כל היום את רואה באינסטגרם אנשים מבלים בכל רחבי העולם. בין חברה אחת שכל יום מעלה תמונה מחוף חדש, לידיד שעושה טיול ספארי בדרום אפריקה או חברים שטסו לטייל בדרום אמריקה, גם את חולמת לטוס לחו״ל ולטייל!

אבל מה אם הפעם תטיילי לבד?

אכן, לטוס רחוק ולטייל לבד במדינה זרה יכול להישמע מפחיד. את לא מדברת את השפה, את לא מכירה אף אחד ובעיקר הבסטי שלך או בן הזוג שלך לא יהיו שם כדי לחלוק איתם את החוויה..

אל דאגה! לטייל לבד זה משהו שנמצא בהישג יד של כל אחת וזה לא מתאים רק לאלו שלא מפחדות משום דבר. בין אם את הרפתקנית או מחפשת חופשת בטן גב, את רק צריכה לבחור את היעד שבא לך לטוס אליו.

חופש, נופים מהממים, פגישות חדשות וגילוי של תרבויות אחרות, הכל שם כדי שתהני, תהיי גאה בעצמך ותצרי זכרונות בלתי נשכחים. לכן, המגלות רכזו בשבילך 10 סיבות שיעשו לך חשק לטייל לבד.

הזמיני מהר כרטיסי טיסה לחופשה הבאה שלך, כי הגיע הזמן לטייל לבד בכל רחבי העולם!

 

1. תרגישי חופשיה: אכן, היתרון הגדול בלטייל לבד, הוא שאת יכולה לבחור באילו אתרים את רוצה לבקר, איפה את רוצה לטייל, אילו פעילויות בא לך לעשות, בלי לחשוב אם זה מתאים לכולם. פשוט תהני, ותבלי כמו שבא לך!

2. תפגשי אנשים חדשים: זה לא סוד, כשאת לבד את יותר פתוחה להיכרויות מאשר כשאת בקבוצה של חברים טובים. לכן, את תפגשי אנשים שלא תמיד דומים לשאר החברים שלך בארץ, אבל לא פחות נחמדים ומהממים מהם. ומי יודע, הם אולי יהפכו לחברים הכי טובים שלך?

3. גלי יותר על עצמך: לטייל וללכת להרפתקאות חדשות גם מאפשר לך לקחת זמן בשביל עצמך. אז למה לא לנצל את הזמן הזה כדי לעשות התבוננות פנימית?

4. אתגרי את עצמך: טיול בסימן הרפתקאות! בטיולים בחו״ל את תצטרכי לעמוד בפני מצבים יוצאי דופן. אבל אל תדאגי, את תצליחי להתמודד עם הבלתי מוכר, את יותר מסוגלת לזה ממה שחשבת!

5. יהיה לך יותר בטחון עצמי: לטייל לבד ולצאת מהשגרה שלך יאפשר לך לפתח את הביטחון בעצמך. עם כל החוויות שתחווי, את תעמדי על שלך ותפתחי יותר מהר לאחרים.

6. תרגישי יותר אחראית: מי אמר שחופשה לא צריכה לבוא עם מידת מה של אחריות? אכן, בגלל שתמצאי את עצמך לבד במדינה זרה, את תצטרכי לנהל בעצמך את התקציב שלך, לבחור את היעדים שאת רוצה להגיע אליהם ולארגן את החופשה שלך.

7. תגלי תרבויות חדשות: יש משהו ללמוד בכל אזור בעולם ובכל מדינה. לכן, לטייל לבד זו בהחלט דרך נפלאה כדי לחוות את חוויות התרבויות המקומיות.

8. תפתחי את החשיבה שלך: לטייל מסביב לעולם מאפשר לך להיות עם ראש פתוח יותר ולראות את החיים בדרך אחרת. אז קדימה, ארזי את התיק שלך וטוסי לטיילי!

9. את לא תתחרטי על זה: לדחות תמיד את הטיולים שלך כי את מפחדת לטייל לבד בלי בן הזוג או בלי החברות הכי טובות שלך, זה מעלה את הסיכוי ללא לטייל בכלל. אולי הטיול הזה יהיה החוויה הכי מהממת שלך?! אל תפספסי את ההזדמנות הזאת!

10. למדי לאהוב את מה שיש לך: לטייל לבד זו חוויה מדהימה, אבל לפעמים אולי תתגעגעי למשפחה ולחברים שלך. וזה ידוע, שהגעגועים מאפשרים לך להבין כמה אנשים מסוימים חשובים לך וכמה בת מזל את.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Gypsea_Lust@

 

No more articles