קירזולים בשיער, הזעה מתחת לחזה או שלפוחיות ברגליים, בקיץ אנחנו צריכות להילחם בבעיות יופי קטנות. בקיץ הישראלי עם החום והלחות, הגוף שלנו סובל ורואים את זה. אז מה אפשר לעשות?

המגלות הכינו לך מדריך קצר שייתן לך טיפים מושלמים כדי שלא תסבלי יותר בקיץ!

 

רגליים יבשות: רגליים יבשות בקיץ זה סיוט! ובעיקר כשאנחנו נועלות סנדלים וכל מני נעליים פתוחות. אז כדי לטפל בהן בצורה מושלמת ולהימנע מיובש ברגליים, מומלץ לך לעשות את הדבר הבא: בתוך קערה גדולה בה את יכולה להכניס את כפות רגלייך שפכי: מים, כמות זהה של ליסטרין, וכמות זהה של חומץ יין. הניחי את הרגליים במשך 15 דקות ותיהני מרגליים עדינות!

 

שיפשוף בין הירכיים: מאחר שלא כולנו במידה 34, כשאנחנו לובשות חצאיות או שמלות הירכיים שלנו משתפשפות אחת בשניה. אז מומלץ לך ללבוש מתחת לחצאיות ולשמלות שלך שורט קצר מאוד שימנע את השיפשוף הבלתי נסבל הזה. ועוד טיפ קטן: השתמשי בטלק כדי להמנע מזיעה במפשעה כשאת עם שורט.

 

שלפוחיות ברגליים: איזה כיף לנעול סוף סוף את הסנדלים החדשים שקנית! אבל בדרך כלל, כשנועלים נעל חדשה אנחנו כמעט בטוחות שנסבול משלפוחיות. אז מרחי קצת ואזלין באיזורי השיפשוף ותיהני מהסנדלים שלך!

 

סימני זיעה על הבגדים: זה לא סוד, בקיץ אנחנו מזיעות יותר מהרגיל. אז כדי להימנע מכתמי זיעה על הבגדים שלך, טפטפי כמה טיפות של מיץ לימון על כתמי הזיעה לפני שאת מכבסת את הבגד. הוא יצא כמו חדש!

 

קירזולים בשיער: בגלל הלחות, אין מצב שתוכלי לסדר את השיער שלך בלי סרום… אבל אל תדאגי, יש לנו פתרון אחר: מרחי כמות קטנה של קרם ידיים שתחממי בידיים ומרחי על השיער. מבטיחות לך שיער מסודר בלי קרזולים! אבל חשוב לא למרוח כמות גדולה מדי כדי לא להפוך את השיער שלך לשומני..

 

חשמל סטטי בשיער: איזה באסה זה לקום עם שיער עם חשמל סטטי! אבל אל תדאגי יש לנו פתרון מושלם שיעזור לך להימנע מהסיוט הזה. אכן, עברי עם נייר מרכך של מייבש בגדים על השיער ותיהני משיער מסודר ועם ריח טוב!

 

מכת שמש: אוי אוי אוי, שכחת למרוח קרם הגנה כששהית בים, ונשרפת! אז מהר מרחי קצת אלוורה שהנחת לפני כן במקרר, על האיזורים שנשרפו. העור יהיה פחות כואב בצורה משמעותית.

 

הזעה מתחת לחזה: בין אם יש לך חזה קטן או גדול, את בטח מכירה את הסיוט הזה של הזעה מתחת לחזה. אז כדי להימנע מכך, מומלץ לך למרוח דיאודורנט ללא אלומיניום, פראבן ועוד חומרים כימיים רעילים באיזור הזה.

 

כתמים של קרם הגנה: למרוח קרם הגנה זה לא דבר קל, אז אם במקרה הבגד שלך התמלא בכתמים, ערבבי סודה לשתייה עם מיץ לימון ומרחי על הכתמים. זה ייעלם תוך שנייה.

 

עקיצות יתושים: בקיץ יש מלא יתושים וכל מני חרקים, אז כדי למנוע מהם לעקוץ אותך, שפשפי נייר מרכך של מייבש בגדים על הבגדים שלך. הריח שלו ירחיק את כל החרקים. טיפ נוסף: הוסיפי כמה טיפות מיץ לימון לקרם הלחות לגוף שלך לפני שאת מורחת אותו על הגוף. הריח של הלימון ירחיק את כל היתושים ממך.

 

תהני,

המגלות

 

מקור: Fakander@

 

No more articles