תוכנית שבועית

יום שני: תצוגת אופנה במילאנו

יום שלישי: צילומים בלונדון

יום רביעי: ארוחת בוקר ב Ritz בפריז היפה

יום חמישי: ארוחת ערב עם קרל לגרפלד

יום שישי: שיעור בישול בוונציה

לוח הזמנים החלומי הזה יכול להיות של Sincerely Jules, Chiara Ferragni, או של Song of style. ולבנות האלה יש דבר אחד במשותף: בלוג לוהט! הן נותנות לך השראה ואת לא יכולה להפסיק לדמיין את עצמך במקומם, לחיות מאופנה ולנסוע בכל העולם. את גם רוצה ליצור בלוג ולחיות מהתשוקה שלך.

אבל הפחד המכישלון מונע ממך להתחיל. מה אם לא תשיגי את ההצלחה שמגיעה לך? עצרי מייד! את בוודאי תיכשלי אם תוותרי על החלום שלך עוד לפני שניסית. אז קודם כל תתחילי ! ובכדי לתת לך קצת ביטחון, אנו נשתף אותך עם כמה עצות עבור הבלוג שלך כדי שיצליח!

 

תהנו,

המגלות

1- ליצור את הבלוג שלך מסיבות טובות

את צריכה להתלהב, אם המטרה היחידה שלך היא להרוויח כסף זה לא יעבוד. מצד אחד, הבלוג יצליח כאשר ירגישו שהבלוגרית אוהבת את הנושאים שהיא מתעסקת ושהיא שולטת בהם. מצד שני החזקת הבלוג מצריכה הרבה זמן ואם לא תשקיעי, לא תמצאי מספיק מוטיבציה להמשיך.

 

2- תכנני את תוכן הבלוג

זו השאלה הגדולה כאשר את מתחילה את הבלוג שלך: איזה תוכן תפרסמי? אין ספק שכל הנושאים כמעט נדונים, אבל אל תדאגי. הדבר החשוב ביותר הוא לא לכתוב משהו חדש אלא משהוא מקורי, להביא את המגע האישי שלך.

 

3- השקיעי מחשבה בשם הבלוג שלך

השם חייב להיות פשוט, קצר ויעיל. הוא חייב להיות קליט.

 

4. בחרי את הפלטפורמה הנכונה 

אנו ממליצות על שתי פלטפורמות: בלוגרים, פלטפורמה המנוהלת על ידי גוגל וקל מאוד לשימוש. וורדפרס, הוא אפילו קצת יותר טוב מבחינת האסטטיקה והאפשרויות שהוא מציע.

 

5. בחרי עיצוב מגניב

אם בחרת את פלטפורמת וורדפרס, זה קל! יש אכן "תבנית" עיצוב מוכנה, את רק צריכה לבחור את הצבע, את הפונט וכו '… אם את מעוניינת בתבניות עיצוב מקצועיות יותר, תוכלי לבחור אתר בתשלם בשם "Pipdig" המפורסם בקרב הבלוגריות המצליחות.

 

6. יצרי ניוזלטר

כלי זה הכרחי בכדי לשמור על הקוראים שלך אז אל תהססי להגדיר את זה ברגע שהבלוג נוצר.

 

7. השתמשי בציוד מקצועי

אנו מייעצים לך להצטייד  במצלמה איכותית בכדי לצלם תמונות באיכות. בכדי שהבלוג יצליח, חשוב להשקיע בויזואליות מכיוון שהיא לא פחות חשובה מהתוכן הכתוב.

 

8 – היי פעילה ברשתות החברתיות

בכדי ליצור קהילה ולקדם את הבלוג שלך, מומלץ להשקיע ברשתות החברתיות. את צריכה להתחבר לקוראים שלך בכדי שהם יתחברו אליך ולעולם שלך.

 

9- היי מסודרת!

אל תהססי לעשות לעצמך לוח זמנים בכדי לארגן את הפרסומים שלך. ככל שתפרסמי לעתים קרובות, מספר הקוראים הנאמנים יעלה. בנוסף, זה ייתן לך מוטיבציה ולמנוע ממך דחייה.

 

10- האמיני בעצמך!

הפסקי להשוות את עצמך לבלוגרים הגדולים, הן התחילו כמוך. אם את רוצה למשוך אנשים, אל תנסי להעתיק את מה שכבר נעשה, הבליטי את עצמך והראי לכולם את העולם שלך.

 


 

עכשיו כשאת יודעת מה לעשות, שום דבר לא מונע ממך להתחיל. אולי תמונה שלך תופיע בפוסט הבא של המגלות …

 

 

No more articles