אין מה לעשות, כבר מגיל צעיר היית מאלו שתמיד כשנכנסות לחנות- לא משנה איזו, היו מבקשות מההורים לקנות להן מתנה.

והיום כשכבר גדלת ומרוויחה כסף בעצמך, את לא מפסיקה לבזבז. בין מסעדות, ערב בברים, שופינג, או כל מני יציאות, את פשוט לא יודעת לחסוך כסף.

המוטו שלך הוא ״YOLO״ – חיים רק פעם אחת, אז כדאי ליהנות, לא? לכן, את עובדת בכל מני עבודות כדי להמשיך ליהנות מהחיים, כי בסופו של דבר לא נראה לך שאת מבזבזת יותר מדי כסף. את חיה את החיים מבחינתך, אבל לא בטוחה שחשבון הבנק שלך באמת מסכים איתך…

אבל אל תדאגי, את לא היחידה שיש לה תמיד תירוץ שווה לתת את כרטיס האשראי שלה למוכר! לכן המגלות ריכזו לך 10 סימנים שיראו לך שאת כן מבזבזת יותר מדי כסף!

 

1. את במינוס ב-10 לחודש: החודש רק התחיל, חיכית לזה כבר יותר משבועיים ואת כבר במינוס?! לאן כל הכסף שלך נעלם כל כך מהר?

 

2. הבנקאי שלך מתקשר אליך יותר מהחברות שלך: את כל כך בלחץ בכל פעם שאת רואה את המספר שלו מופיע על הצג שלך. את תמיד מנסה למצוא תירוץ שווה כדי להרגיע אותו, ולהבטיח שזו הפעם האחרונה שחשבון הבנק שלך במצב כזה לא טוב.

 

3. את מכירה את כל המקומות השווים בעיר: זה היתרון בלצאת הרבה, את פשוט מכירה את כל המקומות בהם חייבים להיות וכל העובדים שם מכירים אותך. בין המסעדות הטעימות ביותר, לברים הכי מגניבים, כל החברות שלך מתקשרות אליך בכל פעם שהן מחפשות מקום חדש לצאת אליו.

 

4. כשאת מגיעה למסעדה, כבר מכירים את המנות המועדפות עליך: אין מה לעשות, את לא אוהבת לבשל ומעדיפה ליהנות במסעדות או אפילו לעשות טייק אוואי או משלוחם. אז ברגע שאת מגיעה, המלצרים כבר יודעים מה להזמין לך!

 

5. את מכירה בעל פה את מספר כרטיס האשראי שלך: עם כל קניות האונליין שאת עושה, את כבר מכירה בעל פה את מספרי כרטיס האשראי שלך ולא צריכה אפילו לבדוק יותר.

 

6. " YOLO" הוא ה-מוטו שלך: כי פשוט חיים רק פעם אחת, אז כדאי ליהנות בכל הדרכים האפשריות!

 

7. את מחוברת באופן אוטומטי לכל אתרי השופינג אונליין: את כל כך רגילה לעשות שופינג אונליין שאת לא צריכה יותר להתחבר לחשבון שלך, את מחוברת אוטומטית… כן זה ממש סימן שאת קצת מגזימה עם קניות האונליין!

 

8. הארון שלך נהיה הארון של כל החברות שלך: עם כל הקניות שאת עושה, החברות שלך הבינו כבר שהן לא צריכות לעשות שופינג יותר ורק יכולות לעבור בארון שלך ולבחור תלבושת לערב שלהן!

 

9. את כל כך מאושרת כשאת שמה לב שנשארו לך 5 שקלים לקפה: כמה פעמים זה קרה לך שאת במצב שאין לך יותר אפשרות למשוך מזומן כי את במינוס כבר ימים, ופתאום את מוצאת 5 שקלים בכיס שמתאימים בול בשביל הקפה של הבוקר. ואוווו איזה אושר!

 

10. את אומרת 10 פעמים ביום שזו הפעם האחרונה שלך שאת מבזבזת כסף: וכל פעם מחדש את שוב נשברת וקונה עוד ועוד ..

 

תהני,

המגלות

מקור: Giphy

No more articles