השגרה משרד בית – משרד בית השפיעה על בריאותך ולצערך גם על המשקל, כדי להתמודד עם הכאוס הזה, את מחליטה להשתלט על החיים על ידי שיפור הכושר שלך! פתאום, את נכנסת ברצינות לתוך הספורט וזו בדיוק הנקודה בה הדברים מסתבכים: את מבינה שאת משלמת בעד הנזקים של כל הלילות האלה של ג'אנק פוד, שתית אלכוהול והאנג אובר!

אבל אל תתייאשי, עם 10 המשפטים האלה (שכבר עברו לכולנו בראש באמצע אימון בחדר כושר), תוכלי לומר לעצמך שבסופו של דבר, כולנו סובלות בהתחלה, כשאנו חוזרות לשיגרה חוץ מהבחורה האתלטית היחידה בחדר בכושר שיכולה לעשות סקוואטים במשך שעתיים… בלי לסבול בוודאי !

1- אני חייבת להפסיק לשתות …
לצאת בלילה לתקופה ממושכת יש השפעה שלילית על בריאותך. החל בחוסר שינה דרך הכוס האחרונה שהיתה לגמרי מיותרת אתמול בלילה, באמת בא לך למות על ההליכון.

2- טוב, אני לא כזאת חלשה!
אחרי חמש דקות אימון ומרגישה טוב עם עצמך, מרגישה שאת הרבה יותר בכושר ממה שחשבת. ובכן, מבלי לרצות לשבור את המצב רוח, עדיין נשאר לך 55 דקות …

3. אבל איך היא עושה?
הבחורה שלידך בקושי מזיעה על ההליכון, בזמן שאת לא יכולה לנשום יותר. והיא כבר שעה וחצי על המכונה… המעצבנת הזאת! (כשאת התחלת לפני 10 דקות…). פשוט תפסיקי להסתכל עליה, זה לא מה שיגרום לה להזיע אבל זה כן יגרום לך לבכות ולאבד ביטחון! תורך יגיע!

4. אמאלה איזה חתיך !
העיניים שלך מתחילות לנדוד, וזה בדיוק הרגע שכל המתח הפיזי יוצא לגמרי מהראש שלך.«האם הוא בא לכאן הרבה?», «איך לא ראיתי אותו קודם?»

5. תהיי רגועה, תהייי רגועה!
הוא מתקרב ואת מתפללת שהזיעה שלך עושה אותך סקסית, שלא תפלי מהמכונה ! את מנסה להראות מגניבה אבל… המציאות אחרת ! סורי !

6. בוודאי…
הוא הולך לבחורה ש«כאילו» רצה על ההליכון. הנה, עוד בחור שטחי!

7. תהיי מרוכזת!
טוב, מספיק עם השטויות! זה רק מזכיר לך את המטרות שלך! תתרכזי ותגבירי את הקצב ! יאללה!

8. לחשוב ירקות!
תפסיקי לחשוב על פיצה כ«פרס» אחרי האימון: את רוצה עוף בגריל וברוקולי! נקודה. נכון?

9. אני בטוחה שאני יכולה להתאמן כל יום.
זה כל מה שמתחילה אומרת לעצמה: שהיא תקום בשעה 07:00 כדי ללכת למכון כושר (או אחרי העבודה אם לא תספיק בבוקר) ושזה ישנה לה את החיים לחלוטין! לאט לאט חיים, לאט !

10. מה?  עשיתי רק 10 דקות?
כן, כשאת מתעוררת בבוקר, את רק ממצמצת וחמש דקות עברו.. בעוד שבזמן שאת עושה תרגיל למשך 5 דקות, את מתה וחושבת שעבדת במשך חצי שעה !

 

תהני,

המגלות

 

 

No more articles