יש לך שיער מתולתל ועדיין לא אימצת החלקה יפנית או קרטין. אבל את גם לא כל כך אוהבת את השיער המתולתל שלך ומעדיפה את עצמך עם שיער חלק אחרי פן. אז אין ברירה, את נהיית מכורה למחליק שלך. כל פעם מחדש אותה שגרה: חופפת, מייבשת, מחליקה ומסדרת את השיער עד שהוא עומד כמו שאת רוצה.

אבל אם חפיפת שיער נהייתה סיוט עם הזמן, את צריכה לדעת שאת לא לבד בסיפור הזה. לכן, המגלות החליטו לשתף איתך 10 דברים שרק בנות שתמיד מחליקות את השיער יכולות להבין.

 

1. את צריכה להתכונן פסיכולוגית לפני כל חפיפה: את יודעת מראש שזמן המקלחת הוא לא זמן רגוע וזן. ההיפך .. כי אם את מחכה יותר מדי זמן אחרי המקלחת ולפני שאת מסדרת את השיער שלך, הוא יתייבש ואז סיוט חדש מתחיל, והאמת היא שאין לך אפילו כוח לחשוב על האפשרות הזאת.

 

2. את מארגנת את כל מה שאת צריכה לפן כמו לפני מלחמה: מייבש שיער, מברשת עגולה, סרום הגנה, גומיות וסיכות… את פשוט צריכה כל כך הרבה ציוד כדי להחליק את השיער שלך!

 

3. סידור השיער הפך לאימון כושר: מהשורשים ועד הקצה ומהקצה ועד השורשים.. כל פעם מחדש וזה דורש כל כך הרבה כוח בידיים שלך!  מי החצוף שאמר שאת עצלנית ולא הולכת לחדר כושר כל יום?

 

4. את צריכה להימנע מהמלכודת של עצירה באמצע: אחרי שייבשת את השיער והתחלת להחליק את השיער, חברה שלך מתקשרת אליך ואז את מאפשרת לעצמך הפסקה. את מסיימת את השיחה והולכת לאכול משהו.. כך עברו כבר 3 שעות ואת פתאום נזכרת שיש לך רק חלק אחד בשיער שחלק.. איזו באסה!

 

5. יש לך אסטרטגיה מסוימת: הבנת מזמן שהפוני שלך הוא החלק שמושך תשומת לב. אז את מטפלת בו בצורה מיוחדת ואפילו תמיד מתחילה בחלק ההוא. והאמת היא שיש לך טכניקה משלך כדי להחליק את הפוני שלך בצורה הכי מושלמת כדי שלא יהיה נפוח מדי, לא מתולתל מדי ולא שטוח מדי. ואפילו אצל הספר את עוקבת אחרי אותם חלקים כדי להשיג את התוצאה המבוקשת.

 

6. את מתעייפת רק מלחשוב מה מחכה לך אחרי ייבוש השיער: אחרי שבזבזת חצי שעה בייבוש השיער שלך, את יודעת שרק עכשיו מתחיל החלק הקשה!

 

7. את כועסת על עצמך בגלל השיער היבש שלך: את יודעת שאת צריכה להפסיק עם המחליק, כי הוא מייבש את השיער ואת אפילו מצטערת על זה אבל אין מה לעשות! את לא יכולה לדמיין את עצמך יוצאת מהבית עם שיער מתולתל וטבעי.

 

8. את עושה כל מיני מאמצים כדי להחליק את השיער שלך גם מאחורה:  את תמיד צריכה להיות בטוחה שגם מאחור השיער שלך חלק. אז את מסתובבת לכל צד בצורות מוזרות…

 

9. את מכירה את התחושה המדהימה שיש כשאת מסיימת את הפן שלך: אין הרגשה יותר טובה בשבילך מלסיים להחליק את השיער שלך ולראות כמה יפה ומסודר הוא נהיה! ועוד יותר אחרי כל הזמן שזה לקח לך.

 

10. את תמיד צריכה לחשוב מראש מתי את צריכה לחפוף שוב: בגלל שאת מודעת לסיוט הזה לעשות פן, את תמיד מנסה לחשוב מראש מתי את תחפפי שוב השבוע!

 

תהני,

המגלות

 

מקור: TeresaSeco@

 

No more articles