את חולה על ערב בנות ומסיבות עם חברות, אבל לפעמים את לא מכירה (או שוכחת) מהם הגבולות שלך. חתיך מגיע ומסתכל עליך וזהו, איבדנו אותך. אבל איזה מזל שהחברה הכי טובה שלך תמיד איתך כדי למנוע ממך לשתות יותר מדי או לעשות (הרבה) פדיחות. ובגלל שאת כל כך רגילה לזה, ושזה הפך לדבר הגיוני בשבילך, את שוכחת להודות לה. כי כשאת חושבת טוב טוב- את יודעת שהערב הזה יכול היה להפוך לסיוט גמור אם היא לא הייתה פה.

המגלות ריכזו בשבילך 10 רגעים במסיבה שבהם היא פשוט הצילה אותך!

 

1. כשהיא יוצאת במיוחד בשבילך כשממש לא בא לה: גם אם היה צריך לשכנע אותה במשך מספר דקות ארוכות, היא הסכימה ברגע האחרון לבוא איתך למסיבה!

 

2. כשהיא מזהה את החתיך של המסיבה: היא בכלל בזוגיות כבר שנים, אבל היא לא שוכחת שאת רווקה והיא תמיד מוכנה לעזור לך למצוא את החתיך של המסיבה. היא מסתכלת על כל בחור שנכנס כדי למצוא לך את הכי שווה!

 

3. כשהיא עוזרת לך להתחיל איתו: היא שמה לב שאת נמשכת לבחור ההוא עם החולצה האפורה. לא הפסקת להסתכל עליו ואת מסמיקה בכל פעם שהוא מדבר איתך. אז היא הבינה שכדי לא להביך אותך, היא צריכה כאילו ללכת להביא כמה קוקטיילים או לא משנה מה, אבל העיקר שהיא תעזוב אותך כמה דקות לבד איתו.

 

4. כשהיא מנסה להתעסק עם החבר של הקראש שלך: יש לך קראש על הבחור הזה אבל הוא בא למסיבה עם חבר. את מנסה למצוא רגע בו תוכלו לדבר רק שניכם אבל חבר שלו עוקב אחריו לכל מקום. איזה מזל שהחברה שלך שמה לב לזה ומשתלטת על החבר ההוא כדי לתת לך זמן להכיר יותר טוב את הקראש החדש שלך.

 

5. כשהיא פותחת לך את העיניים על המטרה הפוטנציאלית שלך: הבחור הזה עם החולצה השחורה פשוט חתיך ויש לך קראש עליו מהרגע שהוא נכנס. את כבר מדמיינת את העתיד שלך איתו.. אבל איזה מזל שלפני שניסית לעשות מוב איתו, ה-BFF שלך שמה לב שיש לו חברה. איך היא יודעת? בניגוד אליך, היא שמה לב לכל הפרטים הקטנים וראתה שצילום המסך שלו הוא תמונה שלו יחד עם בת זוגו מתנשקים … כנראה שהיא מכירה יותר ממך אילו סוגי בחורים מתחילים עם בנות במסיבות…

 

6. כשהיא נשארת רגועה כאשר את מחליפה את התוכניות שלכן לערב: תכננתן ערב בנות בו תוכלו לדבר על הכל, אבל פתאום הקראש שלך שולח לך הודעה ומזמין אותך לדרינק כאשר את כבר בבר עם חברה שלך. חיכית כל כך הרבה זמן לרגע הזה שאת מסכימה ומקצרת את ערב הבנות..  או עוד יותר גרוע, אתן יושבות בבר וחתיך אחד מתחיל איתך.. את פשוט עוזבת את החברה שלך לבד כל הערב כדי להכיר אותו יותר! איזה מזל שהיא מכירה אותך זמן רב וממש אוהבת אותך כדי לא להתעצבן. אבל אל תשכחי שחברות תמיד יהיו לפני גברים!

 

7. כשהיא מונעת ממך להיות בסיטואציה ממש מביכה: פתאום שמת לב לבחור שיושב על הבר והוא ממש חתיך. אבל לפני שאת מתחילה לדבר איתו או להסתכל עליו בהגזמה, היא מזהירה אותך שיש לו חברה, והיא רק הלכה הרגע לשירותים!

 

8. כשהיא מדברת במקומך כשאת שיכורה: היא שמה לב ששתית יותר מדי כי התחלת כבר לדבר סינית, אז כדי שלא תביכי את עצמך היא מנסה לדבר עם כולם ולהצחיק אותם .. מה היא לא תעשה בשבילך?

 

9. כשהיא מונעת ממך לריב עם מישהו: אפשר להגיד שכשאת שותה את קצת יותר מדי אימפולסיבית ואת לא תמיד מנסה להירגע.. אז כשהבחורה הזאת תפסה את הכיסא שלך, היא פשוט יודעת שהיא צריכה להרחיק אותך ולהצטער במקומך בפני הבחורה לפני שתתחילי לדבר אליה ממש לא יפה…

 

10. כשהיא מסכימה לעצור במקדונלד'ס בדרך חזרה הביתה: את נהיית רעבה ואין סיכוי לחזור הביתה בלי לרדת על המבורגר! אז גם אם היא מתה מעייפות, היא מסכימה לשבת איתך במקדונלד'ס הקרוב לפני שהיא תחזור הביתה כדי שתוכלי לאכול!

 

אז אל תשכחי להודות לה ולהגיד לה כמה היא חשובה בשבילך! כי פשוט לא תמצאי עוד אחת כמוה!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Giphy

 

 

 

No more articles