אחד בתיק, אחד בתא הכפפות, אחד בחדר האמבטיה…
ללא ספק, יש לנו קולקציה מלאה של סטיקים בכל מקום! אצלך בבית הם נמצאים בכל פינה! לפעמים אנחנו אפילו מוצאות שפופרת במעיל ישן או בג'ינס. אמנם אלו מוצרים במחירים נמוכים אך הם צופנים בתוכם הפתעות רבות!
מוצר הפלא של השפתיים היבשות שלנו, מסתיר סודות רבים שאותם נגלה לך היום: הוא מועיל  עבור כל הגוף והוא גם יציל אותך מסיטואציות לא נעימות ! אנו יכולת להתערב שלא היה לך מושג על רוב הטריקים!

טיפ קטן: אספי את כל השפתונים הישנים שיש לך בבית: הגיע הזמן לנצל את הסוף שלהם לשימוש חוזר בתבונה! אנו מבטיחות לך שתימצאי בהם עוד שימושים שאפילו לא דמיינת עליהם! מוכנה?

 

1. שלפוחית ברגל ?
כשהעור נשחק בנעליים… לצערינו, רק אחרי שעתיים, הכאב מתחיל ! אבל « צריך לסבול כדי להיות יפה », נכון שמעת את המשפט הזה אלף פעם… בסדר, אבל לא בכל מחיר! טיפ קטן כדי למנוע את האסון? מרחי מעט מהשפתון שלך על גב כף הרגל. מרקם השומן של השפתון יגרום לעור להחליק וימנע כל עקצוץ או שלפוחית.

 

2. טבעת תקועה?
עם החום והקיץ שממש מעבר לפינה, האצבעות שלנו נוטות להתנפח. פחות כייף כאשר הטבעת האהובה תקועה בעדינות על האצבע שלך ולא נראה שהיא רוצה לעזוב אותה בזמן הקרוב. בלי פאניקה, אף אחת לא תצטרך לחתוך את הטבעת (או את האצבע)שלה. אנו מורחים מעט שפתון על האצבע סביב הטבעת ולאט מנסים להחליק את הטבעת. אם הכל הולך טוב, הטבעת הפייבוריטית שלך צריכה מהר מאוד לעזוב את מיקומה לתת קצת חופש לאצבע.

 

3. אף יבש ?
קשה לברוח מיובש באף כאשר הטמפרטורות נמוכות בעונה הקרה. מטפחות מרגיזות ומשאפים צורבים, חוסר שביעות רצונו של האף ניכר עליו, רואים אדמומיות וקילופים. שוב השפתון נמצא כאן לעזרה, מריחה עבה ככל האפשר על העור היבש. המרכיבים שאחראים לתיקון היובש בשפתיים שלך יעבדו באותה יעילות על האף שלך.

 

4. חתך קטן ?
חתכים ושריטות אלו לא סימנים שאנחנו נהנות להסתובב איתם. לא רק שזה לא נראה כל כך טוב זה גם לרוב לא כל כך מתאים להופעה שלנו. שפתון לחות יפתור לכן את בעיה בקלות! מריחה קלה תקל על תהליך ההחלמה, תעזור לפצע להגליד ותמנע היווצרות קרום שעלול להשאיר סימן לא אופנתי.

 

5. חשמלי סטטי שיער ?
לכולנו יש ״יום שיער רע״. אותו יום שהשיער שלנו מחליט לעשות מה שמתחשק לו! אותו יום בו, למרות כל המאמצים, השיער היפה שלנו, שבד״כ  כל כך שלו ורגוע, מחליט ליצור לעצמו מסיבת טראנס על הראש שלנו. קדימה, למערכה- ושוב- שפתון הלחות בע לעזרתנו שאנחנו מורחות על שורש השערות ועל השביל (של השערות כמובן). רק לשים לב לא למרוח יותר מדי על מנת למנוע ייצירה של שכבה שומנית על השיער. 

 

6. נזקים בקצוות השיער ?
קשה להמנע, וגם אם אנחנו מבקרים בתדירות תכופה אצל הספר.
בשל השימוש הרב בכל מני אמצעי עינוי לשיער, מחליקים, מסלסלים או פן רב עוצמתי, השיער היפה שלנו סובל.
בנוסף לשלל המסיכות ולכל הטיפולים שאנחנו עושות על בסיס קבוע, תתחילו ואל תהססו להשתמשמ בשפתון לחות על קצוות שיער שלכן
מרחו על קצוות השיער, חממו את החומר בין האצביות…ותנו לזמן לעשות את שלו

 

7. עגיל שקשה לך לשים ?
כל אישה מכירה את הסיטואציה הבלתי נסבלת של קושי בהכנסת עגיל בחור באוזן… על מנת לעזור לעגיל להכנס למקום שלו, מורחים טיפה של שפתון לחות לשפתיים על האוזן. מסאז׳ טיפה באזור עם האצבעות על מנת להחדיר את החומר. נשאר לכן רק להכניס את התכשיט היפה שיחלק פנימה כמו חמאה.

 

8. המסקרה ליכלך לך את העיניים ?
אתן מכירות מישהי שבאמת יודעת למרוח מסקרה מבלי ללכלך את הצדדים? את האמת לא …וגם אנחנו לא יוצאות מן הכלל. והכי גרוע זה שהניקיון הטעות בדרך כלל מוביל לאסון עוד יותר גדול… זה הרגע ששפתון הלחות בא לעזרת חברה. לוקחים קיסם אוזניים מרוח בשפתון לחות ומנקים את הנזק.

 

9. צלליות שלא מחזיק ? 
אין כמו מראה ״סמוקי״  (מעושן) מושלם לעיניים שלך, כבד ועוצמתי על מנת לגרום לעיניים שלך באמת לצאת לבלוט. הבעיה? החומר שנוטה ליפול, להשאיר סמנים מתחת לעפעפיים, ואז נשארנו עם סימני עייפות ולא כל כך גלאם. טיפ? תניחו שפתון לחות כמו בסיס לפני הנחת הצללית. הוא ישמש כמו פריימר ויתפוס את כל הפגימנטים בדיוק איפה שהם שהם צריכים להיות…על העפעפיים!

 

10. רוכסן תקוע ?
הרוכסן של המעיל האוהב עליכן נתקע? זה יהיה חבל אם אתן תצטרכו כל היום להיות תקועות בתוך מעיל החורף היפה שלכן דווקא ביום שקרני השמש הראשונות החלו לצאת החוצה. קדימה, אנחנו מוציאות את הנשק הסודי שלנו ואנחנו מניחות לאורך כל הרוכסן את שפתון הלחות. נשאר לכן רק לפתוח בקלות.

 

 

תהני,

המגלות

 

 

 

 

 

No more articles