו מוטיבציה לעשות משהו חדש. זה כבר קרה לרובנו ששיקרנו ברשתות החברתיות. אז מה? נמאס לנו פשוט שכולם מעלים תמונות מגניבות על חופים מהממים בקצה השני של העולם, ואנחנו סתם מעלות תמונות מאותו בר כל שבוע עם אותם האנשים .. אל תדאגי, זה כבר קרה לכולנו, לא נאשים אותך, להיפך! היום המגלות משתפות אותך ב-11 שקרים שכולנו כבר העלנו לרשתות החברתיות.

 

תהני,

המגלות

 

1. כשהעלית תמונה ״I wake up like this" או ״no make up selfie": האמת היא ששמת קצת מסקרה, טיפה קונסילר כדי להסתיר את העיגולים השחורים מתחת לעיניים ושהצטלמת בצהריים.. אבל העיקר שאף אחד לא שם לב, לא?

 

2. כשהצטרפת לקבוצת אתגר ״30 יום כפיפות בטן וסקווטים והגוף מוכן לים״ בפייסבוק: ברור שידעת מראש שלא תעשי את זה, אבל זה כבר נתן לך מוטיבציה לחזור לחדר כושר.. כבר התחלה, לא?

 

3. כשרשמת בפייסבוק שאת מגיעה לאיזה אירוע: אפשר עכשיו להודות שזה היה רק כדי למשוך את תשומת הלב של הקראש החדש שלך. ידעת כבר מראש שלא תלכי למסיבה אבל זאת הייתה הזדמנות טובה לתת לו סיבה לדבר איתך כי הוא היה מעוניין באותו אירוע.. ברור שלא בחרת סתם איזו מסיבה!

 

4. כשהעלית תמונה של מיץ ירוק עם האשטג ״healthylife": גם אם שתית את המיץ הבריא הזה, לא העלית תמונה של שאר הארוחה שלך שכללה פנקייק ופיצה.. זאת הייתה לפחות התחלה טובה ולא שקר לגמרי

 

5. כשעשית ״share" לאיזו כתבה פוליטית בפייסבוק: תמיד טוב לגרום לאנשים לחשוב שאת באמת מתעניינת בפוליטיקה ולא רק במסיבות, בגדים וחופשות, לא?

 

6. כשהעלית תמונה לסטורי של אוכל ביתי ואמרת שאת בישלת לבד: נמאס לך שכולם חושבים שאת לא יודעת לבשל, ורק טובה בלאכול בחוץ או סתם להכין פסטה. הפעם רצית שיחשבו שגם את יכולה להכין מנות מהממות וטעימות! אז מה רע בלהעלות תמונה של אוכל שחברה שלך עזרה לך להכין? טוב, האמת היא שחברה שלך הכינה ואת רק היית פה לידה בזמן הבישול..

 

7. כשהעלית תמונה של נוף מהמם: זה לא באמת שקר כי היית באותו מקום, פשוט כל זמן השהייה שלך שם היו עננים, גשם ופשוט לא מזג אוויר טוב. אז כשהיו כמה שעות שמש צילמת מהר והעלית את התמונה לאינסטגרם! לא כולם צריכים לדעת שטסת 15 שעות כדי להגיע למקום גשום וזאת לא הייתה העונה המומלצת לטוס לשם ..

 

8. כשהעלית תמונה לסטורי של שולחן במסעדה וכתבת ״ Date Night" כדי לעצבן את האקס שלך: העיקר שהוא יחשוב שאת נהנית ולא חושבת עליו בכלל ואפילו עם בחור חדש. אז מה אם את סתם בארוחת ערב עם החברה הכי טובה שלך..?

 

9. כשהעלית תמונה שלך בחדר כושר: כולם יחשבו שאת מתאמנת, רצינית ובכושר. גם אם זה נכון- את הולכת לחדר כושר רק פעם בשבוע ומבזבזת יותר זמן בלהבין אילו תרגילים לעשות מאשר להתאמן באמת..

 

10. כשהעלית סרטון לסטורי של המסיבה שבה את נמצאת כדי למשוך את תשומת הלב של הקראש שלך: בא לך שהקראש שלך יחשוב שאת רגילה לצאת ולהינות ואת לא מאלה שנשארות בבית מול סידרה במיטה.. אז כשאת יוצאת את ישר מעלה סרטון של האווירה המדהימה במסיבה בה את נמצאת

 

11. כשהעלית תמונה ישנה לסטורי כדי למשוך את תשומת הלב של הקראש שלך: את יודעת שהערב הוא יצא, אז זה הרגע הטוב ביותר לתת לו הזדמנות אפילו להזמין אותך לאיזה דרינק אחר כך. לכן את מעלה תמונה ישנה לסטורי של קוקטיילים מאיזה ערב בנות שהיה לפני כמה ימים.. הוא לא תמיד חייב לדעת את האמת!

 

מקןר: Giphy

 

 

No more articles